wpresidence - en to el_GR translation catalogue (2307 entries)

en: ac
el_GR: μετα Χριστον

en: yd
el_GR: μ

en: General
el_GR: Γενικός

en: General Settings
el_GR: Γενικές Ρυθμίσεις

en: Access to full theme options is limited until your purchase is actived. See this link  <a href="http://help.wpresidence.net/article/how-to-get-your-buyer-license-code/" target="_blank" >link</a> if you don't know how to get your license key. Thank you!
el_GR: Η πρόσβαση σε πλήρεις επιλογές θέματος είναι περιορισμένη μέχρι να ενεργοποιηθεί η αγορά σας. Δείτε αυτόν  <a href="http://help.wpresidence.net/article/how-to-get-your-buyer-license-code/" target="_blank" >τον σύνδεσμο</a> αν δεν ξέρετε πώς να αποκτήσετε το κλειδί άδειας χρήσης. Ευχαριστώ!

en: Country
el_GR: Χώρα

en: Select default country
el_GR: Επιλέξτε προεπιλεγμένη χώρα

en: United States
el_GR: Ηνωμένες Πολιτείες

en: Measurement Unit for Property Size
el_GR: Μονάδα μέτρησης για το μέγεθος ακινήτου

en: Select the measurement unit you will use on the website for Properties Size.
el_GR: Επιλέξτε τη μονάδα μέτρησης που θα χρησιμοποιήσετε στον ιστότοπο για το Μέγεθος ιδιοτήτων.

en: Measurement Unit for Lot Size
el_GR: Μονάδα μέτρησης για το μέγεθος του οικοπέδου

en: Select the measurement unit for Property Lot Size field. If left blank, Measurement Unit for Property Size applies.
el_GR: Επιλέξτε τη μονάδα μέτρησης για το πεδίο Property Lot Size. Εάν παραμείνει κενό, ισχύει η μονάδα μέτρησης για το μέγεθος ακινήτου.

en: Properties Size & Lot Size - no of decimals
el_GR: Μέγεθος ακινήτων & μέγεθος οικοπέδου - αριθμός δεκαδικών ψηφίων

en: Properties Size & Lot Size - decimal separator
el_GR: Μέγεθος ακινήτων & μέγεθος οικοπέδου - δεκαδικός διαχωριστής

en: Properties Size & Lot Size - thousand separator
el_GR: Ιδιότητες Μέγεθος & Μέγεθος Παρτίδας - διαχωριστικό χιλιάδων

en: Language for datepicker
el_GR: Γλώσσα για την επιλογή ημερομηνίας

en: This applies for the calendar field type available for properties.
el_GR: Αυτό ισχύει για τον τύπο πεδίου ημερολογίου που είναι διαθέσιμο για ιδιότητες.

en: Google Analytics Tracking id
el_GR: Το αναγνωριστικό παρακολούθησης του Google Analytics

en: Google Analytics Tracking id (ex UA-41924406-1)
el_GR: Αναγνωριστικό παρακολούθησης του Google Analytics (πρώην UA-41924406-1)

en: Property List
el_GR: Λίστα ιδιοτήτων Σύνθετες επιλογές

en: Dashboard Overview
el_GR: Επισκόπηση πίνακα ελέγχου

en: Add New Property
el_GR: Προσθήκη νέας ιδιότητας

en: Favorite Properties
el_GR: Δεν έχετε αγαπημένα ακίνητα ακόμα!

en: Invoices
el_GR: Τιμολόγια

en: Property Search Results Page
el_GR: Σελίδα αποτελεσμάτων αναζήτησης ιδιοτήτων

en: Saved Searches
el_GR: Αποθηκευμένες έρευνες

en: Property Analytics
el_GR: Ανάλυση Ακινήτου

en: Crm List
el_GR: Λίστα Crm

en: Crm Contacts
el_GR: Επαφές Crm

en: Crm Leads
el_GR: Crm οδηγεί

en: User Role Settings
el_GR: Ρυθμίσεις ρόλων χρήστη

en: Display user types dropdown in register forms
el_GR: Εμφάνιση πτυσσόμενων τύπων χρήστη σε φόρμες εγγραφής

en: This applies for for all register forms.
el_GR: Αυτό ισχύει για όλα τα έντυπα εγγραφής.

en: Select user types to display in register forms.
el_GR: Επιλέξτε τύπους χρηστών που θα εμφανίζονται στις φόρμες μητρώου.

en: This applies for all register forms. *Hold CTRL for multiple selection.
el_GR: Αυτό ισχύει για όλα τα έντυπα εγγραφής. * Κρατήστε CTRL για πολλαπλές επιλογές.

en: Select wich user role admin should approve manually
el_GR: Επιλέξτε ποιος ρόλος χρήστη θα πρέπει να εγκριθεί χειροκίνητα από τον διαχειριστή

en: The other users will be automatically approved. *Hold CTRL for multiple selection.
el_GR: Οι άλλοι χρήστες θα εγκριθούν αυτόματα. *Κρατήστε πατημένο το CTRL για πολλαπλή επιλογή.

en: Agent
el_GR: Μέσο

en: Agency
el_GR: Πρακτορείο

en: Developer
el_GR: Προγραμματιστής

en: Select Taxonomies, where you want to show review block
el_GR: Επιλέξτε Ταξινόμηση, όπου θέλετε να εμφανίζεται το μπλοκ αναθεώρησης

en: *Hold CTRL for multiple selection.
el_GR: * Κρατήστε CTRL για πολλαπλές επιλογές.

en: Select the pages that regular user can see in dashboard.
el_GR: Επιλέξτε τις σελίδες που μπορεί να δει ο κανονικός χρήστης στο ταμπλό.

en: Admin Should approve the reviews
el_GR: Admin Πρέπει να εγκρίνει τις αναθεωρήσεις

en: If yes, the reviews can be found in the comments section
el_GR: Εάν ναι, οι κριτικές μπορούν να βρεθούν στην ενότητα των σχολίων

en: Users can type the password on registration form?
el_GR: Οι χρήστες μπορούν να πληκτρολογήσουν τον κωδικό πρόσβασης στη φόρμα εγγραφής

en: If no, users will get the auto generated password via email
el_GR: Εάν όχι, οι χρήστες θα λάβουν τον κωδικό πρόσβασης που δημιουργήθηκε αυτόματα μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου

en: Login is mandatory to save favorite properties?
el_GR: Η σύνδεση είναι υποχρεωτική για να αποθηκεύσετε αγαπημένες ιδιότητες

en: If yes, users must login to save and view favorite properties
el_GR: Εάν ναι, οι χρήστες πρέπει να συνδεθούν για να αποθηκεύσουν και να προβάλουν τις αγαπημένες τους ιδιότητες

en: Default
el_GR: Προκαθορισμένο

en: Price High to Low
el_GR: Τιμή υψηλή προς χαμηλή

en: Price Low to High
el_GR: Τιμή χαμηλή έως υψηλή

en: Newest first
el_GR: Τα νεώτερα πρώτα

en: Oldest first
el_GR: Πρώτα πρώτα

en: Newest Edited
el_GR: Τελευταία επεξεργασία

en: Oldest Edited
el_GR: Παλαιότερο επεξεργασμένο

en: Bedrooms High to Low
el_GR: Υπνοδωμάτια Υψηλή προς Χαμηλή

en: Bedrooms Low to high
el_GR: Υπνοδωμάτια Χαμηλά έως υψηλά

en: Bathrooms High to Low
el_GR: Υψηλά έως χαμηλά μπάνια

en: Bathrooms Low to high
el_GR: Μπάνια Χαμηλά έως υψηλά

en: Appearance
el_GR: Εμφάνιση

en: Wide or Boxed?
el_GR: Wide ή Boxed;

en: Choose the theme layout: wide or boxed.
el_GR: Επιλέξτε τη διάταξη θέματος: ευρεία ή σε κουτί.

en: wide
el_GR: ευρύς

en: boxed
el_GR: κουτί

en: Properties number per page in property list pages
el_GR: Αριθμός ιδιοτήτων ανά σελίδα στις σελίδες λίστας ιδιοτήτων

en: Set how many properties to show per page.
el_GR: Ορίστε πόσες ιδιότητες θα εμφανίζονται ανά σελίδα.

en: Properties number per page in advanced search results page
el_GR: Αριθμός ιδιοτήτων ανά σελίδα στη σελίδα αποτελεσμάτων προηγμένης αναζήτησης

en: Set how many properties properties to show per page in advanced search results page
el_GR: Ρύθμιση του πόσες ιδιότητες θα εμφανίζονται ανά σελίδα στη σελίδα αποτελεσμάτων προηγμένης αναζήτησης

en: Property list layout type for taxonomy pages
el_GR: Τύπος διάταξης λίστας ιδιοτήτων για σελίδες ταξινόμησης

en: Select between standard or half map style for property taxonomies pages.
el_GR: Επιλέξτε μεταξύ τυπικού ή μισού στυλ χάρτη για τις σελίδες ταξινόμησης ακινήτων.

en: standard
el_GR: κανονικός

en: half map
el_GR: μισό χάρτη

en: Properties default order in taxonomy pages
el_GR: Ιδιότητες προεπιλεγμένη σειρά στις σελίδες ταξινόμησης

en: Select the default order for properties in taxonomy pages
el_GR: Επιλέξτε την προεπιλεγμένη σειρά για τις ιδιότητες στις σελίδες ταξονομίας

en: Properties list layout type for advanced search results page
el_GR: Τύπος διάταξης λίστας ιδιοτήτων για τη σελίδα προηγμένων αποτελεσμάτων αναζήτησης

en: Select between standard or half map layout style for advanced search results page.
el_GR: Επιλέξτε μεταξύ τυπικού ή μισού στυλ διάταξης χάρτη για τη σελίδα αποτελεσμάτων προηγμένης αναζήτησης.

en: Properties default order in advanced search results page
el_GR: Ιδιότητες προεπιλεγμένη σειρά στη σελίδα αποτελεσμάτων προηγμένης αναζήτησης

en: Select the default order for properties in advanced search results page
el_GR: Επιλέξτε την προεπιλεγμένη σειρά για τις ιδιότητες στη σελίδα αποτελεσμάτων προηγμένης αναζήτησης

en: Half map layout - Select map position
el_GR: Μισή διάταξη χάρτη - Επιλογή θέσης χάρτη

en: Select the map position for all pages with half map layout enabled.
el_GR: Επιλέξτε τη θέση του χάρτη για όλες τις σελίδες με ενεργοποιημένη τη διάταξη μισού χάρτη.

en: left
el_GR: αριστερά

en: right
el_GR: δεξιά

en: Agent Page - Select Sidebar Position
el_GR: Σελίδα πράκτορα - Επιλογή θέσης πλαϊνής μπάρας

en: Where to show the sidebar on the agent page.
el_GR: Πού να εμφανίζεται η πλευρική γραμμή στη σελίδα του πράκτορα.

en: no sidebar
el_GR: χωρίς πλευρική μπάρα

en: Agent Page - Select the Sidebar
el_GR: Σελίδα πράκτορα - Επιλέξτε την πλαϊνή μπάρα

en: Which sidebar to show in agent page? Create new Sidebars from Appearance -≥ Sidebars.
el_GR: Ποια πλαϊνή μπάρα να εμφανίζεται στη σελίδα του πράκτορα Δημιουργήστε νέες πλευρικές μπάρες από την επιλογή Εμφάνιση -≥ Πλαϊνές μπάρες.

en: Property Taxonomy and Blog Category/Archive - Select Sidebar Position
el_GR: Ταξινόμηση ακινήτων και κατηγορία/αρχείο ιστολογίου - Επιλέξτε θέση πλαϊνής γραμμής

en: Where to show the sidebar for blog category/archive list.
el_GR: Πού να εμφανίζεται η πλαϊνή γραμμή για την κατηγορία ιστολογίου / λίστα αρχείων.

en: Property Taxonomy and Blog Category/Archive - Select the Sidebar
el_GR: Ταξινόμηση ακινήτων και κατηγορία/αρχείο ιστολογίου - Επιλέξτε την πλαϊνή γραμμή

en: Which sidebar to show for blog category/archive list. Create new Sidebars from Appearance -≥ Sidebars.
el_GR: Ποια πλαϊνή μπάρα να εμφανίζεται για την κατηγορία του ιστολογίου/τη λίστα αρχείων. Δημιουργήστε νέες πλευρικές μπάρες από Εμφάνιση -≥ Πλευρικές μπάρες.

en: Logos & Favicon
el_GR: Logos &amp; Favicon

en: Your Favicon
el_GR: Το Favicon

en: Upload site favicon in .ico, .png, .jpg or .gif format
el_GR: Μεταφορτώστε τον ιστότοπο favicon σε μορφή .ico, .png, .jpg ή .gif

en: Upload logos with RETINA version. For RETINA version create first retina logo. Add _2x at the end of name of the original file (for ex logo_2x.jpg for retina and logo.jpg for non retina). Upload the retina logos from Media - Add New. Help -
el_GR: Ανεβάστε λογότυπα με την έκδοση RETINA. Για την έκδοση RETINA δημιουργήστε το πρώτο λογότυπο retina. Προσθέστε _2x στο τέλος του ονόματος του αρχικού αρχείου (π.χ. logo_2x.jpg για retina και logo.jpg για μη retina). Ανεβάστε τα λογότυπα retina από το Media - Add New. Βοήθεια -

en: Your Logo
el_GR: Το λογότυπό σας

en: Use the "Upload" button and "Insert into Post" button from the pop up window.
el_GR: Χρησιμοποιήστε το κουμπί "Upload" και το κουμπί "Insert into Post" από το αναδυόμενο παράθυρο.

en: Your Sticky Header Logo
el_GR: Το αυτοκόλλητο λογότυπο κεφαλίδας σας

en: Your Transparent Header Logo
el_GR: Το διαφανές λογότυπο κεφαλίδας

en: Mobile/Tablets Logo
el_GR: Λογότυπο για κινητά / tablet

en: Upload mobile logo in jpg or png format.
el_GR: Μεταφορτώστε το λογότυπο του κινητού σε μορφή jpg ή png.

en: Print Page Logo
el_GR: Εκτύπωση λογότυπου σελίδας

en: Upload a different logo in jpg or png format for the Print PDF template.
el_GR: Ανεβάστε ένα διαφορετικό λογότυπο σε μορφή jpg ή png για το πρότυπο Print PDF.

en: Maximum height for the logo in px
el_GR: Μέγιστο ύψος για το λογότυπο σε px

en: Change the maximum height of the logo. Add only a number (ex: 60). Change Header height and sticky header height in Design -> Header Design.
el_GR: Αλλάξτε το μέγιστο ύψος του λογότυπου. Προσθέστε μόνο έναν αριθμό (π.χ.: 60). Αλλάξτε το ύψος της κεφαλίδας και το ύψος της αυτοκόλλητης κεφαλίδας στο Σχεδιασμός -> Σχεδιασμός κεφαλίδας.

en: Maximum width for the logo in px
el_GR: Μέγιστο πλάτος για το λογότυπο σε px

en: Change the maximum width of the logo. Add only a number (ex: 200).
el_GR: Αλλάξτε το μέγιστο πλάτος του λογότυπου. Προσθέστε μόνο έναν αριθμό (π.χ.: 200).

en: Margin top for logo in px
el_GR: Πάνω περιθώριο για το λογότυπο σε px

en: Add logo top margin top as a number (ex: 10)
el_GR: Προσθέστε το πάνω περιθώριο του λογότυπου ως αριθμό (π.χ.: 10)

en: Header
el_GR: Επί κεφαλής

en: Show top bar widgets menu?
el_GR: Εμφάνιση μενού widgets στην επάνω γραμμή

en: Enable or disable the top bar widgets area. If enabled, see this help article to add widgets:
el_GR: Ενεργοποίηση ή απενεργοποίηση της περιοχής widgets της επάνω μπάρας. Εάν είναι ενεργοποιημένη, ανατρέξτε σε αυτό το άρθρο βοήθειας για να προσθέσετε widgets:

en: Show top bar on mobile devices?
el_GR: Εμφάνιση επάνω γραμμής στις κινητές συσκευές;

en: Top Bar will not display on Mobile devices when Sticky mobile header is set YES!
el_GR: Η επάνω μπάρα δεν θα εμφανίζεται σε κινητές συσκευές όταν έχει οριστεί η επιλογή Sticky mobile header ΝΑΙ!

en: Use Sticky mobile header?
el_GR: Χρήση αυτοκόλλητης επικεφαλίδας για κινητά

en: If yes the top bar will be hidden on moble devices
el_GR: Εάν ναι, η επάνω γραμμή θα είναι κρυμμένη στις κινητές συσκευές

en: Show user login menu in header?
el_GR: Εμφάνιση μενού σύνδεσης χρήστη στην κεφαλίδα

en: Enable or disable user login menu in header.
el_GR: Ενεργοποιήστε ή απενεργοποιήστε το μενού εισόδου χρήστη στην κεφαλίδα.

en: Show submit property button in header?
el_GR: Παρουσίαση του κουμπιού ιδιοκτησίας στην κεφαλίδα;

en: Submit property will show only with theme register/login for header enabled.
el_GR: Η ιδιότητα Submit θα εμφανίζεται μόνο με το θέμα register/login για την κεφαλίδα ενεργοποιημένη.

en: Header Phone Number. Leave blank to show none
el_GR: Αριθμός τηλεφώνου κεφαλίδας. Αφήστε κενό για να μην εμφανίζεται κανένα

en: Show your phone number in header next to Login/Register icon.
el_GR: Εμφανίστε τον αριθμό τηλεφώνου σας στην κεφαλίδα δίπλα στο εικονίδιο Σύνδεση/Εγγραφή.

en: Url where the user will be redirected after login.
el_GR: Url στο οποίο θα ανακατευθύνεται ο χρήστης μετά τη σύνδεση.

en: If left blank, user redirects to the dashboard profile page .
el_GR: Εάν παραμείνει κενό, ο χρήστης ανακατευθύνεται στη σελίδα προφίλ του ταμπλό .

en: Global transparent header?
el_GR: Global διαφανής κεφαλίδα;

en: Enable or disable the use of transparent header for all pages.
el_GR: Ενεργοποίηση ή απενεργοποίηση της χρήσης διαφανούς κεφαλίδας για όλες τις σελίδες.

en: Global transparent top bar widgets menu?
el_GR: Παγκόσμιο διαφανές μενού widgets στην κορυφή της γραμμής

en: Enable or disable the use of transparent top bar widgets menu globally.
el_GR: Ενεργοποιήστε ή απενεργοποιήστε τη χρήση του διαφανούς μενού widgets της επάνω μπάρας σε παγκόσμιο επίπεδο.

en: Separation border for top bar widgets?
el_GR: Διαχωρισμός συνόρων για τα widgets της επάνω μπάρας

en: Enable or disable the use of borders for top bar widgets globally.
el_GR: Ενεργοποίηση ή απενεργοποίηση της χρήσης πλαισίων για τα widgets της επάνω μπάρας σε παγκόσμιο επίπεδο.

en: Header Design Type?
el_GR: Τύπος σχεδιασμού κεφαλίδας

en: Select header type. Header type 4 will NOT work with half map property list template.
el_GR: Επιλέξτε τύπο κεφαλίδας. Ο τύπος κεφαλίδας 4 ΔΕΝ θα λειτουργήσει με το πρότυπο λίστας ιδιοτήτων μισού χάρτη.

en: Logo position in header?
el_GR: Θέση λογότυπου στην κεφαλίδα

en: Select logo position. Please note that there is no "center" align for type 1, 5 and 6.
el_GR: Επιλέξτε τη θέση του λογότυπου. Σημειώστε ότι δεν υπάρχει ευθυγράμμιση "κέντρο" για τους τύπους 1, 5 και 6.

en: Main menu alignnment for Header Type 1?
el_GR: Ευθυγράμμιση του κύριου μενού για τον τύπο κεφαλίδας 1

en: Select menu align position for Header Type 1.
el_GR: Επιλέξτε τη θέση ευθυγράμμισης του μενού για τον τύπο κεφαλίδας 1.

en: Width of the logo and user menu area.
el_GR: Πλάτος της περιοχής του λογότυπου και του μενού χρήστη.

en: In order to be abosoltly centered the logo and user menu area have to be the same size - in px.
el_GR: Για να είναι απόλυτα κεντραρισμένο το λογότυπο και η περιοχή του μενού χρήστη πρέπει να έχουν το ίδιο μέγεθος - σε px.

en: Header type 3&4 text alignment?
el_GR: Ευθυγράμμιση κειμένου τύπου κεφαλίδας 3&4

en: Select text alignment for header types 3 and 4.
el_GR: Επιλέξτε στοίχιση κειμένου για τους τύπους κεφαλίδας 3 και 4.

en: Wide Header?
el_GR: Ευρεία επικεφαλίδα

en: Makes the header width 100%.
el_GR: Κάνει το πλάτος της κεφαλίδας 100%.

en: Media Header Type?
el_GR: Τύπος κεφαλίδας πολυμέσων

en: Media Header is the first section below header. Select what media header to use globally.
el_GR: Το Media Header είναι το πρώτο τμήμα κάτω από την επικεφαλίδα. Επιλέξτε ποια επικεφαλίδα πολυμέσων θα χρησιμοποιηθεί συνολικά.

en: Media Header - Revolution Slider
el_GR: Επικεφαλίδα πολυμέσων - Revolution Slider

en: If media header is set to Revolution Slider, type the slider name and save.
el_GR: Εάν η κεφαλίδα μέσων είναι ρυθμισμένη στο ρυθμιστικό επαναφοράς, πληκτρολογήστε το όνομα του ρυθμιστή και αποθηκεύστε το.

en: Media Header - Static Image
el_GR: Επικεφαλίδα πολυμέσων - Στατική εικόνα

en: If media header is set to image, add the image below.
el_GR: Εάν η κεφαλίδα πολυμέσων έχει οριστεί σε εικόνα, προσθέστε την παρακάτω εικόνα.

en: Media Header Type for taxonomy pages?
el_GR: Τύπος κεφαλίδας πολυμέσων για σελίδες ταξινόμησης

en: Media Header is the first section below header. Select what media header to use globally for taxonomies/categories. Map is mandatory for Half Map layout.
el_GR: Το Media Header είναι το πρώτο τμήμα κάτω από την επικεφαλίδα. Επιλέξτε ποια επικεφαλίδα πολυμέσων θα χρησιμοποιηθεί συνολικά για τις ταξινομίες/κατηγορίες. Το Map είναι υποχρεωτικό για τη διάταξη Half Map.

en: Taxonomy Header -  Revolution Slider
el_GR: Κεφαλίδα ταξινόμησης - Ρυθμιστικό επανάστασης

en: Taxonomy Header Static Image
el_GR: Στατική εικόνα κεφαλίδας ταξινόμησης

en: If media header is set to image, and no image is added we will use the taxonomy featured image
el_GR: Εάν η κεφαλίδα πολυμέσων έχει οριστεί σε εικόνα και δεν προστίθεται εικόνα, θα χρησιμοποιήσουμε την εικόνα με δυνατότητα ταξινόμησης

en: Media Header Type for Blog Posts?
el_GR: Τύπος επικεφαλίδας πολυμέσων για αναρτήσεις στο blog

en: Select what media header to use for blog posts.
el_GR: Επιλέξτε ποια επικεφαλίδα πολυμέσων θα χρησιμοποιήσετε για τις αναρτήσεις ιστολογίου.

en: Blog Post Header -  Revolution Slider
el_GR: Επικεφαλίδα δημοσιεύσεων blog - Revolution Slider

en: Blog Post Header Static Image
el_GR: Στατική εικόνα επικεφαλίδας blog post

en: Blog Post header image
el_GR: Εικόνα επικεφαλίδας δημοσίευσης blog

en: Header 5 - Info widget 1 - icon
el_GR: Κεφαλίδα 5 - widget πληροφοριών 1 - εικονίδιο

en: Header 5 - Info widget 1 - icon. Ex: fa fa-phone
el_GR: Κεφαλίδα 5 - Widget πληροφοριών 1 - εικονίδιο. Παράδειγμα: fa fa-phone

en: Header 5 - Info widget 1 - First line of text
el_GR: Κεφαλίδα 5 - Γραφικό στοιχείο πληροφοριών 1 - Πρώτη γραμμή κειμένου

en: Header 5 - Info widget 1 - Second line of text
el_GR: Κεφαλίδα 5 - Widget πληροφοριών 1 - Δεύτερη γραμμή κειμένου

en: Header 5 - Info widget 2 - icon
el_GR: Κεφαλίδα 5 - widget πληροφοριών 2 - εικονίδιο

en: Header 5 - Info widget 2 - icon. Ex: fa fa-phone
el_GR: Κεφαλίδα 5 - Widget πληροφοριών 2 - εικονίδιο. Παράδειγμα: fa fa-phone

en: Header 5 - Info widget 2 - First line of text
el_GR: Κεφαλίδα 5 - Widget πληροφοριών 2 - Πρώτη γραμμή κειμένου

en: Header 5 - Info widget 2 - Second line of text
el_GR: Κεφαλίδα 5 - Widget πληροφοριών 2 - Δεύτερη γραμμή κειμένου

en: Header 5 - Info widget 3 - icon
el_GR: Κεφαλίδα 5 - widget πληροφοριών 3 - εικονίδιο

en: Header 5 - Info widget 3 - icon. Ex: fa fa-phone
el_GR: Κεφαλίδα 5 - Γραφικό στοιχείο πληροφοριών 3 - Εικονίδιο. Π.χ .: fa fa-phone

en: Header 5 - Info widget 3 - First line of text
el_GR: Κεφαλίδα 5 - Γραφικό στοιχείο πληροφοριών 3 - Πρώτη γραμμή κειμένου

en: Header 5 - Info widget 3 - Second line of text
el_GR: Κεφαλίδα 5 - Γραφικό στοιχείο πληροφοριών 3 - Δεύτερη γραμμή κειμένου

en: Parallax efect for image/video header media?
el_GR: Παράλλαξη για εικόνα/βίντεο header media

en: Enable parallax efect for image/video media header globally.
el_GR: Ενεργοποίηση του εφέ παράλλαξης για την κεφαλίδα εικόνας/βίντεο παγκοσμίως.

en: Change text over header with user location?
el_GR: Αλλαγή κειμένου στην επικεφαλίδα με την τοποθεσία του χρήστη

en: Works only for Header Image!
el_GR: Λειτουργεί μόνο για την εικόνα κεφαλίδας!

en: Heading with user location
el_GR: Επικεφαλίδα με τη θέση του χρήστη

en: %city% will be replaced by user city
el_GR: %city% θα αντικατασταθεί από την πόλη του χρήστη

en: Footer
el_GR: Υποσέλιδο

en: Show Footer ?
el_GR: Εμφάνιση υποσέλιδου;

en: Show Footer Copyright Area?
el_GR: Εμφάνιση περιοχής Copyright στο υποσέλιδο

en: Show Back to Top Button ?
el_GR: Εμφάνιση κουμπιού Επιστροφή στην κορυφή ?

en: Show Footer Contact button?
el_GR: Εμφάνιση κουμπιού επικοινωνίας στο υποσέλιδο

en: Copyright Message
el_GR: Μηνύματα πνευματικών δικαιωμάτων

en: Type here the copyright message that will appear in footer. Add only text.
el_GR: Πληκτρολογήστε εδώ το μήνυμα πνευματικών δικαιωμάτων που θα εμφανίζεται στο υποσέλιδο. Προσθέστε μόνο κείμενο.

en: Use Sticky Footer?
el_GR: Χρησιμοποιήστε το Sticky Footer;

en: Background for Footer
el_GR: Ιστορικό για υποσέλιδο

en: Insert background footer image.
el_GR: Εισαγωγή εικόνας υποσέλιδου φόντου.

en: Repeat Footer background ?
el_GR: Επανάληψη φόντου υποσέλιδου;

en: Set repeat options for background footer image.
el_GR: Ορίστε τις επιλογές επανάληψης για την εικόνα υποσέλιδου υποβάθρου.

en: Wide Footer?
el_GR: Ευρύ υποσέλιδο

en: Makes the footer width 100%.
el_GR: Κάνει το πλάτος του υποσέλιδου 100%.

en: Footer Type
el_GR: Τύπος υποσέλιδου

en: 4 equal columns
el_GR: 4 ίσες στήλες

en: 3 equal columns
el_GR: 3 ίσες στήλες

en: 2 equal columns
el_GR: 2 ίσες στήλες

en: 100% width column
el_GR: 100% στήλη πλάτους

en: 3 columns: 1/2 + 1/4 + 1/4
el_GR: 3 στήλες: 1/2 + 1/4 + 1/4

en: 3 columns: 1/4 + 1/2 + 1/4
el_GR: 3 στήλες: 1/4 + 1/2 + 1/4

en: 3 columns: 1/4 + 1/4 + 1/2
el_GR: 3 στήλες: 1/4 + 1/4 + 1/2

en: 2 columns: 2/3 + 1/3
el_GR: 2 στήλες: 2/3 + 1/3

en: 2 columns: 1/3 + 2/3
el_GR: 2 στήλες: 1/3 + 2/3

en: Price & Currency
el_GR: Τιμή &amp; Νόμισμα

en: Price - thousands separator
el_GR: Τιμή - χιλιάδες διαχωριστικό

en: Set the thousand separator for price numbers.
el_GR: Ορίστε τον χίλιτο διαχωριστή για τους αριθμούς τιμών.

en: Number of decimal points
el_GR: Αριθμός δεκαδικών σημείων

en: Number of decimal points.
el_GR: Αριθμός δεκαδικών σημείων.

en: Decimal points separator
el_GR: Διαχωριστικό δεκαδικών σημείων

en: Decimal points separator.
el_GR: Διαχωριστικό δεκαδικών σημείων.

en: Currency symbol
el_GR: Σύμβολο νομίσματος

en: Set currency symbol for property price.
el_GR: Ορίστε σύμβολο νομίσματος για την τιμή των ακινήτων.

en: Currency label - will appear on front end
el_GR: Ετικέτα νομίσματος - θα εμφανιστεί στο μπροστινό μέρος

en: Set the currency label for multi-currency widget dropdown.
el_GR: Ορίστε την ετικέτα νομίσματος για το αναπτυσσόμενο μενού widget πολλαπλών νομισμάτων.

en: Where to show the currency symbol?
el_GR: Πού να εμφανιστεί το σύμβολο του νομίσματος;

en: Set the position for the currency symbol.
el_GR: Ορίστε τη θέση για το σύμβολο νομίσματος.

en: Enable auto loading of exchange rates from free.currencyconverterapi.com (1 time per day)?
el_GR: Ενεργοποίηση αυτόματης φόρτωσης των συναλλαγματικών ισοτιμιών από free.currencyconverterapi.com (1 φορά την ημέρα);

en: Symbol must be set according to international standards. Complete list is here http://www.xe.com/iso4217.php.
el_GR: Το σύμβολο πρέπει να ρυθμιστεί σύμφωνα με τα διεθνή πρότυπα. Ο πλήρης κατάλογος είναι εδώ http://www.xe.com/iso4217.php.

en: Add Currencies for Multi Currency Widget.
el_GR: Προσθέστε νομίσματα για το Widget πολλών νομισμάτων.

en: Custom Fields
el_GR: Προσαρμοσμένα πεδία

en: Add, edit or delete property custom fields.
el_GR: Προσθήκη, επεξεργασία ή διαγραφή προσαρμοσμένων πεδίων ιδιότητας.

en: Theme Slider
el_GR: Θέμα slider

en: Number of milisecons before auto cycling an item
el_GR: Αριθμός milisecons πριν την αυτόματη ποδηλασία ενός στοιχείου

en: Design Type?
el_GR: Σχεδιασμός Τύπος;

en: Select the design type.
el_GR: Επιλέξτε τον τύπο του σχεδίου.

en: Height in px (put 0 for full screen)
el_GR: Ύψος σε px (βάλτε 0 για πλήρη οθόνη)

en: Height in px(put 0 for full screen, Default :580px)
el_GR: Ύψος σε px (τεθεί 0 για πλήρη οθόνη, Προεπιλογή: 580px)

en: Property and Agent Links
el_GR: Σύνδεσμοι ιδιοκτησίας και πράκτορα

en: You cannot use special characters like "&". After changing the url you may need to wait for a few minutes until WordPress changes all the urls. In case your new names do not update automatically, go to Settings - Permalinks and Save again the "Permalinks Settings" - option "Post name"
el_GR: Δεν μπορείτε να χρησιμοποιήσετε ειδικούς χαρακτήρες όπως &quot;&amp;&quot;. Αφού αλλάξετε τη διεύθυνση URL, ίσως χρειαστεί να περιμένετε λίγα λεπτά μέχρι να αλλάξει το WordPress όλες οι διευθύνσεις URL. Σε περίπτωση που τα νέα σας ονόματα δεν ενημερώνονται αυτόματα, μεταβείτε στις Ρυθμίσεις - Συνεχίστε και αποθηκεύστε ξανά τις επιλογές &quot;Ρυθμίσεις Permalink&quot; - επιλογή &quot;Δημοσίευση ονόματος&quot;

en: Slider Images, .png, .jpg or .gif format
el_GR: Εικόνες Slider, .png, .jpg ή .gif

en: Slider Transition
el_GR: Μετακίνηση ρυθμιστικού

en: Splash Image
el_GR: Εικόνα Splash

en: Splash Image, .png, .jpg or .gif format
el_GR: Εικόνα Splash, .png, .jpg ή .gif

en: Splash Video in mp4 format
el_GR: Splash Video σε μορφή mp4

en: Splash Video in webm format
el_GR: Splash Video σε μορφή webm

en: Splash Video in ogv format
el_GR: Splash Video σε μορφή ogv

en: Cover Image for video
el_GR: Εξώφυλλο εικόνας για βίντεο

en: Overlay Image
el_GR: Επικάλυψη εικόνας

en: Overlay Image, .png, .jpg or .gif format
el_GR: Μορφή επικάλυψης, μορφή .png, .jpg ή .gif

en: Overlay Color
el_GR: Χρώμα επικάλυψης

en: Overlay Opacity
el_GR: Επικάλυψη αδιαφάνειας

en: Overlay Opacity- values from 0 to 1 , Ex: 0.4
el_GR: Αδιαφάνεια επικάλυψης - τιμές από 0 έως 1, Ex: 0.4

en: Splash Page Title
el_GR: Τίτλος σελίδας εκτόξευσης

en: Splash Page Subtitle
el_GR: Σελίδα υποτίτλων

en: Logo Link
el_GR: Σύνδεσμος λογοτύπου

en: In case you want to send users to another page
el_GR: Σε περίπτωση που θέλετε να στείλετε χρήστες σε άλλη σελίδα

en: Social & Contact
el_GR: Κοινωνική &amp; Επικοινωνία

en: Contact Page Details
el_GR: Λεπτομέρειες σελίδας επικοινωνίας

en: Image for Contact Page
el_GR: Εικόνα για τη σελίδα επαφών

en: Company Name
el_GR: Όνομα εταιρείας

en: Company name for contact page
el_GR: Όνομα εταιρείας για τη σελίδα επαφών

en: Email
el_GR: ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ

en: Company email
el_GR: Email εταιρίας

en: Duplicate Email
el_GR: Διπλότυπο μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου

en: Send all contact emails to
el_GR: Στείλτε όλα τα ηλεκτρονικά ταχυδρομεία επαφών στο

en: Telephone
el_GR: Τηλέφωνο

en: Company phone number.
el_GR: Αριθμός τηλεφώνου της εταιρείας.

en: Mobile
el_GR: Κινητό

en: Fax
el_GR: Φαξ

en: Company skype
el_GR: Εταιρεία skype

en: Company Address
el_GR: Διεύθυνση εταιρίας

en: Type company address
el_GR: Πληκτρολογήστε διεύθυνση εταιρείας

en: Opening Hours 1
el_GR: Ώρες λειτουργίας 1

en: Opening Hours
el_GR: Ωράριο λειτουργίας

en: Opening Hours Value 1
el_GR: Τιμή ωρών λειτουργίας 1

en: Opening Hours 3
el_GR: Ώρες λειτουργίας 3

en: Opening Hours Value 3
el_GR: Τιμή ωρών λειτουργίας 3

en: Contact Page - Company HQ Latitude
el_GR: Σελίδα επαφών - Εταιρικό κέντρο Latitude

en: Set company pin location for contact page template. Latitude must be a number (ex: 40.577906).
el_GR: Ορίστε την τοποθεσία του pin της εταιρείας για το πρότυπο σελίδας επαφών. Το γεωγραφικό πλάτος πρέπει να είναι ένας αριθμός (π.χ. 40.577906).

en: Contact Page - Company HQ Longitude
el_GR: Σελίδα επαφής - Γεωγραφικό μήκος της εταιρείας

en: Set company pin location for contact page template. Longitude must be a number (ex: -74.155058).
el_GR: Ορίστε την τοποθεσία του pin της εταιρείας για το πρότυπο σελίδας επαφών. Το γεωγραφικό μήκος πρέπει να είναι ένας αριθμός (π.χ.: -74.155058).

en: Social Accounts
el_GR: Κοινωνικοί λογαριασμοί

en: Facebook Link
el_GR: Σύνδεσμος Facebook

en: Facebook page url, with https://
el_GR: Διεύθυνση URL σελίδας στο Facebook, με https: //

en: X - Twitter page link
el_GR: X - Σύνδεσμος σελίδας Twitter

en: X - Twitter page link, with https://
el_GR: X - Σύνδεσμος σελίδας Twitter, με https://

en: Google+ Link
el_GR: Σύνδεσμος Google+

en: Google+ page link, with https://
el_GR: Σύνδεσμος σελίδας Google+ με https: //

en: Linkedin Link
el_GR: Link Link

en: Pinterest page link, with https://
el_GR: Σύνδεσμος σελίδας Pinterest, με https: //

en: Instagram Link
el_GR: Σύνδεσμος Instagram

en: Instagram page link, with https://
el_GR: Σύνδεσμος σελίδας Instagram με https: //

en: WhatsApp Link
el_GR: Σύνδεσμος WhatsApp

en: WhatsApp page link, with https://
el_GR: Σύνδεσμος σελίδας WhatsApp, με https://

en: Tiktok Link
el_GR: Σύνδεσμος Tiktok

en: Tiktok page link, with https://
el_GR: Σύνδεσμος σελίδας Tiktok, με https://

en: Line Link
el_GR: Σύνδεσμος γραμμής

en: Line page link, with https://
el_GR: Σύνδεσμος σελίδας γραμμής, με https://

en: Telegram Link
el_GR: Σύνδεσμος Telegram

en: Telegram page link, with https://
el_GR: Σύνδεσμος σελίδας Telegram, με https://

en: Wechat Link
el_GR: Σύνδεσμος Wechat

en: Wechat page link, with https://
el_GR: Σύνδεσμος σελίδας Wechat, με https://

en: Foursquare Link
el_GR: Σύνδεσμος Foursquare

en: Foursquare page link, with https://
el_GR: Σύνδεσμος σελίδας Foursquare, με https://

en: Vimeo Link
el_GR: Σύνδεσμος Vimeo

en: Vimeo page link, with https://
el_GR: Σύνδεσμος σελίδας Vimeo, με https://

en: Youtube Link
el_GR: Σύνδεσμος Youtube

en: Youtube page link, with https://
el_GR: Σύνδεσμος σελίδας Youtube, με https://

en: Dribbble Link
el_GR: Σύνδεσμος στο Dribbble

en: Dribbble page link, with https://
el_GR: Σύνδεσμος σελίδας Dribbble, με https://

en: Zillow api key is required for Zillow Widget.
el_GR: Απαιτείται το κλειδί Zillow api για το Zillow Widget.

en: Social Login
el_GR: Κοινωνική σύνδεση

en: Allow login via Facebook?
el_GR: Επιτρέπετε τη σύνδεση μέσω Facebook

en: Facebook Api key
el_GR: Κλειδί Facebook Api

en: Facebook Secret is required for Facebook login.
el_GR: Το Facebook Secret απαιτείται για σύνδεση στο Facebook.

en: Allow login via Google?
el_GR: Επιτρέπετε τη σύνδεση μέσω Google

en: Enable or disable Google login.
el_GR: Ενεργοποίηση ή απενεργοποίηση της σύνδεσης Google.

en: Google Oauth Client Secret
el_GR: Μυστικό πελάτη Google Oauth

en: Google Oauth Client Secret is required for Google Login.
el_GR: Το Google Oauth Secret Secret απαιτείται για την Είσοδος Google.

en: Google api key
el_GR: Το Google api key

en: Google api key is required for Google Login.
el_GR: Απαιτείται το κλειδί Google Api για την Είσοδος Google.

en: Contact 7 Settings
el_GR: Επικοινωνήστε με τις ρυθμίσεις 7

en: Contact form 7 code for agent
el_GR: Φόρμα επικοινωνίας 7 κωδικός για τον πράκτορα

en: Contact form 7 code for agent (ex: [contact-form-7 id="2725" title="contact me"])
el_GR: Φόρμα επικοινωνίας 7 κωδικός για τον πράκτορα (π.χ. [contact-form-7 id = &quot;2725&quot; title = &quot;επικοινωνήστε μαζί μου&quot;))

en: Contact form 7 code for contact page
el_GR: Φόρμα επικοινωνίας 7 κωδικός για τη σελίδα επαφών

en: Contact form 7 code for contact page template (ex: [contact-form-7 id="2725" title="contact me"])
el_GR: Φόρμα επικοινωνίας 7 κωδικός για το πρότυπο σελίδας επαφών (π.χ. [contact-form-7 id = &quot;2725&quot; title = &quot;επικοινωνήστε μαζί μου&quot;))

en: Allow login via X - Twitter?
el_GR: Επιτρέψτε τη σύνδεση μέσω X - Twitter

en: Allow login via X - Twitter? (works only over https)
el_GR: Επιτρέψτε τη σύνδεση μέσω X - Twitter (λειτουργεί μόνο μέσω https)

en: X - Twitter consumer_key is required for theme Twitter widget. See this help article before:
el_GR: X - Twitter consumer_key απαιτείται για το widget Twitter του θέματος. Δείτε αυτό το άρθρο βοήθειας πριν:

en: X - Twitter Consumer Secret
el_GR: X - Μυστικό καταναλωτή Twitter

en: X - Twitter Consumer Secret is required for theme Twitter widget.
el_GR: X - Twitter Consumer Secret απαιτείται για το widget Twitter του θέματος.

en: X - Twitter Access Token Secret is required for theme Twitter widget.
el_GR: X - Twitter Access Token Το μυστικό απαιτείται για το widget Twitter του θέματος.

en: X- Twitter Cache Time
el_GR: X- Twitter Χρόνος προσωρινής αποθήκευσης

en: Map
el_GR: Χάρτης

en: Map Settings
el_GR: Ρυθμίσεις χάρτη

en: Use file reading for pins? (*recommended for over 200 listings. Read the manual for differences between file and mysql reading)
el_GR: Χρήση ανάγνωσης αρχείων για καρφίτσες; (*συνιστάται για πάνω από 200 καταχωρίσεις. Διαβάστε το εγχειρίδιο για τις διαφορές μεταξύ της ανάγνωσης αρχείων και της mysql)

en: A high number will increase the response time and server load. Use a number that works for your current hosting situation. Put -1 for all pins.
el_GR: Ένας υψηλός αριθμός θα αυξήσει το χρόνο απόκρισης και το φορτίο του διακομιστή. Χρησιμοποιήστε έναν αριθμό που λειτουργεί για την τρέχουσα κατάσταση φιλοξενίας σας. Βάλτε το -1 για όλες τις καρφίτσες.

en: Google Maps API KEY
el_GR: API KEY του Google Maps

en: Starting Point Latitude
el_GR: Σημείο εκκίνησης Latitude

en: Applies for global header media with google maps. Add only numbers (ex: 40.577906).
el_GR: Ισχύει για παγκόσμια μέσα κεφαλίδας με τους χάρτες google. Προσθέστε μόνο αριθμούς (π.χ. 40.577906).

en: Starting Point Longitude
el_GR: Αρχικό γεωγραφικό μήκος

en: Applies for global header media with google maps. Add only numbers (ex: -74.155058).
el_GR: Ισχύει για παγκόσμια μέσα κεφαλίδας με τους χάρτες google. Προσθέστε μόνο αριθμούς (ex -74.155058).

en: Default Map zoom (1 to 20)
el_GR: Προεπιλεγμένο ζουμ χάρτη (1 έως 20)

en: Applies for global header media with google maps, except advanced search results, properties list and taxonomies pages.
el_GR: Ισχύει για παγκόσμια μέσα κεφαλίδας με τους χάρτες Google, εκτός από τα σύνθετα αποτελέσματα αναζήτησης, τις λίστες ιδιοτήτων και τις ταξινομικές σελίδες.

en: Map Type
el_GR: Τύπος χάρτη

en: The type selected applies for Google Maps header.
el_GR: Ο επιλεγμένος τύπος ισχύει για την κεφαλίδα του Google Maps.

en: Use Cache for Google maps ?(*cache will renew itself every 3h)
el_GR: Χρησιμοποιήστε την προσωρινή μνήμη για τους χάρτες Google; (* η μνήμη cache θα ανανεωθεί κάθε 3 ώρες)

en: If set to yes, new property pins will update on the map every 3 hours.
el_GR: Αν οριστεί ναι, οι νέες ακίδες ακινήτων θα ενημερώνονται στο χάρτη κάθε 3 ώρες.

en: Use Pin Cluster on map
el_GR: Χρησιμοποιήστε το Σύμπλεγμα Pin στο χάρτη

en: If yes, it groups nearby pins in cluster.
el_GR: Εάν ναι, ομαδοποιεί τους κοντινούς ακροδέκτες στο σύμπλεγμα.

en: Maximum zoom level for Cloud Cluster to appear
el_GR: Το μέγιστο επίπεδο ζουμ για να εμφανιστεί το σύμπλεγμα σύννεφων

en: Geolocation Circle over map (in meters)
el_GR: Γεωγραφική θέση Circle πάνω από τον χάρτη (σε μέτρα)

en: Controls circle radius value for user geolocation pin. Type only numbers (ex: 400).
el_GR: Ελέγχει την τιμή ακτίνας κυκλικής διαμόρφωσης για τον ακροδέκτη γεωγραφικής θέσης χρήστη. Πληκτρολογήστε μόνο αριθμούς (π.χ. 400).

en: Height of the Google Map when closed
el_GR: Ύψος του χάρτη Google όταν είναι κλειστός

en: Applies for header google maps when set as global header media type.
el_GR: Ισχύει για τους χάρτες Google header, όταν έχει οριστεί ως παγκόσμιος τύπος μέσου κεφαλίδας.

en: Height of Google Map when open
el_GR: Ύψος του Google Map όταν είναι ανοιχτό

en: Force Google Map at the "closed" size?
el_GR: Αναγκάστε το Google Map στο "κλειστό" μέγεθος

en: Applies for header google maps when set as global header media type, except property page.
el_GR: Ισχύει για τους χάρτες Google header, όταν ορίζεται ως τύπος μέσου γενικής κεφαλίδας, εκτός από τη σελίδα ιδιοτήτων.

en: Force Google Map at the full screen size?
el_GR: Επιβολή του χάρτη Google σε πλήρες μέγεθος οθόνης

en: Show Google Search over Map?
el_GR: Εμφάνιση της αναζήτησης Google στον χάρτη;

en: Enable or disable the Google Maps search bar.
el_GR: Ενεργοποιήστε ή απενεργοποιήστε τη γραμμή αναζήτησης των Χαρτών Google.

en: Style for Google Map. Use <strong> https://snazzymaps.com/ </strong> to create styles
el_GR: Στυλ για το Google Map. Χρησιμοποιήστε το https://snazzymaps.com/ <strong> για να </strong> δημιουργήσετε στυλ

en: Copy/paste below the custom map style code.
el_GR: Αντιγράψτε / επικολλήστε κάτω από τον προσαρμοσμένο κώδικα στυλ χάρτη.

en: Use price Pins?
el_GR: Χρησιμοποιήστε την τιμή Pins?

en: Use price Pins?(The css class for price pins is "wpestate_marker" . Each pin has also receive a class with the name of the category or action: For example "wpestate_marker apartments sales")
el_GR: Χρησιμοποιήστε την τιμή Pins (Η κλάση css για τιμές καρφίτσες είναι &quot;wpestate_marker&quot;.) Κάθε καρφίτσα έχει επίσης μια κλάση με το όνομα της κατηγορίας ή της δράσης: Για παράδειγμα &quot;πωλήσεις διαμερισμάτων wpestate_marker&quot;)

en: Use Full Price Pins?
el_GR: Χρησιμοποιήστε ακίδες πλήρους τιμής?

en: If not we will show prices without before and after label and in this format : 5,23m or 6.83k
el_GR: Εάν όχι, θα εμφανίσουμε τις τιμές χωρίς την ετικέτα πριν και μετά και με αυτή τη μορφή : 5,23m ή 6.83k

en: Use single Image Pin?
el_GR: Χρησιμοποιήστε μια μόνο εικόνα Pin?

en: We will use 1 single pins for all markers. This option will decrease the loading time on you maps.
el_GR: Θα χρησιμοποιήσουμε 1 μόνο ακίδες για όλους τους δείκτες. Αυτή η επιλογή θα μειώσει το χρόνο φόρτωσης σε σας χάρτες.

en: Single Pin Marker / Contact marker / Agency or Developer marker image
el_GR: Εικόνα δείκτη μονής ακίδας / δείκτη επαφής / εικόνα δείκτη οργανισμού ή προγραμματιστή

en: Image size must be 44px x 50px.
el_GR: Το μέγεθος της εικόνας πρέπει να είναι 44px x 50px.

en: Cloud Marker Image
el_GR: Εικόνα δείκτη σύννεφων

en: Image must be 70px x 70px
el_GR: Η εικόνα πρέπει να είναι 70px x 70px

en: Pin Management
el_GR: Διαχείριση ακίδων

en: Add new Google Maps pins for single actions / single categories.</br>For speed reason, you MUST add pins if you change categories and actions names. </br>The Pins retina version must be uploaded at the same time (same folder) as the original pin, and with the same name and an additional _2x at the end. Help here:
el_GR: Προσθέστε νέες καρφίτσες Google Maps για μεμονωμένες ενέργειες / μεμονωμένες κατηγορίες.</br>Για λόγους ταχύτητας, ΠΡΕΠΕΙ να προσθέσετε καρφίτσες αν αλλάξετε κατηγορίες και ονόματα ενεργειών. </br>Η έκδοση Pins retina πρέπει να ανεβαίνει ταυτόχρονα (στον ίδιο φάκελο) με την αρχική καρφίτσα και με το ίδιο όνομα και ένα επιπλέον _2x στο τέλος. Βοήθεια εδώ:

en: Generate Data & Pins
el_GR: Δημιουργία δεδομένων & ακίδων

en: Generate Pins and Autocomplete data
el_GR: Δημιουργία καρφιτσών και δεδομένων αυτόματης συμπλήρωσης

en: Property Page
el_GR: Σελίδα ιδιοτήτων

en: Property Page Design
el_GR: Σχεδιασμός σελίδας ιδιοκτησίας

en: Property Page Layout
el_GR: Διάταξη σελίδας ιδιοκτησίας

en: Pick your Property Page Layout
el_GR: Διαλέξτε τη διάταξη της σελίδας ιδιοκτησίας σας

en: Content Columns width
el_GR: Πλάτος στηλών περιεχομένου

en: Layouts 6 & 7 have two content columns and no sidebar. Choose the columns width here. Manage the sections for each column in "Selection for Accordion - Layouts 6 & 7"
el_GR: Οι διατάξεις 6 & 7 έχουν δύο στήλες περιεχομένου και καμία πλευρική γραμμή. Επιλέξτε το πλάτος των στηλών εδώ. Διαχειριστείτε τα τμήματα για κάθε στήλη στο "Επιλογή για το Accordion - Διατάξεις 6 & 7"

en: "Media Header" type for Property Page?
el_GR: τύπος "Media Header" για τη σελίδα ιδιοκτησίας

en: Media Header is the first section below header. The option you select will be visible on all property pages.
el_GR: Το Media Header είναι το πρώτο τμήμα κάτω από την επικεφαλίδα. Η επιλογή που επιλέγετε θα είναι ορατή σε όλες τις σελίδες ιδιοκτησίας.

en: Property Media Header -  Revolution Slider
el_GR: Επικεφαλίδα μέσων ιδιοκτησίας - Revolution Slider

en: Property Media Header - Static Image
el_GR: Επικεφαλίδα μέσων ιδιοκτησίας - Στατική εικόνα

en: "Media Section" Type (images & video)
el_GR: τύπος "Media Section" (εικόνες & βίντεο)

en: Choose how to display the listing images or video
el_GR: Επιλέξτε τον τρόπο εμφάνισης των εικόνων ή του βίντεο της καταχώρισης

en: Media Section Order - Buttons Selection
el_GR: Σειρά ενότητας πολυμέσων - Επιλογή κουμπιών

en: Select the media types buttons for media section
el_GR: Επιλέξτε τα κουμπιά τύπων πολυμέσων για το τμήμα πολυμέσων

en: Image Gallery
el_GR: Συλλογή εικόνων

en: Map View
el_GR: Προβολή Χάρτη

en: Street View
el_GR: θέα στο δρόμο

en: Video
el_GR: βίντεο

en: Virtual Tour
el_GR: Εικονικό ταξίδι

en: Show Content as
el_GR: Εμφάνιση περιεχομένου ως

en: Tabs does not apply to Property Layouts 6 & 7. Select the sections you wish to show in each layout from "Selection for Accordion Layout" or "Selection for Tab Layout"
el_GR: Οι καρτέλες δεν ισχύουν για τα Property Layouts 6 & 7. Επιλέξτε τα τμήματα που θέλετε να εμφανίζονται σε κάθε διάταξη από την "Επιλογή για διάταξη Accordion" ή την "Επιλογή για διάταξη καρτελών"

en: Property Navigation Sticky Bar (works only for accordion content)
el_GR: Αυτοκόλλητη μπάρα πλοήγησης ακινήτου (λειτουργεί μόνο για περιεχόμενο ακορντεόν)

en: Show property details on 1,2 or 3 columns
el_GR: Εμφάνιση λεπτομερειών ιδιοκτησίας σε 1,2 ή 3 στήλες

en: Property details will display on 1, 2 or 3 columns
el_GR: Τα στοιχεία του ακινήτου θα εμφανίζονται σε 1, 2 ή 3 στήλες

en: Show property address on 1,2 or 3 columns
el_GR: Εμφάνιση διεύθυνσης ακινήτου σε 1,2 ή 3 στήλες

en: Address will display on 1,2 or 3 columns
el_GR: Η διεύθυνση θα εμφανίζεται σε 1,2 ή 3 στήλες

en: Show property Features & Amenities on 1,2 or 3 columns
el_GR: Εμφάνιση χαρακτηριστικών και παροχών ακινήτου σε 1,2 ή 3 στήλες

en: Features & Amenities will display on 1, 2 or 3 columns
el_GR: Τα χαρακτηριστικά και οι ανέσεις θα εμφανίζονται σε 1, 2 ή 3 στήλες

en: Property - Select Sidebar Position
el_GR: Ιδιότητα - Επιλογή θέσης πλαϊνής γραμμής

en: Where to show the sidebar in property page.
el_GR: Πού να εμφανιστεί η πλευρική γραμμή στη σελίδα ιδιοτήτων.

en: Use Sticky Sidebar on Property page
el_GR: Χρήση της κολλώδους πλαϊνής στήλης στη σελίδα ιδιοτήτων

en: *Sticky sidebar will go over sticky footer, if enabled.
el_GR: *Η αυτοκόλλητη πλευρική μπάρα θα περάσει πάνω από το αυτοκόλλητο υποσέλιδο, αν είναι ενεργοποιημένο.

en: Property page - Select what Sidebar
el_GR: Σελίδα ιδιοτήτων - Επιλέξτε τι Sidebar

en: Select which sidebar to show in property page. Create new Sidebars from Appearance -> Sidebars
el_GR: Επιλέξτε ποια πλευρική μπάρα θα εμφανίζεται στη σελίδα ιδιοτήτων. Δημιουργήστε νέες πλαϊνές γραμμές από Εμφάνιση -> Πλαϊνές γραμμές

en: Show Prev/Next butons on property page ?
el_GR: Εμφάνιση των κουμπιών Prev/Next στη σελίδα ιδιοκτησίας ?

en: This option will show or hide the prev/next buttons on property page
el_GR: Αυτή η επιλογή θα εμφανίζει ή θα αποκρύπτει τα κουμπιά prev/next στη σελίδα ιδιοτήτων

en: Custom Template (for Advanced Users)
el_GR: Προσαρμοσμένο πρότυπο (για προχωρημένους χρήστες)

en: Custom Templates lets you create your personalized design with pre-made templates for various sections.</br> Before starting, it is a good idea to look over our documentation located
el_GR: Τα προσαρμοσμένα πρότυπα σας επιτρέπουν να δημιουργήσετε τον εξατομικευμένο σχεδιασμό σας με προκατασκευασμένα πρότυπα για διάφορα τμήματα.</br> Πριν ξεκινήσετε, καλό θα ήταν να ρίξετε μια ματιά στην τεκμηρίωσή μας που βρίσκεται

en: Use a custom property page template
el_GR: Χρησιμοποιήστε ένα πρότυπο σελίδας προσαρμοσμένης ιδιότητας

en: Pick a custom property page template you made.
el_GR: Διαλέξτε ένα προσαρμοσμένο πρότυπο σελίδας ιδιοκτησίας που δημιουργήσατε.

en: Elementor Only -  ID for sample property
el_GR: Elementor Only - ID για το δείγμα ιδιοκτησίας

en: We will use this property data as sample info for Elementor Preview for all properties. If blank we will use the data from the last property published.
el_GR: Θα χρησιμοποιήσουμε αυτά τα δεδομένα ιδιοκτησίας ως δείγμα πληροφοριών για την Elementor Preview για όλες τις ιδιότητες. Εάν είναι κενό, θα χρησιμοποιήσουμε τα δεδομένα από την τελευταία ιδιότητα που δημοσιεύτηκε.

en: Selection for Accordion Layout
el_GR: Επιλογή για διάταξη Accordion

en: Overview
el_GR: Επισκόπηση

en: Description
el_GR: Περιγραφή

en: Documents
el_GR: Εγγραφα

en: Multi Units
el_GR: Πολλαπλές μονάδες

en: Energy Savings
el_GR: Εξοικονόμηση ενέργειας

en: Address
el_GR: Διεύθυνση

en: Listing Details
el_GR: Λεπτομέρειες λίστας

en: Amenities and Features
el_GR: Παροχές και Χαρακτηριστικά

en: What's Nearby
el_GR: Τι είναι κοντά

en: Payment Calculator
el_GR: Υπολογιστής πληρωμών

en: Floor Plans
el_GR: Σχέδια δαπέδων

en: Page Views
el_GR: Προβολές σελίδας

en: Schedule Tour
el_GR: Πρόγραμμα ξενάγησης

en: Other Agents
el_GR: Άλλοι πράκτορες

en: Reviews
el_GR: Αξιολογήσεις

en: Similar Listings
el_GR: Παρόμοιες καταχωρήσεις

en: Selection for Tab Layout
el_GR: Επιλογή για διάταξη καρτελών

en: Selection for Accordion - Layouts 6 & 7
el_GR: Επιλογή για Accordion - Διατάξεις 6 & 7

en: Overview section
el_GR: Ενότητα Επισκόπηση

en: Updated On
el_GR: Ενημερώθηκε στις

en: Bedrooms
el_GR: Υπνοδωμάτια

en: Bathrooms
el_GR: Μπάνια

en: Garages
el_GR: Γκαράζ

en: Property Size
el_GR: Μέγεθος ακινήτου

en: Year Buit
el_GR: Έτος κατασκευής

en: Property Category
el_GR: Κατηγορία ακινήτων

en: Property Id
el_GR: ID Ακινήτου

en: Rooms
el_GR: Δωμάτια

en: Lot Size
el_GR: Μέγεθος τεμαχίου

en: Map section
el_GR: Τμήμα χάρτη

en: Show Map on Property Page?
el_GR: Εμφάνιση χάρτη στη σελίδα ακινήτου

en: Obsolete option. Will be removed in the next theme update. The section is now managed from "Selection for Layouts" settings.
el_GR: Παρωχημένη επιλογή. Θα αφαιρεθεί στην επόμενη ενημέρωση του θέματος. Η διαχείριση της ενότητας γίνεται πλέον από τις ρυθμίσεις "Επιλογή για διατάξεις".

en: Hide map location?
el_GR: Απόκρυψη της τοποθεσίας στο χάρτη

en: if "yes" we will not show the address or exact location on property page map.
el_GR: αν "ναι" δεν θα εμφανίσουμε τη διεύθυνση ή την ακριβή τοποθεσία στο χάρτη της σελίδας ιδιοκτησίας.

en: Energy Efficiency section
el_GR: Τμήμα ενεργειακής απόδοσης

en: Energy Classes separated by comma
el_GR: Ενεργειακές κλάσεις χωρισμένες με κόμμα

en: Energy Classes separated by comma: Ex:A+,A,B,c
el_GR: Ενεργειακές κλάσεις χωρισμένες με κόμμα: A+,A,B,c

en: Energy Class 1 Background Color
el_GR: Ενεργειακή κλάση 1 Χρώμα φόντου

en: Energy Class 2 Background Color
el_GR: Ενεργειακή κλάση 2 Χρώμα φόντου

en: Energy Class 3 Background Color
el_GR: Ενεργειακή κλάση 3 Χρώμα φόντου

en: Energy Class 4 Background Color
el_GR: Ενεργειακή κλάση 4 Χρώμα φόντου

en: Energy Class 5 Background Color
el_GR: Ενεργειακή κλάση 5 Χρώμα φόντου

en: Energy Class 6 Background Color
el_GR: Ενεργειακή κλάση 6 Χρώμα φόντου

en: Energy Class 7 Background Color
el_GR: Ενεργειακή κλάση 7 Χρώμα φόντου

en: Energy Class 8 Background Color
el_GR: Ενεργειακή κλάση 8 Χρώμα φόντου

en: Energy Class 9 Background Color
el_GR: Ενεργειακή κλάση 9 Χρώμα φόντου

en: Energy Class 10 Background Color
el_GR: Ενεργειακή κλάση 10 Χρώμα φόντου

en: Mortgage Calculator
el_GR: Υπολογιστής Δανείου

en: Contact & Schedule Tour
el_GR: Επικοινωνία & Προγραμματισμός ξενάγησης

en: Show Agent Contact form on Sidebar
el_GR: Εμφάνιση φόρμας επικοινωνίας με πράκτορα στην πλαϊνή μπάρα

en: Show agent contact form on sidebar.
el_GR: Εμφάνιση φόρμας επικοινωνίας με πράκτορα στην πλαϊνή μπάρα.

en: Enable Direct Message?
el_GR: Ενεργοποίηση άμεσου μηνύματος

en: If set to no, you will need to delete Inbox page template.
el_GR: Εάν έχει οριστεί σε όχι, θα πρέπει να διαγράψετε το πρότυπο σελίδας Εισερχόμενα.

en: Use Classic tour schedule?
el_GR: Χρήση του προγράμματος Classic tour?

en: Display Schedule tour section
el_GR: Εμφάνιση της ενότητας περιήγησης του χρονοδιαγράμματος

en: Select yes if you want to display schedule tour section.
el_GR: Επιλέξτε ναι εάν θέλετε να εμφανίσετε το τμήμα περιήγησης χρονοδιαγράμματος.

en: Schedule Tour design type
el_GR: Χρονοδιάγραμμα Τύπος σχεδιασμού Tour

en: Select the design version for  schedule tour section.
el_GR: Επιλέξτε την έκδοση σχεδιασμού για το τμήμα ξενάγησης χρονοδιαγράμματος.

en: On sidebar - Display Contact Form and Schedule a tour sections as tabs ?
el_GR: Στην πλαϊνή μπάρα - Εμφάνιση της Φόρμας επικοινωνίας και των τμημάτων "Προγραμματίστε μια ξενάγηση" ως καρτέλες ?

en: Time Slots for Scheduled Tour
el_GR: Χρονοθυρίδες για προγραμματισμένη ξενάγηση

en: Use a comma to separate the time slots(Ex : 12:00 am, 12:30am)
el_GR: Χρησιμοποιήστε ένα κόμμα για να διαχωρίσετε τις χρονοθυρίδες (π.χ. : 12:00 π.μ., 12:30 π.μ.)

en: Exclude  Schedule tour from categories
el_GR: Εξαιρέστε την περιοδεία του προγράμματος από τις κατηγορίες

en: Show/Hide Details
el_GR: Εμφάνιση/απόκρυψη λεπτομερειών

en: Show/Hide "Print" Button
el_GR: Εμφάνιση/απόκρυψη του κουμπιού "Εκτύπωση"

en: Show/Hide "Add to Favorite" Button
el_GR: Εμφάνιση/απόκρυψη του κουμπιού "Προσθήκη στα αγαπημένα"

en: Show/Hide "Share" Button
el_GR: Εμφάνιση/απόκρυψη του κουμπιού "Share"

en: Show/Hide "Address Details " under title
el_GR: Εμφάνιση/απόκρυψη "Λεπτομέρειες διεύθυνσης " κάτω από τον τίτλο

en: Listings Labels
el_GR: Ετικέτες λιστών

en: Custom title instead of Overview label.
el_GR: Προσαρμοσμένος τίτλος αντί της ετικέτας Επισκόπηση.

en: Multi Unit Label
el_GR: Ετικέτα πολλαπλών μονάδων

en: Custom title instead of Multi Unit label.
el_GR: Προσαρμοσμένος τίτλος αντί της ετικέτας πολλαπλών μονάδων.

en: Multi Unit Label (*for sub unit)
el_GR: Ετικέτα πολλαπλών μονάδων (* για δευτερεύουσα μονάδα)

en: Custom title instead of Multi Unit label(*for sub unit).
el_GR: Προσαρμοσμένος τίτλος αντί της ετικέτας πολλαπλών μονάδων (*για υπομονάδα).

en: Property Address Label
el_GR: Ετικέτα διεύθυνσης ιδιοκτησίας

en: Custom title instead of Property Address label.
el_GR: Προσαρμοσμένος τίτλος αντί της ετικέτας Διεύθυνση ακινήτου.

en: Property Features Label
el_GR: Ετικέτα χαρακτηριστικών ακινήτου

en: Update; Custom title instead of Features and Amenities label.
el_GR: Εκσυγχρονίζω; Προσαρμοσμένο τίτλο αντί για ετικέτα Χαρακτηριστικά και ανέσεις.

en: Property Description Label
el_GR: Περιγραφή ακινήτου Ετικέτα

en: Custom title instead of Description label.
el_GR: Προσαρμοσμένο τίτλο αντί για ετικέτα περιγραφής.

en: Property Documents Label
el_GR: Ετικέτα εγγράφων ιδιοκτησίας

en: Custom title instead of Documents label.
el_GR: Προσαρμοσμένος τίτλος αντί της ετικέτας εγγράφων.

en: Property Energy Savings Label
el_GR: Ετικέτα εξοικονόμησης ενέργειας ακινήτου

en: Custom title instead of Energy Savings label.
el_GR: Προσαρμοσμένος τίτλος αντί της ετικέτας εξοικονόμησης ενέργειας.

en: Property Details Label
el_GR: Ετικέτα λεπτομερειών ιδιοκτησίας

en: Custom title instead of Property Details label.
el_GR: Προσαρμοσμένος τίτλος αντί της ετικέτας Property Details.

en: Property Map Label
el_GR: Ετικέτα χάρτη ακινήτου

en: The label for map section.
el_GR: Η ετικέτα για το τμήμα χάρτη.

en: Property Video Label
el_GR: Ετικέτα βίντεο ακινήτου

en: The label for video section.
el_GR: Η ετικέτα για το τμήμα βίντεο.

en: Property Virtual Tour Label
el_GR: Εικονική περιήγηση ακινήτου Ετικέτα

en: The label for Virtual Tour section.
el_GR: Η ετικέτα για την ενότητα Virtual Tour.

en: Property Walkscore Label
el_GR: Ετικέτα ακινήτου Walkscore

en: The label for Walkscore section.
el_GR: Η ετικέτα για την ενότητα Walkscore.

en: Property What's Nearby Label
el_GR: Ακίνητα Τι είναι κοντά Ετικέτα

en: The label for What's Nearby section.
el_GR: Η ετικέτα για την ενότητα What's Nearby.

en: Property Payment Calculator Label
el_GR: Υπολογιστής πληρωμής ακινήτων Ετικέτα

en: The label for Payment Calculator section.
el_GR: Η ετικέτα για την ενότητα Υπολογιστής πληρωμών.

en: Property Page Views Label
el_GR: Ετικέτα προβολών σελίδας ιδιοκτησίας

en: The label for Page Views section.
el_GR: Η ετικέτα για την ενότητα Page Views.

en: Property Floor Plans Label
el_GR: Ετικέτα κάτοψης ακινήτου

en: The label for Floor Plans section.
el_GR: Η ετικέτα για την ενότητα Σχέδια ορόφων.

en: Property Reviews Label
el_GR: Κριτικές ακινήτων Ετικέτα

en: The label for reviews section.
el_GR: Η ετικέτα για το τμήμα κριτικές.

en: Property Schedule Tour Label
el_GR: Πρόγραμμα ακινήτου Ετικέτα περιήγησης

en: The label for schedule tour section.
el_GR: Η ετικέτα για το τμήμα περιοδείας χρονοδιαγράμματος.

en: Property Similar Listings Label
el_GR: Ακίνητα Παρόμοιες λίστες Ετικέτα

en: The label for similar listings section.
el_GR: Η ετικέτα για παρόμοιες καταχωρίσεις.

en: Property "Other Agents" Label
el_GR: Ιδιότητα "Άλλοι πράκτορες" Ετικέτα

en: The label for Other Agents section.
el_GR: Η ετικέτα για το τμήμα Άλλοι παράγοντες.

en: Property Agent Label - only navigation bar
el_GR: Ετικέτα πράκτορα ακινήτων - μόνο γραμμή πλοήγησης

en: The label for Agents section.
el_GR: Η ετικέτα για το τμήμα "Πράκτορες".

en: Show Contact Form on lightbox
el_GR: Εμφάνιση φόρμας επικοινωνίας στο lightbox

en: Enable or disable the contact form on lightbox.
el_GR: Ενεργοποιήστε ή απενεργοποιήστε τη φόρμα επικοινωνίας στο lightbox.

en: Crop Images on lightbox
el_GR: Περικοπή εικόνων σε φωτό

en: Images will have the same size. If set to no you will need to make sure that images are about the same size
el_GR: Οι εικόνες θα έχουν το ίδιο μέγεθος. Αν ορίσετε όχι, θα πρέπει να βεβαιωθείτε ότι οι εικόνες έχουν περίπου το ίδιο μέγεθος

en: Slider for lightbox
el_GR: Slider για lightbox

en: what kind of slider to use on property page lightbox
el_GR: τι είδους slider να χρησιμοποιήσετε στο lightbox της σελίδας ιδιοκτησίας

en: Features & Amenities
el_GR: Χαρακτηριστικά και ανέσεις

en: Starting with v1.81.0 all Features & Amenities are converted to property taxonomy (category) terms. Manage Features & Amenities from the left sidebar, Properties -> Features & Amenities menu or from wp-admin -> Edit Property.
el_GR: Ξεκινώντας από την έκδοση v1.81.0, όλα τα Χαρακτηριστικά & Παροχές μετατρέπονται σε όρους ταξινομίας ακινήτων (κατηγορία). Διαχειριστείτε τα Χαρακτηριστικά & Παροχές από την αριστερή πλαϊνή μπάρα, το μενού Ιδιότητες -> Χαρακτηριστικά & Παροχές ή από το wp-admin -> Επεξεργασία ακινήτου.

en: Show the Features and Amenities that are not available
el_GR: Εμφάνιση των χαρακτηριστικών και των ανέσεων που δεν είναι διαθέσιμα

en: Show on property page the features and amenities that are not selected?
el_GR: Εμφάνιση σε σελίδα ιδιοκτησίας των χαρακτηριστικών και των ανέσεων που δεν έχουν επιλεγεί;

en: Print Page Design
el_GR: Εκτύπωση σχεδίασης σελίδας

en: Show subunits section
el_GR: Εμφάνιση τμήματος υπομονάδων

en: Show subunits section in print page?
el_GR: Εμφάνιση ενότητας υπομονάδων στη σελίδα εκτύπωσης;

en: Show agent details section
el_GR: Εμφάνιση ενότητας λεπτομερειών πράκτορα

en: Show agent details section in print page?
el_GR: Εμφάνιση ενότητας λεπτομερειών πρακτορείων στη σελίδα εκτύπωσης;

en: Show description section
el_GR: Εμφάνιση του τμήματος περιγραφής

en: Show description section in print page?
el_GR: Εμφάνιση ενότητας περιγραφής στη σελίδα εκτύπωσης;

en: Show address section
el_GR: Εμφάνιση ενότητας διευθύνσεων

en: Show address section in print page?
el_GR: Εμφάνιση ενότητας διευθύνσεων στη σελίδα εκτύπωσης;

en: Show details section
el_GR: Δείτε την ενότητα λεπτομερειών

en: Show details section in print page?
el_GR: Προβολή λεπτομερειών στην σελίδα εκτύπωσης;

en: Show features & amenities section
el_GR: Εμφάνιση του τμήματος λειτουργιών &amp; ανέσεων

en: Show features & amenities section in print page?
el_GR: Εμφάνιση τμήματος λειτουργιών &amp; ανέσεων στη σελίδα εκτύπωσης;

en: Show floor plans section
el_GR: Εμφάνιση τμήματος κατόψεων

en: Show floor plans section in print page?
el_GR: Εμφάνιση τμήματος κατόψεων στη σελίδα εκτύπωσης;

en: Show gallery section
el_GR: Εμφάνιση του τμήματος γκαλερί

en: Show gallery section in print page?
el_GR: Εμφάνιση της ενότητας της σελίδας εκτύπωσης;

en: Yelp settings
el_GR: Ρυθμίσεις Yelp

en: Please note that Yelp is not working for all countries. See here https://www.yelp.com/factsheet the list of countries where Yelp is available.
el_GR: Σημειώστε ότι το Yelp δεν λειτουργεί για όλες τις χώρες. Δείτε εδώ https://www.yelp.com/factsheet τον κατάλογο των χωρών στις οποίες είναι διαθέσιμο το Yelp.

en: Yelp Api Client ID
el_GR: Αναγνωριστικό πελάτη Yelp Api

en: Get this detail after you signup here:
el_GR: Πάρτε αυτή τη λεπτομέρεια αφού εγγραφείτε εδώ:

en: Yelp Api Key
el_GR: Κλειδί Yelp Api

en: Yelp Categories
el_GR: Κατηγορίες Yelp

en: Yelp Categories to show on front page
el_GR: Εμφάνιση κατηγοριών Yelp στην πρώτη σελίδα

en: Yelp - no of results
el_GR: Yelp - όχι αποτελέσματα

en: *Numeric field. Type no of results wish to show on listing page for each category.
el_GR: *Αριθμητικό πεδίο. Πληκτρολογήστε τον αριθμό των αποτελεσμάτων που επιθυμείτε να εμφανίζονται στη σελίδα καταχώρισης για κάθε κατηγορία.

en: Yelp Distance Measurement Unit
el_GR: Μονάδα μέτρησης απόστασης Yelp

en: Walkscore section
el_GR: Τμήμα Walkscore

en: Walkscore APi Key
el_GR: Κλειδί APi Walkscore

en: Walkscore info doesn't show if you don't add the API. Score is available for any address in the United States, Canada, and Australia. Register for an API (free) here https://www.walkscore.com/professional/api-sign-up.php
el_GR: Οι πληροφορίες Walkscore δεν εμφανίζονται αν δεν προσθέσετε το API. Το σκορ είναι διαθέσιμο για οποιαδήποτε διεύθυνση στις Ηνωμένες Πολιτείες, τον Καναδά και την Αυστραλία. Εγγραφείτε για ένα API (δωρεάν) εδώ https://www.walkscore.com/professional/api-sign-up.php

en: Select taxonomies that will appear in the breadcrumbs
el_GR: Επιλέξτε τις ταξινομίες που θα εμφανίζονται στα breadcrumbs

en: Disclaimer
el_GR: Αποποίηση Ευθύνης

en: Disclaimer Text. You can use the strings %property_address and %propery_id and the theme will replace those with the property address and id.
el_GR: Κείμενο αποποίησης ευθύνης. Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε τις συμβολοσειρές %property_address και %propery_id και το θέμα θα τις αντικαταστήσει με τη διεύθυνση και το id του ακινήτου.

en: Display only the first X reviews.
el_GR: Εμφάνιση μόνο των πρώτων X κριτικών.

en: Add a number or leave blank to show all reviews
el_GR: Προσθέστε έναν αριθμό ή αφήστε τον κενό για να εμφανιστούν όλες οι κριτικές

en: No of similar properties in property page
el_GR: Αριθμός παρόμοιων ιδιοτήτων στη σελίδα ιδιοτήτων

en: Similar listings show when there are other properties from the same area, city, type and category.
el_GR: Οι παρόμοιες καταχωρήσεις εμφανίζονται όταν υπάρχουν άλλα ακίνητα από την ίδια περιοχή, πόλη, τύπο και κατηγορία.

en: No of similar property listings per row when the page is without sidebar
el_GR: Αριθμός παρόμοιων καταχωρήσεων ακινήτων ανά γραμμή όταν η σελίδα δεν έχει πλευρική μπάρα

en: When the page is with sidebar the no of listings per row will be 2 or 3 - depending on your selection
el_GR: Όταν η σελίδα είναι με την πλαϊνή μπάρα, ο αριθμός των καταχωρίσεων ανά σειρά θα είναι 2 ή 3 - ανάλογα με την επιλογή σας

en: Select taxonomies for similar listings
el_GR: Επιλέξτε ταξινομίες για παρόμοιες λίστες

en: Select taxonomies for similar listings( if none is selected we will use property category, property action category and property city)
el_GR: Επιλέξτε ταξινομίες για παρόμοιες καταχωρίσεις (αν δεν έχει επιλεγεί καμία, θα χρησιμοποιήσουμε την κατηγορία ακινήτου, την κατηγορία δράσης ακινήτου και την πόλη ακινήτου)

en: Select Similar Listings Order
el_GR: Επιλέξτε παρόμοιες καταχωρήσεις Σειρά

en: Similar listing display format
el_GR: Παρόμοια μορφή εμφάνισης καταχωρίσεων

en: Chose the similar listing display format - grid or list
el_GR: Επιλέξτε τη μορφή εμφάνισης παρόμοιας καταχώρισης - πλέγμα ή λίστα

en: Property Card Design (used in lists)
el_GR: Σχεδιασμός κάρτας ακινήτου (χρησιμοποιείται σε λίστες)

en: Property Card General Settings
el_GR: Γενικές ρυθμίσεις κάρτας ιδιοτήτων

en: Unit Card Type
el_GR: Τύπος κάρτας μονάδας

en: Select grid or list style for properties list pages.
el_GR: Επιλέξτε στυλ πλέγματος ή λίστας για τις σελίδες λίστας ιδιοτήτων.

en: grid
el_GR: πλέγμα

en: list
el_GR: λίστα

en: No of chars to show in Property Title
el_GR: Αριθμός χαρακτήρων που θα εμφανίζονται στον τίτλο ιδιοκτησίας

en: Set how many characters to display from the property title - leave blank for full title
el_GR: Ορίστε πόσοι χαρακτήρες θα εμφανίζονται από τον τίτλο του ακινήτου - αφήστε το κενό για πλήρη τίτλο

en: No of chars to show in Property card excerpt - grid style
el_GR: Αριθμός χαρακτήρων που θα εμφανίζονται στο απόσπασμα της κάρτας ιδιοτήτων - στυλ πλέγματος

en: Set how many characters to display from property excerpt for grid style.
el_GR: Ορίστε πόσοι χαρακτήρες θα εμφανίζονται από το απόσπασμα της ιδιότητας για το στυλ πλέγματος.

en: No of chars to show in Property card excerpt - list style
el_GR: Αριθμός χαρακτήρων που θα εμφανίζονται στο απόσπασμα της κάρτας ιδιοτήτων - στυλ λίστας

en: Set how many characters to display from property excerpt for list style.
el_GR: Ορίστε πόσοι χαρακτήρες θα εμφανίζονται από το απόσπασμα της ιδιότητας για το στυλ λίστας.

en: Click and open Property Modal Window - Zillow style
el_GR: Κάντε κλικ και ανοίξτε το Property Modal Window - στυλ Zillow

en: Open title link to property page in new window
el_GR: Άνοιγμα συνδέσμου τίτλου προς τη σελίδα ιδιοκτησίας σε νέο παράθυρο

en: Open tile link to property page in new window
el_GR: Άνοιγμα συνδέσμου πλακιδίων προς τη σελίδα ιδιοκτησίας σε νέο παράθυρο

en: No of property listings per row when the page is without sidebar
el_GR: Αριθμός καταχωρίσεων ιδιοκτησίας ανά σειρά όταν η σελίδα δεν έχει πλευρική γραμμή

en: Property Unit/Card min height
el_GR: Μονάδα ιδιοκτησίας / ελάχιστο ύψος κάρτας

en: Show modal for the "Call" action in card type 7
el_GR: Εμφάνιση modal για την ενέργεια "Κλήση" στον τύπο κάρτας 7

en: Text for the "Call" modal in card type 7
el_GR: Κείμενο για το modal "Call" στον τύπο κάρτας 7

en: Property Card Image Settings
el_GR: Ρυθμίσεις εικόνας κάρτας ιδιοκτησίας

en: Use Slider in Property Unit
el_GR: Χρησιμοποιήστε το ρυθμιστικό στην ενότητα ιδιοτήτων

en: Enable / Disable the image slider in property unit (used in lists).
el_GR: Ενεργοποίηση / απενεργοποίηση του ρυθμιστικού εικόνας στη μονάδα ιδιότητας (χρησιμοποιείται σε λίστες).

en: yes
el_GR: Ναί

en: no
el_GR: όχι

en: No of images in slider in property card
el_GR: Αριθμός εικόνων στο slider στην κάρτα ιδιοτήτων

en: More images means longer load time
el_GR: Περισσότερες εικόνες σημαίνει μεγαλύτερο χρόνο φόρτωσης

en: Add placeholder image
el_GR: Προσθήκη εικόνας placeholder

en: Replace the theme default property card unit placeholder image with a custom one.
el_GR: Αντικαταστήστε την προεπιλεγμένη εικόνα τοποθέτησης της μονάδας καρτών ιδιοκτησίας του θέματος με μια προσαρμοσμένη.

en: Property Card Content Composer
el_GR: Συνθέτης περιεχομένου καρτών ακινήτων

en: Use Composer Settings
el_GR: Χρήση ρυθμίσεων Composer

en: Note: Composer does not apply to card type 5.
el_GR: Σημείωση: Το Composer δεν ισχύει για τον τύπο κάρτας 5.

en: Property Card - rows order
el_GR: Κάρτα ακινήτου - σειρά γραμμών

en: Order for the content rows in card
el_GR: Σειρά για τις γραμμές περιεχομένου στην κάρτα

en: Title row
el_GR: Σειρά τίτλου

en: Price row
el_GR: Σειρά τιμών

en: Excerpt row
el_GR: Σειρά αποσπασμάτων

en: Details row
el_GR: Σειρά λεπτομερειών

en: Address row
el_GR: Σειρά διευθύνσεων

en: Categories row
el_GR: Σειρά κατηγοριών

en: Contact row
el_GR: Σειρά επαφών

en: Property Card Details Row
el_GR: Λεπτομέρειες κάρτας ακινήτου Σειρά

en: Choose what fields to show in the details row
el_GR: Επιλέξτε ποια πεδία θα εμφανίζονται στη σειρά λεπτομερειών

en: Property Card Adress Row
el_GR: Κάρτα ακινήτου Διεύθυνση Σειρά

en: Compose the address row in the card unit
el_GR: Συνθέστε τη σειρά διευθύνσεων στη μονάδα κάρτας

en: Adress
el_GR: Διεύθυνση

en: Zip
el_GR: Φερμουάρ

en: County/State
el_GR: Χώρα

en: City
el_GR: Πόλη

en: Area
el_GR: Περιοχή

en: Property Card Categories Row
el_GR: Κατηγορίες καρτών ακινήτων Σειρά

en: Compose the categories row in the card unit
el_GR: Συνθέστε τη σειρά κατηγοριών στη μονάδα καρτών

en: Category
el_GR: Κατηγορία

en: Type
el_GR: Τύπος

en: Status
el_GR: Κατάσταση

en: Property Card Agent Section Settings
el_GR: Ρυθμίσεις τμήματος πράκτορα κάρτας ακινήτου

en: Display the agent row?
el_GR: Εμφάνιση της γραμμής πράκτορα

en: Enable or disable the full agent row.
el_GR: Ενεργοποίηση ή απενεργοποίηση της σειράς πλήρους πράκτορα.

en: Show Agent Image
el_GR: Εμφάνιση εικόνας πράκτορα

en: Enable or disable agent image.
el_GR: Ενεργοποίηση ή απενεργοποίηση της εικόνας του πράκτορα.

en: Show agent name
el_GR: Εμφάνιση ονόματος πράκτορα

en: Enable or disable the agent name.
el_GR: Ενεργοποίηση ή απενεργοποίηση του ονόματος του πράκτορα.

en: Property Card Composer - Extra Settings
el_GR: Property Card Composer - Επιπλέον ρυθμίσεις

en: Details Row - Font Awsesome Icons Size
el_GR: Λεπτομέρειες Row - Γραμματοσειρά Awsesome Icons Size

en: Details Row - Font Awsesome Icons Size in px
el_GR: Λεπτομέρειες Row - Font Awsesome Icons Μέγεθος σε px

en: Details Row - Image Icons Size
el_GR: Λεπτομέρειες Σειρά - Μέγεθος εικονιδίων εικόνας

en: Details Row - Image Icons Size max-height in px
el_GR: Λεπτομέρειες Σειρά - Εικονίδια εικόνας Μέγεθος μέγιστο ύψος σε px

en: Details Row - Font Control
el_GR: Λεπτομέρειες Σειρά - Έλεγχος γραμματοσειράς

en: Details Row - select field value text font size,weight or color
el_GR: Σειρά λεπτομερειών - επιλέξτε μέγεθος γραμματοσειράς, βάρος ή χρώμα της τιμής του πεδίου

en: Details Row Align options
el_GR: Λεπτομέρειες Επιλογές ευθυγράμμισης γραμμής

en: Manage how to align the fields in the details row.
el_GR: Διαχειριστείτε τον τρόπο ευθυγράμμισης των πεδίων στη σειρά λεπτομερειών.

en: Details Image/Icon position
el_GR: Λεπτομέρειες Θέση εικόνας/εικονιδίου

en: Manage how to align the icon in the details row
el_GR: Διαχείριση του τρόπου ευθυγράμμισης του εικονιδίου στη σειρά λεπτομερειών

en: Details Font Awesome Icon Color- (it is not applicable to images)
el_GR: Λεπτομέρειες Font Awesome Icon Color- (δεν ισχύει για εικόνες)

en: For Images, upload the image in the color you wish
el_GR: Για τις εικόνες, ανεβάστε την εικόνα στο χρώμα που επιθυμείτε

en: Gap between details in px
el_GR: Διάκενο μεταξύ των λεπτομερειών σε px

en: Space between details
el_GR: Διάστημα μεταξύ των λεπτομερειών

en: Show compare button
el_GR: Εμφάνιση κουμπιού σύγκρισης

en: Show compare button
el_GR: Εμφάνιση κουμπιού σύγκρισης

en: Show share button
el_GR: Εμφάνιση κουμπιού κοινής χρήσης

en: Show share button
el_GR: Εμφάνιση κουμπιού κοινής χρήσης

en: Show favorite button
el_GR: Εμφάνιση αγαπημένου κουμπιού

en: Show favorite button
el_GR: Εμφάνιση αγαπημένου κουμπιού

en: Show property status labels
el_GR: Εμφάνιση ετικετών κατάστασης ιδιοκτησίας

en: Show property status labels
el_GR: Εμφάνιση ετικετών κατάστασης ιδιοκτησίας

en: Show property featured labels
el_GR: Εμφάνιση ετικετών χαρακτηριστικών ακινήτων

en: Show property featured labels
el_GR: Εμφάνιση ετικετών χαρακτηριστικών ακινήτων

en: Property Card Design - Beta
el_GR: Σχεδιασμός κάρτας ιδιοκτησίας - Beta

en: Please use the "Save Design" button in order to save your design
el_GR: Χρησιμοποιήστε το κουμπί "Αποθήκευση σχεδίου" για να αποθηκεύσετε το σχέδιό σας

en: Use this unit/card?
el_GR: Χρησιμοποιείτε αυτή τη μονάδα/κάρτα

en: Card Designer
el_GR: Σχεδιαστής καρτών

en: This property unit builder is a very complex feature, with a lot of options, and because of that it may not work for all design idees. We will continue to improve it, but please be aware that css problems may appear and those will have to be solved by manually adding css rules in the code.
el_GR: Αυτός ο κατασκευαστής μονάδων ιδιοκτησίας είναι ένα πολύ περίπλοκο χαρακτηριστικό, με πολλές επιλογές και εξαιτίας αυτού δεν μπορεί να λειτουργήσει για όλες τις ιδέες σχεδιασμού. Θα συνεχίσουμε να το βελτιώνουμε, αλλά παρακαλούμε να γνωρίζετε ότι μπορεί να εμφανιστούν προβλήματα css και αυτά θα πρέπει να επιλυθούν προσθέτοντας με το χέρι css κανόνες στον κώδικα.

en: Design
el_GR: Σχέδιο

en: General Design Settings
el_GR: Γενικές ρυθμίσεις σχεδιασμού

en: Main Grid Width in px
el_GR: Κύριο πλάτος πλέγματος σε px

en: This option defines the main content width. Default value is 1200px
el_GR: Αυτή η επιλογή ορίζει το κύριο πλάτος περιεχομένου. Η προεπιλεγμένη τιμή είναι 1200px

en: Content Width (In Percent)
el_GR: Πλάτος περιεχομένου (σε ποσοστό)

en: Using this option you can define the width of the content in percent.Sidebar will occupy the rest of the main content space.
el_GR: Με τη χρήση αυτής της επιλογής μπορείτε να ορίσετε το πλάτος του περιεχομένου σε ποσοστό.Η γραμμή οθόνης θα καταλαμβάνει το υπόλοιπο κεντρικό χώρο περιεχομένου.

en: Content Area Internal Padding Top
el_GR: Περιοχή περιεχομένου Εσωτερική επένδυση Top

en: Content Area Internal Padding Left
el_GR: Περιοχή περιεχομένου Εσωτερική επένδυση αριστερά

en: Content Area Internal Padding Bottom
el_GR: Περιοχή περιεχομένου Εσωτερική επένδυση Κάτω μέρος

en: Content Area Internal Padding Right
el_GR: Περιοχή περιεχομένου Εσωτερικό padding Δεξιά

en: Content Area Background Color
el_GR: Χρώμα φόντου περιοχής περιεχομένου

en: Show Breadcrumbs
el_GR: Εμφάνιση αρθρώσεων

en: Border Corner Radius
el_GR: Ακτίνα γωνίας γωνίας

en: Border Corner Radius for unit elements, like property unit, agent unit or blog unit etc
el_GR: Ακτίνα γωνίας γωνίας για στοιχεία μονάδας, όπως η μονάδα ιδιοκτησίας, η μονάδα πράκτορα ή η μονάδα ιστολογίου κ.λπ.

en: Box Shadow on elements like property unit
el_GR: Box Shadow σε στοιχεία όπως η μονάδα ιδιοκτησίας

en: Box Shadow on elements like property unit. Type none for no shadow or put the css values like  0px 2px 0px 0px rgba(227, 228, 231, 1).
el_GR: Box Shadow σε στοιχεία όπως η μονάδα ιδιοκτησίας. Πληκτρολογήστε none για να μην υπάρχει σκιά ή βάλτε τις τιμές css όπως 0px 2px 0px 0px 0px rgba(227, 228, 231, 1).

en: Custom Colors Settings
el_GR: Ρυθμίσεις προσαρμοσμένων χρωμάτων

en: ***Please understand that we cannot add here color controls for all theme elements & details. Doing that will result in a overcrowded and useless interface. These small details need to be addressed via custom css code
el_GR: *** Παρακαλούμε κατανοήστε ότι δεν μπορούμε να προσθέσουμε εδώ ελέγχους χρώματος για όλα τα στοιχεία και λεπτομέρειες του θέματος. Κάτι τέτοιο θα έχει ως αποτέλεσμα μια υπερπλήρη και άχρηστη διεπαφή. Αυτές οι μικρές λεπτομέρειες πρέπει να αντιμετωπιστούν μέσω προσαρμοσμένου κώδικα css

en: Main Color
el_GR: Κύριο χρώμα

en: Second Color
el_GR: Δεύτερο χρώμα

en: Background Color
el_GR: Χρώμα του φόντου

en: Content Background Color
el_GR: Χρώμα φόντου περιεχομένου

en: Breadcrumbs, Meta and Second Line Font Color
el_GR: Μπρελόκμπραμ, Μέτα και Γραμματοσειρά Δεύτερου Γραμμής

en: Font Color
el_GR: Χρώμα γραμματοσειράς

en: Link Color
el_GR: Χρώμα συνδέσμου

en: Headings Color
el_GR: Χρώμα τίτλων

en: Footer Background Color
el_GR: Υποσέλιδο χρώμα φόντου

en: Footer Font Color
el_GR: Υποσέλιδο χρώματος γραμματοσειράς

en: Footer Heading Font Color
el_GR: Χρώμα γραμματοσειράς κεφαλίδας υποσέλιδου

en: Footer Copyright Font Color
el_GR: Υποσέλιδο χρώμα γραμματοσειράς πνευματικών δικαιωμάτων

en: Footer Copyright Area Background Font Color
el_GR: Υποσέλιδο Χρώμα γραμματοσειράς φόντου περιοχής πνευματικών δικαιωμάτων

en: Footer Social Widget Icon Background Color
el_GR: Χρώμα φόντου εικονιδίου Social Widget υποσέλιδου

en: Footer Social Widget Icon Color
el_GR: Χρώμα εικονιδίου Social Widget υποσέλιδου

en: Boxed Content Background Color
el_GR: Περιεχόμενο σε κουτί με χρώμα φόντου

en: Border Color
el_GR: Χρώμα πλαισίου

en: Hover Button Color
el_GR: Χρώμα κουμπιού μετακίνησης

en: Map Controls Background Color
el_GR: Ο Χάρτης ελέγχει το χρώμα του φόντου

en: Map Controls Font Color
el_GR: Ο χάρτης ελέγχει το χρώμα γραμματοσειράς

en: Header Design & Colors
el_GR: Σχεδίαση κεφαλίδων &amp; Χρώματα

en: Login/Register Modal Image
el_GR: Είσοδος/εγγραφή Modal Εικόνα

en: Login/Register Modal Message
el_GR: Είσοδος/εγγραφή Modal Message

en: Header Height
el_GR: Ύψος κεφαλίδας

en: Header Height in px
el_GR: Ύψος κεφαλίδας σε px

en: Sticky Header Height
el_GR: Σημαντικό ύψος κεφαλίδας

en: Sticky Header Height in px
el_GR: Ύψος κολλητικής κεφαλίδας σε px

en: Top Menu Font Size
el_GR: Μέγεθος γραμματοσειράς του μενού

en: Menu Item Font Size
el_GR: Μέγεθος γραμματοσειράς του στοιχείου μενού

en: Border Bottom Header Height
el_GR: Ύψος κεφαλίδας κατώτατου ορίου

en: Border Bottom Header Height in px
el_GR: Ένταση κεφαλίδας κατώτατου ορίου σε px

en: Border Bottom Sticky Header Height
el_GR: Προσαρμοσμένο ύψος κεφαλής μετωπικού περιγράμματος

en: Border Bottom Sticky Header Height in px
el_GR: Border Bottom Sticky Header Ύψος σε px

en: Header Border Bottom Color
el_GR: Κεφαλό χρώμα βάθους περιγράμματος κεφαλίδας

en: Sticky Header Border Bottom Color
el_GR: Σημαντικό χρώμα στο κάτω μέρος της σελίδας

en: Top Bar Background Color (Header Widget Menu)
el_GR: Κορυφή χρώματος φόντου γραμμής (μενού γραφικών κεφαλίδων)

en: Top Bar Font Color (Header Widget Menu)
el_GR: Κορυφή χρώματος γραμματοσειράς γραμμής (μενού γραφικού στοιχείου κεφαλίδας)

en: Top Menu & Sticky Menu Background Color
el_GR: Κορυφαίο μενού &amp; χρώμα κολλητικού μενού φόντου

en: For Menu Area when Header type 5 applies main color
el_GR: Για την περιοχή μενού όταν ο τύπος κεφαλίδας 5 εφαρμόζει το κύριο χρώμα

en: Sticky Menu Font Color
el_GR: Χρώμα γραμματοσειράς κολλητικού μενού

en: Top Menu Font Color
el_GR: Χρώμα γραμματοσειράς κορυφής μενού

en: Top Menu Hover Font Color
el_GR: Κορυφή μενού Χρώμα γραμματοσειράς

en: Active Menu Font Color
el_GR: Χρώμα γραμματοσειράς ενεργού μενού

en: Top Menu Hover Background Color
el_GR: Κορυφή μενού Χρώμα φόντο φόντου

en: Top Menu Hover Background Color (*applies on some hover types)
el_GR: Κορυφή μενού Χρώμα φόντου (* ισχύει για ορισμένους τύπους αιωρήσεων)

en: Top Menu Hover Type
el_GR: Τύπος του μενού &quot;Επάνω&quot; στο μενού

en: For Hover Type 1, 2, 5, 6 - setup Top Menu Hover Font Color option
el_GR: Για τύπους πλοηγού 1, 2, 5, 6 - επιλογή ρύθμισης χρώματος γραμματοσειράς στο μενού κορυφής

en: For Hover Type 3, 4 - setup Top Menu Hover Background Color option
el_GR: Για τύπους πλοηγού 3, 4 - επιλογή ρύθμισης χρώματος φόντου στο πάνω μενού

en: Transparent Header - Top Menu Font Color
el_GR: Διαφανής κεφαλίδα - Χρώμα γραμματοσειράς κορυφαίου μενού

en: Transparent Header - Top Menu Hover Font Color
el_GR: Διαφανής κεφαλίδα - Χρώμα γραμματοσειράς κορυφαίου μενού

en: Menu Item Color
el_GR: Στοιχείο μενού Χρώμα

en: Menu Item hover font color
el_GR: Στοιχείο μενού χρώματος γραμματοσειράς

en: Menu Item Back Color
el_GR: Στοιχείο μενού Επιστροφή χρώματος

en: Menu Item Hover Back Color
el_GR: Στοιχείο μενού Hover Back Color

en: Menu border color
el_GR: Χρώμα περιγράμματος μενού

en: Mobile Menu Colors
el_GR: Χρώματα μενού κινητού

en: Mobile header background color
el_GR: Χρώμα φόντου κεφαλίδας για κινητά

en: Mobile header icon color
el_GR: Χρώμα εικονιδίου κεφαλίδας κινητού

en: Mobile menu font color
el_GR: Χρώμα γραμματοσειράς μενού κινητού

en: Mobile menu hover font color
el_GR: Χρώμα γραμματοσειράς του μενού του κινητού

en: Mobile menu item hover background color
el_GR: Χρώμα φόντου από το μενού του κινητού

en: Mobile menu background color
el_GR: Χρώμα φόντου μενού κινητού

en: Mobile menu item border color
el_GR: Χρώμα περιγράμματος στοιχείου μενού κινητού

en: Agent Card & Blog Card Design
el_GR: Σχεδιασμός κάρτας πράκτορα & κάρτας blog

en: Agent Unit card
el_GR: Κάρτα μονάδας πράκτορα

en: Agent Unit Card.
el_GR: Κάρτα μονάδας πράκτορα.

en: Type 1
el_GR: Τύπος 1

en: Type 2
el_GR: Τύπος 2

en: Type 3
el_GR: Τύπος 3

en: Type 4
el_GR: Τύπος 4

en: No of agent listings per row when the page is without sidebar
el_GR: Όχι από καταχωρίσεις πράκτορα ανά σειρά όταν η σελίδα δεν έχει πλευρική γραμμή

en: Blog List and Category/Archive - Select Card Design Type
el_GR: Λίστα ιστολογίων και κατηγορία/αρχείο - Επιλέξτε τύπο σχεδίασης κάρτας

en: The selection applies also to Recent Articles Slider and Recent Articles shortcodes!
el_GR: Η επιλογή ισχύει επίσης για τους κωδικούς Recent Articles Slider και Recent Articles shortcodes!

en: No of blog listings per row when the page is without sidebar
el_GR: Όχι από τις καταχωρίσεις ιστολογίου ανά σειρά όταν η σελίδα είναι χωρίς πλευρική γραμμή

en: Agent Unit/Card min height
el_GR: Μονάδα πράκτορα / ελάχιστο ύψος κάρτας

en: Agent Unit/Card min height(works on agent lists and agent taxonomy)
el_GR: Ελάχιστο ύψος μονάδας/κάρτας πράκτορα (λειτουργεί σε λίστες πρακτόρων και ταξινομία πρακτόρων)

en: Blog Unit/Card min height
el_GR: Μονάδα Blog / ύψος κάρτας min

en: Property,Agent and Blog Unit/Card Internal Padding Top
el_GR: Μονάδα/κάρτα ιδιοκτησίας, πράκτορα και blog Εσωτερική επένδυση Top

en: Property,Agent and Blog Unit/Card Internal Padding Left
el_GR: Ιδιοκτησία,Πράκτορας και Μονάδα/Κάρτα Blog Εσωτερική επένδυση Αριστερά

en: Property,Agent and Blog Unit/Card Internal Padding Bottom
el_GR: Μονάδα/κάρτα ιδιοκτησίας, πράκτορα και blog Εσωτερική επένδυση κάτω μέρος

en: Property,Agent and Blog Unit/Card Internal Padding Right
el_GR: Ιδιοκτησία,Πράκτορας και Μονάδα/Κάρτα Blog Εσωτερικό δικαίωμα συμπλήρωσης

en: Property,Agent and Blog Unit/Card Backgrond Color
el_GR: Ακίνητα, πράκτορες και ιστολόγια Μονάδα / Κάρτα Backgrond Color

en: Unit border size
el_GR: Μέγεθος συνοριακών μονάδων

en: Unit/Card border color
el_GR: Χρώμα περιθωρίου μονάδας / κάρτας

en: Sidebar Widget Design
el_GR: Σχεδίαση γραφικών πλευρικής γραμμής

en: Widget Internal Padding - Top
el_GR: Widget Internal Padding - Κορυφή

en: Widget Internal Padding - Left
el_GR: Widget Εσωτερική επένδυση - Αριστερά

en: Widget Internal Padding - Bottom
el_GR: Widget Εσωτερική επένδυση - Κάτω μέρος

en: Widget Internal Padding - Right
el_GR: Widget Εσωτερική επένδυση - Δεξιά

en: Sidebar Widget Background Color
el_GR: Χρώμα φόντου γραφικών παραθύρου πλευρικής γραμμής

en: Sidebar Heading Color
el_GR: Χρώμα κλάσης πλευρικής μπάρας

en: Sidebar Heading Background Color
el_GR: Πλάγιο πλευρικού πλαισίου Χρώμα φόντου

en: Widget Font color
el_GR: Χρώμα γραμματοσειράς Widget

en: Widget Border Size
el_GR: Μέγεθος περιθωρίου γραφικού στοιχείου

en: Widget Border Color
el_GR: Χρώμα περιγράμματος γραφικών

en: User Dashboard Design
el_GR: Σχεδιασμός πίνακα ελέγχου χρήστη

en: Show Header in Dashboard ?
el_GR: Εμφάνιση κεφαλίδας στον πίνακα ελέγχου;

en: Enable or disable header in dashboard. The header will always be wide & type1 !
el_GR: Ενεργοποιήστε ή απενεργοποιήστε την κεφαλίδα στον πίνακα ελέγχου. Η κεφαλίδα θα είναι πάντα ευρεία &amp; type1!

en: User Dashboard Menu Color
el_GR: Πίνακας ελέγχου πίνακα ελέγχου χρήστη Χρώμα

en: User Dashboard Menu Hover Color
el_GR: Πίνακας μέσων ελέγχου χρήστη Πιάστε το χρώμα

en: User Dashboard Menu Item Background Color
el_GR: Πίνακας ελέγχου χρήστη Στοιχείο μενού Χρώμα φόντου

en: User Dashboard Menu Background
el_GR: Πίνακας ελέγχου του Πίνακα ελέγχου χρήστη

en: User Dashboard Package Background
el_GR: Πλαίσιο πακέτου του πίνακα εργαλείων χρήστη

en: User Dashboard Package Color
el_GR: Χρώμα πακέτου πίνακα εργαλείων χρήστη

en: Dashboard Buy Package Select Background
el_GR: Πίνακας ελέγχου Αγορά πακέτου Επιλογή φόντου

en: Dashboard Package Selected
el_GR: Το πακέτο του πίνακα οργάνων έχει επιλεγεί

en: Dashboard Package Select
el_GR: Επιλογή πακέτου του πίνακα οργάνων

en: Content Button Background
el_GR: Περιεχόμενο κουμπιού περιεχομένου

en: Content Text Color
el_GR: Χρώμα κειμένου περιεχομένου

en: Fonts
el_GR: Γραμματοσειρές

en: H1 Font
el_GR: H1 Γραμματοσειρά

en: H2 Font
el_GR: H2 Γραμματοσειρά

en: H3 Font
el_GR: H3 Γραμματοσειρά

en: H4 Font
el_GR: H4 Γραμματοσειρά

en: H5 Font
el_GR: H5 γραμματοσειρά

en: H6 Font
el_GR: H6 γραμματοσειρά

en: Paragraph Font
el_GR: Παράγραφος γραμματοσειράς

en: Menu Font
el_GR: Γραμματοσειρά μενού

en: Custom CSS
el_GR: Προσαρμοσμένο CSS

en: Custom Css
el_GR: Προσαρμοσμένο Css

en: Overwrite theme css using custom css.
el_GR: Αντικαταστήστε το θέμα css χρησιμοποιώντας το προσαρμοσμένο css.

en: Email Management
el_GR: Διαχείριση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου

en: Emails Settings
el_GR: Ρυθμίσεις Email

en: Display Email Header ?
el_GR: Εμφάνιση κεφαλίδας email ?

en: Display email header - the default header contains only the logo
el_GR: Εμφάνιση κεφαλίδας email - η προεπιλεγμένη κεφαλίδα περιέχει μόνο το λογότυπο

en: Email Logo
el_GR: Λογότυπο ηλεκτρονικού ταχυδρομείου

en: Use the "Upload" button and "Insert into Post" button from the pop up window. Add a small logo.
el_GR: Χρησιμοποιήστε το κουμπί "Upload" και το κουμπί "Insert into Post" από το αναδυόμενο παράθυρο. Προσθέστε ένα μικρό λογότυπο.

en: Display Email footer?
el_GR: Εμφάνιση υποσέλιδου Email?

en: Display email footer
el_GR: Εμφάνιση υποσέλιδου email

en: Show Address in  email footer?
el_GR: Εμφάνιση διεύθυνσης στο υποσέλιδο του email

en: Footer Content
el_GR: Γραμματοσειρά Περιεχομένου Υποσέλιδου

en: Footer Content for email
el_GR: Περιεχόμενο υποσέλιδου για email

en: Please do not reply directly to this email. If you believe this is an error or require further assistance, please contact us
el_GR: Μην απαντάτε απευθείας σε αυτό το email. Εάν πιστεύετε ότι πρόκειται για λάθος ή χρειάζεστε περαιτέρω βοήθεια, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας

en: Social icon no 1
el_GR: Κοινωνικό εικονίδιο αριθ. 1

en: Upload social icon image
el_GR: Ανέβασμα εικόνας κοινωνικού εικονιδίου

en: Link social accont no 1 ?
el_GR: Σύνδεσμος κοινωνικό accont no 1 ?

en: Link for social accont no 1
el_GR: Σύνδεσμος για το κοινωνικό accont no 1

en: Social icon no 2
el_GR: Κοινωνικό εικονίδιο αριθ. 2

en: Link social accont no 2 ?
el_GR: Σύνδεσμος κοινωνικό accont no 2 ?

en: Link for social accont no 2
el_GR: Σύνδεσμος για το κοινωνικό accont no 2

en: Social icon no 3
el_GR: Κοινωνικό εικονίδιο αριθ. 3

en: Link social accont no 3 ?
el_GR: Σύνδεσμος κοινωνικό accont no 3 ?

en: Link for social accont no 3
el_GR: Σύνδεσμος για το κοινωνικό accont αριθ. 3

en: Email Background Color
el_GR: Χρώμα Φόντου Email

en: Email Content Background Color
el_GR: Χρώμα φόντου περιεχομένου email

en: Emails Content
el_GR: Emails Περιεχόμενο

en: Leave "Subject" blank for the email notifications you don't wish to send. Global variables: %website_url as website url,%website_name as website name, %user_email as user_email, %username as username
el_GR: Αφήστε το "Θέμα" κενό για τις ειδοποιήσεις ηλεκτρονικού ταχυδρομείου που δεν επιθυμείτε να στείλετε. Παγκόσμιες μεταβλητές: %website_url ως url ιστότοπου,%website_name ως όνομα ιστότοπου, %user_email ως user_email, %username ως όνομα χρήστη

en: Subject for New user notification
el_GR: Θέμα για την ειδοποίηση νέου χρήστη

en: Email subject for New user notification
el_GR: Θέμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου για την ειδοποίηση νέου χρήστη

en: Your username and password on %website_url
el_GR: Το όνομα χρήστη και ο κωδικός πρόσβασής σας στο %site_url

en: Content for New user notification
el_GR: Περιεχόμενο για την ειδοποίηση νέου χρήστη

en: Email content for New user notification
el_GR: Περιεχόμενο email για την ειδοποίηση νέου χρήστη

en: Hi there,
    Welcome to %website_url! You can login now using the below credentials:
    Username:%user_login_register
    Password: %user_pass_register
    If you have any problems, please contact me.
    Thank you!
el_GR: Γεια σας, Καλώς ήλθατε στο %site_url! Μπορείτε να συνδεθείτε τώρα χρησιμοποιώντας τα παρακάτω διαπιστευτήρια: Όνομα χρήστη:% user_login_register Κωδικός πρόσβασης:% user_pass_register Εάν αντιμετωπίζετε προβλήματα, επικοινωνήστε μαζί μου. Ευχαριστώ!

en: New User Registration
el_GR: Εγγραφή νέου χρήστη

en: New user registration on %website_url.
    Username: %user_login_register,
    E-mail: %user_email_register
el_GR: Εγγραφή νέου χρήστη στο %website_url.
    Όνομα χρήστη: %user_login_register,
    E-mail: %user_email_register

en: Your purchase was activated
el_GR: Η αγορά σας ενεργοποιήθηκε

en: Hi there,
    Your purchase on  %website_url is activated! You should go check it out.
el_GR: Γεια σας, Η αγορά σας στο %site_url είναι ενεργοποιημένη! Θα πρέπει να το ελέγξετε.

en: Password Reset Request
el_GR: Αίτημα επαναφοράς κωδικού πρόσβασης

en: Your Password was Reset
el_GR: Ο κωδικός πρόσβασής σας ήταν Επαναφορά

en: Subject for Agent Review
el_GR: Θέμα για την αναθεώρηση από τον πράκτορα

en: Email subject for Agent Review Posted
el_GR: Θέμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου για Ανασκόπηση Πράκτορα Δημοσιευμένο

en: A new agent review was received.
el_GR: Ελήφθη μια νέα αξιολόγηση από πράκτορα.

en: Content for Agent Review Received
el_GR: Περιεχόμενο για αναθεώρηση από πράκτορα που παραλήφθηκε

en: Email content for Agent Review Received
el_GR: Περιεχόμενο ηλεκτρονικού ταχυδρομείου για την κριτική του πράκτορα που ελήφθη

en: You received a new agent review on : %website_url:
    The review is for agent %agent_name and was posted by %user_post.
el_GR: Λάβατε μια νέα αξιολόγηση από πράκτορα στο : %website_url:
    Η κριτική αφορά τον πράκτορα %agent_name και δημοσιεύτηκε από τον %user_post.

en: %agent_name as agent name,%user_post for the username (the one who post), use text mode and <p style=""> or <span style=""> for a new paragraph and styling.
el_GR: %agent_name ως όνομα πράκτορα,%user_post για το όνομα χρήστη (αυτός που δημοσιεύει), χρησιμοποιήστε τη λειτουργία κειμένου και <p style=""> ή <span style=""> για μια νέα παράγραφο και στυλ.

en: use text mode and <p style=""> or <span class=""> for a new paragraph and styling.
el_GR: χρησιμοποιήστε τη λειτουργία κειμένου και το <p style=""> ή το <span class=""> για μια νέα παράγραφο και μορφοποίηση.

en: Subject for Approved Listings
el_GR: Θέμα για εγκεκριμένους καταλόγους

en: Email subject for Approved Listings
el_GR: Θέμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου για εγκεκριμένες καταχωρίσεις

en: Your listing was approved
el_GR: Η εγγραφή σας εγκρίθηκε

en: Content for Approved Listings
el_GR: Περιεχόμενο για εγκεκριμένες καταχωρίσεις

en: Email content for Approved Listings
el_GR: Περιεχόμενο ηλεκτρονικού ταχυδρομείου για εγκεκριμένες καταχωρίσεις

en: Hi there,
    Your listing, %property_title was approved on  %website_url! The listing is: %property_url.
    You should go check it out.
el_GR: Γεια σας, Η εγγραφή σας,% property_title εγκρίθηκε στο %site_url! Η καταχώριση είναι:% property_url. Θα πρέπει να το ελέγξετε.

en: * you can use %post_id as listing id, %property_url as property url and %property_title as property name, use text mode and <p style=""> or <span style=""> for a new paragraph and styling.
el_GR: * μπορείτε να χρησιμοποιήσετε το %post_id ως αναγνωριστικό καταχώρισης, το %property_url ως url ακινήτου και το %property_title ως όνομα ακινήτου, να χρησιμοποιήσετε τη λειτουργία κειμένου και το <p style=""> ή το <span style=""> για μια νέα παράγραφο και στυλ.

en: Subject for New wire Transfer
el_GR: Θέμα για Νέα τραπεζική μεταφορά

en: Email subject for New wire Transfer
el_GR: Θέμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου για νέα μεταφορά χρημάτων

en: You ordered a new Wire Transfer
el_GR: Παραγγείλατε μια νέα μεταφορά καλωδίων

en: Content for New wire Transfer
el_GR: Περιεχόμενο για νέα μεταφορά καλωδίων

en: Email content for New wire Transfer
el_GR: Περιεχόμενο ηλεκτρονικού ταχυδρομείου για νέα μεταφορά χρημάτων

en: We received your Wire Transfer payment request on  %website_url !
    Please follow the instructions below in order to start submitting properties as soon as possible.
    The invoice number is: %invoice_no, Amount: %total_price.
    Instructions:  %payment_details.
el_GR: Λάβαμε το αίτημα σας για την πληρωμή με Wire Transfer στο %website_url !
    Παρακαλούμε ακολουθήστε τις παρακάτω οδηγίες για να ξεκινήσετε την υποβολή ακινήτων το συντομότερο δυνατό.
    Ο αριθμός του τιμολογίου είναι: %invoice_no, Ποσό: %invoice_no: %total_price.
    Οδηγίες:  %payment_details.

en: * you can use %invoice_no as invoice number, %total_price as $totalprice and %payment_details as $payment_details, use text mode and <p style=""> or <span style=""> for a new paragraph and styling.
el_GR: * μπορείτε να χρησιμοποιήσετε το %invoice_no ως αριθμό τιμολογίου, το %total_price ως $totalprice και το %payment_details ως $payment_details, να χρησιμοποιήσετε τη λειτουργία κειμένου και το <p style=""> ή το <span style=""> για μια νέα παράγραφο και στυλ.

en: Subject for Admin - New wire Transfer
el_GR: Θέμα για το διαχειριστή - Νέο έμβασμα Μεταφορά

en: Email subject for Admin - New wire Transfer
el_GR: Θέμα email για Admin - Νέα μεταφορά χρημάτων

en: Somebody ordered a new Wire Transfer
el_GR: Κάποιος διέταξε μια νέα μεταφορά καλωδίων

en: Content for Admin - New wire Transfer
el_GR: Περιεχόμενο για διαχειριστές - Νέα μεταφορά καλωδίων

en: Email content for Admin - New wire Transfer
el_GR: Περιεχόμενο email για διαχειριστή - Νέα μεταφορά χρημάτων

en: Hi there,
    You received a new Wire Transfer payment request on %website_url.
    The invoice number is:  %invoice_no,  Amount: %total_price.
    Please wait until the payment is made to activate the user purchase.
el_GR: Γεια σας, λάβατε ένα νέο αίτημα πληρωμής μέσω καλωδιακής μεταφοράς στο %site_url. Ο αριθμός τιμολογίου είναι:% invoice_no, Ποσό:% total_price. Περιμένετε έως ότου ολοκληρωθεί η πληρωμή για να ενεργοποιηθεί η αγορά χρήστη.

en: Subject for Admin - Expired Listing
el_GR: Θέμα για διαχειριστή - Λειφθείσα καταχώριση

en: Email subject for Admin - Expired Listing
el_GR: Θέμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου για διαχειριστή - Λειφθείσα καταχώριση

en: Expired Listing sent for approval on %website_url
el_GR: Έληξε η καταχώριση που στάλθηκε για έγκριση στο %site_url

en: Content for Admin - Expired Listing
el_GR: Περιεχόμενο για διαχειριστή - Λήξη καταχώρισης

en: Email content for Admin - Expired Listing
el_GR: Περιεχόμενο ηλεκτρονικού ταχυδρομείου για διαχειριστή - Λειφθείσα καταχώριση

en: Hi there,
    A user has re-submited a new property on %website_url! You should go check it out.
    This is the property title: %submission_title.
el_GR: Γεια σας, Ένας χρήστης έχει εκ νέου υποβάλετε μια νέα ιδιοκτησία στο %site_url! Θα πρέπει να το ελέγξετε. Αυτός είναι ο τίτλος ιδιοκτησίας: %submission_title.

en: * you can use %submission_title as property title number, %submission_url as property submission url, use text mode and <p style=""> or <span style=""> for a new paragraph and styling.
el_GR: * μπορείτε να χρησιμοποιήσετε το %submission_title ως αριθμό τίτλου, το %submission_url ως διεύθυνση url υποβολής, να χρησιμοποιήσετε τη λειτουργία κειμένου και το <p style=""> ή το <span style=""> για μια νέα παράγραφο και στυλ.

en: Matching Submissions on %website_url
el_GR: Αντιστοίχιση υποβολών στο% web_url

en: * you can use %matching_submissions as matching submissions list, use text mode and <p style=""> or <span style=""> for a new paragraph and styling.
el_GR: * μπορείτε να χρησιμοποιήσετε το %matching_submissions ως λίστα ταιριαστών υποβολών, να χρησιμοποιήσετε τη λειτουργία κειμένου και το <p style=""> ή το <span style=""> για μια νέα παράγραφο και στυλ.

en: Subject for Paid Submission
el_GR: Θέμα για Υποβολή Πληρωμής

en: New Paid Submission on %website_url
el_GR: Νέα καταβληθείσα υποβολή στο %site_url

en: Content for Paid Submission
el_GR: Περιεχόμενο για υποβολή επί πληρωμή

en: Hi there,
    You have a new paid submission on  %website_url! You should go check it out.
el_GR: Γεια σας, Έχετε μια νέα πληρωμένη υποβολή στο %site_url! Θα πρέπει να το ελέγξετε.

en: Subject for Featured Submission
el_GR: Θέμα για Προτεινόμενη Υποβολή

en: New Feature Upgrade on  %website_url
el_GR: Αναβάθμιση νέας λειτουργίας στο% web_url

en: Content for Featured Submission
el_GR: Περιεχόμενο για επιλεγμένη υποβολή

en: Hi there,
    You have a new featured submission on  %website_url! You should go check it out.
el_GR: Γεια σας, Έχετε μια νέα παρουσίαση στο% web_url! Θα πρέπει να το ελέγξετε.

en: Account Downgraded on %website_url
el_GR: Λογαριασμός υποβαθμισμένος στο %site_url

en: Hi there,
    You downgraded your subscription on %website_url. Because your listings number was greater than what the actual package offers, we set the status of all your listings to "expired". You will need to choose which listings you want live and send them again for approval.
    Thank you!
el_GR: Γεια σου, Κάνατε υποβάθμιση της συνδρομής σας στο %site_url. Επειδή ο αριθμός των καταχωρίσεών σας ήταν μεγαλύτερος από αυτόν που προσφέρει το πακέτο, ορίσαμε την κατάσταση όλων των καταχωρίσεών σας ως &quot;έληξε&quot;. Θα χρειαστεί να επιλέξετε ποιες καταχωρίσεις θέλετε να ζήσετε και να τις στείλετε ξανά προς έγκριση. Ευχαριστώ!

en: Membership Cancelled on %website_url
el_GR: Ακύρωση εγγραφής στο %site_url

en: Hi there,
    Your subscription on %website_url was cancelled because it expired or the recurring payment from the merchant was not processed. All your listings are no longer visible for our visitors but remain in your account.
    Thank you.
el_GR: Γεια σας, Η συνδρομή σας στο %site_url ακυρώθηκε επειδή έληξε ή η επαναλαμβανόμενη πληρωμή από τον έμπορο δεν έγινε επεξεργασία. Όλες οι καταχωρίσεις σας δεν είναι πλέον ορατές για τους επισκέπτες μας, αλλά παραμένουν στο λογαριασμό σας. Ευχαριστώ.

en: Membership Expiration Warning on %website_url
el_GR: Προειδοποίηση λήξης μέλους για% web_url

en: Hi there,
    Your subscription on %website_url will expire in 3 days.Please make sure you renew your subscription or you have enough funds for an auto renew.
el_GR: Γεια σας, Η συνδρομή σας στο %site_url θα λήξει σε 3 ημέρες.Παρακαλώ φροντίστε να ανανεώσετε τη συνδρομή σας ή έχετε αρκετά χρήματα για αυτόματη ανανέωση.

en: Free Listing expired on %website_url
el_GR: Η δωρεάν καταχώριση έληξε στο %site_url

en: Hi there,
    One of your free listings on  %website_url has "expired". The listing is %expired_listing_url.
    Thank you!
el_GR: Γεια σας, Μια από τις δωρεάν καταχωρίσεις σας στο %site_url έχει &quot;λήξει&quot;. Η καταχώριση είναι% expired_listing_url. Ευχαριστώ!

en: * you can use %expired_listing_url as expired listing url and %expired_listing_name as expired listing name, use text mode and <p style=""> or <span style=""> for a new paragraph and styling.
el_GR: * μπορείτε να χρησιμοποιήσετε το %expired_listing_url ως url ληγμένης καταχώρισης και το %expired_listing_name ως όνομα ληγμένης καταχώρισης, να χρησιμοποιήσετε τη λειτουργία κειμένου και το <p style=""> ή το <span style=""> για μια νέα παράγραφο και στυλ.

en: New Listing Submission on %website_url
el_GR: Νέα καταχώριση καταχωρίσεων στο% web_url

en: Hi there,
    A user has submited a new property on %website_url! You should go check it out.This is the property title %new_listing_title!
el_GR: Γεια σου, Ένας χρήστης έχει υποβάλει μια νέα ιδιοκτησία στο %site_url! Θα πρέπει να πάτε check it out.This είναι ο τίτλος ιδιοκτησίας% new_listing_title!

en: * you can use %new_listing_title as new listing title and %new_listing_url as new listing url, use text mode and <p style=""> or <span style=""> for a new paragraph and styling.
el_GR: * μπορείτε να χρησιμοποιήσετε το %new_listing_title ως νέο τίτλο καταχώρισης και το %new_listing_url ως νέο url καταχώρισης, να χρησιμοποιήσετε τη λειτουργία κειμένου και το <p style=""> ή το <span style=""> για μια νέα παράγραφο και στυλ.

en: Subject for Listing Edit
el_GR: Θέμα για καταχώριση Επεξεργασία

en: Email subject for Listing Edit
el_GR: Θέμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου για την καταχώριση Επεξεργασία

en: Listing Edited on %website_url
el_GR: Λίστα Επεξεργασμένο στο %site_url

en: Content for Listing Edit
el_GR: Περιεχόμενο για καταχώριση Επεξεργασία

en: Email content for Listing Edit
el_GR: Περιεχόμενο ηλεκτρονικού ταχυδρομείου για Listing Edit

en: Hi there,
    A user has edited one of his listings  on %website_url ! You should go check it out. The property name is : %editing_listing_title!
el_GR: Γεια σου, Ένας χρήστης έχει επεξεργαστεί μία από τις καταχωρήσεις του στο %site_url! Θα πρέπει να το ελέγξετε. Το όνομα της ιδιότητας είναι:% editing_listing_title!

en: * you can use %editing_listing_title as editing listing title and %editing_listing_url as editing listing url, use text mode and <p style=""> or <span style=""> for a new paragraph and styling.
el_GR: * μπορείτε να χρησιμοποιήσετε το %editing_listing_title ως τίτλο επεξεργασίας καταχώρισης και το %editing_listing_url ως διεύθυνση URL επεξεργασίας καταχώρισης, να χρησιμοποιήσετε τη λειτουργία κειμένου και το <p style=""> ή το <span style=""> για μια νέα παράγραφο και στυλ.

en: Subject for Recurring Payment
el_GR: Θέμα για επαναλαμβανόμενη πληρωμή

en: Email subject for Recurring Payment
el_GR: Θέμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου για επαναλαμβανόμενη πληρωμή

en: Recurring Payment on %website_url
el_GR: Επαναλαμβανόμενη Πληρωμή σε% website_url

en: Content for Recurring Payment
el_GR: Περιεχόμενο για επαναλαμβανόμενες πληρωμές

en: Email content for Recurring Payment
el_GR: Περιεχόμενο email για επαναλαμβανόμενη πληρωμή

en: Hi there,
    We charged your account on %merchant for a subscription on %website_url ! You should go check it out.
el_GR: Γεια σας, χρεώσαμε το λογαριασμό σας στο% εμπόρου για μια συνδρομή στο %site_url! Θα πρέπει να το ελέγξετε.

en: * you can use %recurring_pack_name as recurring packacge name and %merchant as merchant name, use text mode and <p style=""> or <span style=""> for a new paragraph and styling.
el_GR: * μπορείτε να χρησιμοποιήσετε το %recurring_pack_name ως όνομα επαναλαμβανόμενου πακέτου και το %merchant ως όνομα εμπόρου, να χρησιμοποιήσετε τη λειτουργία κειμένου και το <p style=""> ή το <span style=""> για μια νέα παράγραφο και στυλ.

en: Subject for Membership Activated
el_GR: Θέμα για την ενεργοποίηση της ιδιότητας μέλους

en: Email subject for Membership Activated
el_GR: Θέμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου για Ενεργοποίηση της ιδιότητας μέλους

en: Membership Activated on %website_url
el_GR: Η ιδιότητα μέλους ενεργοποιήθηκε στο %site_url

en: Content for Membership Activated
el_GR: Περιεχόμενο για ενεργοποιημένη ιδιότητα μέλους

en: Email content for Membership Activated
el_GR: Περιεχόμενο ηλεκτρονικού ταχυδρομείου για Ενεργοποιημένη ιδιότητα μέλους

en: Hi there,
    Your new membership on %website_url is activated! You should go check it out.
el_GR: Γεια σας, η νέα σας συμμετοχή στο %site_url είναι ενεργοποιημένη! Θα πρέπει να το ελέγξετε.

en: Subject for Update Profil
el_GR: Θέμα για ενημέρωση Profil

en: Email subject for Update Profile
el_GR: Θέμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου για Ενημέρωση προφίλ

en: Profile Update
el_GR: Ενημέρωση προφίλ

en: Content for Update Profile
el_GR: Περιεχόμενο για Ενημέρωση προφίλ

en: Email content for Update Profile
el_GR: Περιεχόμενο email για Ενημέρωση προφίλ

en: A user updated his profile on %website_url.Username: %user_profile
el_GR: Ένας χρήστης ενημέρωσε το προφίλ του στο %website_url.Username: %user_profile

en: Subject for New Agent
el_GR: Θέμα για νέο πράκτορα

en: Email subject for New Agent
el_GR: Θέμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου για νέο πράκτορα

en: New Agent Added
el_GR: Προστέθηκε νέος πράκτορας

en: Content for New Agent
el_GR: Περιεχόμενο για νέο πράκτορα

en: Email content for New Agent
el_GR: Περιεχόμενο ηλεκτρονικού ταχυδρομείου για νέο πράκτορα

en: A new agent was added on %website_url.
    Username: %user_profile
el_GR: Ένας νέος πράκτορας προστέθηκε στο %site_url. Όνομα χρήστη:% user_profile

en: Subject for Payment Action Required
el_GR: Θέμα πληρωμής Απαιτούμενη ενέργεια

en: Email subject for  Payment Action Required (on 3ds recurring payments via Stripe)
el_GR: Θέμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου για το Payment Action Required (σε επαναλαμβανόμενες πληρωμές 3ds μέσω Stripe)

en: Payment Action Required on %website_url
el_GR: Απαιτείται ενέργεια πληρωμής στο %website_url

en: Content for Payment Action Required
el_GR: Περιεχόμενο για πληρωμή Απαιτούμενη δράση

en: Email content for  Payment Action Required (on 3ds recurring payments via Stripe)
el_GR: Περιεχόμενο email για την απαιτούμενη ενέργεια πληρωμής (σε επαναλαμβανόμενες πληρωμές 3ds μέσω Stripe)

en: Hi there,
                                    One of your subscription payments on %website_url  requires manual confirmation. Please go to your dashboard and approve the payment.
el_GR: Γεια σας,
                                    Μία από τις πληρωμές της συνδρομής σας στο %website_url απαιτεί χειροκίνητη επιβεβαίωση. Παρακαλούμε μεταβείτε στο ταμπλό σας και εγκρίνετε την πληρωμή.

en: Advanced
el_GR: Προχωρημένος

en: Site Speed
el_GR: Ταχύτητα τοποθεσίας

en: Speed Advice</strong></br>1. If you are NOT using "Ultimate Addons for Visual Composer" please disable it or just disable the modules you don't use. It will reduce the size of javascript files you are loading and increase the site speed!.</br>2. Use the EWWW Image Optimizer (or WP Smush IT) plugin to optimise images- optimised images increase the site speed.</br>3. Create a free account on Cloudflare (https://www.cloudflare.com/) and use this CDN.</br>4. If you are using custom categories make sure you are adding the custom pins images on Theme Options -> Map -> Pin Management. The site will get slow if it needs to look for images that don't exist.
el_GR: Συμβουλές ταχύτητας</strong></br>1. Αν ΔΕΝ χρησιμοποιείτε το "Ultimate Addons for Visual Composer", απενεργοποιήστε το ή απλά απενεργοποιήστε τα modules που δεν χρησιμοποιείτε. Αυτό θα μειώσει το μέγεθος των αρχείων javascript που φορτώνετε και θα αυξήσει την ταχύτητα του ιστότοπου!.</br>2. Χρησιμοποιήστε το πρόσθετο EWWW Image Optimizer (ή WP Smush IT) για να βελτιστοποιήσετε τις εικόνες- οι βελτιστοποιημένες εικόνες αυξάνουν την ταχύτητα του ιστότοπου.</br>3. Δημιουργήστε έναν δωρεάν λογαριασμό στο Cloudflare (https://www.cloudflare.com/) και χρησιμοποιήστε αυτό το CDN.</br>4. Εάν χρησιμοποιείτε προσαρμοσμένες κατηγορίες βεβαιωθείτε ότι προσθέτετε τις εικόνες προσαρμοσμένων καρφιτσών στις Επιλογές θέματος -&gt; Χάρτης -&gt; Διαχείριση καρφιτσών. Ο ιστότοπος θα γίνει αργός αν χρειάζεται να αναζητήσει εικόνες που δεν υπάρχουν.

en: Disable Theme Cache (Keep theme cache on when your site is in production)
el_GR: Απενεργοποιήστε την κρυφή μνήμη του θέματος (Κρατήστε την κρυφή μνήμη του θέματος ενεργοποιημένη όταν ο ιστότοπός σας είναι σε παραγωγή)

en: Theme Cache will cache only the heavy database queries. Use this feature along classic cache plugins like WpRocket!
el_GR: Το Theme Cache θα αποθηκεύσει μόνο τα βαριά ερωτήματα στη βάση δεδομένων. Χρησιμοποιήστε αυτό το χαρακτηριστικό μαζί με κλασικά plugins κρυφής μνήμης όπως το WpRocket!

en: Minify css and js files
el_GR: Μείωση αρχείων css και js

en: The system will use the minified versions of the css and js files
el_GR: Το σύστημα θα χρησιμοποιήσει τις μικραρισμένες εκδόσεις των αρχείων css και js

en: Use custom ajax handler for searches?
el_GR: Χρήση προσαρμοσμένου χειριστή ajax για αναζητήσεις

en: Some hosting companies will not allow the use of custom ajax handlers. In this case, you need to set this option to no.
el_GR: Ορισμένες εταιρείες φιλοξενίας δεν επιτρέπουν τη χρήση προσαρμοσμένων χειριστών ajax. Σε αυτή την περίπτωση, πρέπει να ορίσετε αυτή την επιλογή σε όχι.

en: Remove script version - Following Envato guidelines we removed this feature.Please use a cache plugin in order to remove the script version.
el_GR: Κατάργηση της έκδοσης σεναρίου - Σύμφωνα με τις οδηγίες του Envato, καταργήσαμε αυτήν τη δυνατότητα.Παρακαλώ χρησιμοποιήστε μια προσθήκη προσωρινής μνήμης για να καταργήσετε την έκδοση σεναρίου.

en: The system will remove the script version when it is included. This doest not actually improve speed, but improves test score on speed tools pages.
el_GR: Το σύστημα θα καταργήσει την έκδοση σεναρίου όταν συμπεριληφθεί. Αυτό δεν βελτιώνει την ταχύτητα, αλλά βελτιώνει το αποτέλεσμα της δοκιμής στις σελίδες εργαλείων ταχύτητας.

en: Enable Browser Cache
el_GR: Ενεργοποιήστε την προσωρινή μνήμη του προγράμματος περιήγησης

en: Add this code in your .httaces file(copy paste at the end). It will activate the browser cache and speed up your site.
el_GR: Προσθέστε αυτόν τον κώδικα στο αρχείο σας .httaces (αντιγράψτε επικόλληση στο τέλος). Θα ενεργοποιήσει την προσωρινή μνήμη του προγράμματος περιήγησης και θα επιταχύνει τον ιστότοπό σας.

en: Import & Export
el_GR: Εισαγωγή & Εξαγωγή

en: reCaptcha settings
el_GR: reCaptcha ρυθμίσεις

en: Add reCaptcha to register form?
el_GR: Προσθήκη reCaptcha στη φόρμα εγγραφής

en: This helps preventing registration spam with ReCaptcha system. All theme forms are already secured. ReCaptcha is Optional.
el_GR: Αυτό βοηθά στην αποτροπή spam εγγραφής με το σύστημα ReCaptcha. Όλες οι φόρμες του θέματος είναι ήδη ασφαλείς. Το ReCaptcha είναι προαιρετικό.

en: reCaptha site key
el_GR: rekeycapa κλειδί ιστότοπου

en: reCaptha secret key
el_GR: reCaptha μυστικό κλειδί

en: Image settings
el_GR: Ρυθμίσεις εικόνας

en: Membership
el_GR: Ιδιότητα μέλους

en: Membership Settings
el_GR: Ρυθμίσεις μελών

en: Enable Paid Submission?
el_GR: Ενεργοποιήστε την πληρωμένη υποβολή

en: No = submission is free. Paid listing = submission requires user to pay a fee for each listing. Membership = submission is based on user membership package.
el_GR: Όχι = η υποβολή είναι δωρεάν. Αμειβόμενος κατάλογος = η υποβολή απαιτεί από τον χρήστη να καταβάλει τέλος για κάθε καταχώριση. Συμμετοχή = η υποβολή βασίζεται στο πακέτο συμμετοχής των χρηστών.

en: If you change this value, the new value applies for new registered users. Old value applies for older registered accounts.
el_GR: Αν αλλάξετε αυτήν την τιμή, η νέα τιμή ισχύει για τους νέους εγγεγραμμένους χρήστες. Η παλαιά τιμή ισχύει για τους παλαιότερους καταχωρισμένους λογαριασμούς.

en: Free Membership - no of featured listings (for "membership" mode)
el_GR: Δωρεάν εγγραφή μέλους - καμία από τις καταχωρισμένες λίστες (για λειτουργία &quot;μέλους&quot;)

en: Option applies for each free published listing.
el_GR: Η επιλογή ισχύει για κάθε δωρεάν δημοσιευμένη λίστα.

en: Price Per Submission (for "per listing" mode)
el_GR: Τιμή ανά υποβολή (για λειτουργία &quot;ανά καταχώριση&quot;)

en: Use .00 format for decimals (ex: 5.50). Do not set price as 0!
el_GR: Χρησιμοποιήστε τη μορφή .00 για δεκαδικά ψηφία (π.χ .: 5,50). Μην ορίσετε τιμή ως 0!

en: Price to make the listing featured (for "per listing" mode)
el_GR: Τιμή για την εμφάνιση της λίστας (για τη λειτουργία &quot;ανά λίστα&quot;)

en: Use .00 format for decimals (ex: 1.50). Do not set price as 0!
el_GR: Χρησιμοποιήστε το format .00 για δεκαδικά ψηφία (π.χ. 1.50). Μην ορίσετε τιμή ως 0!

en: Submited Listings should be approved by admin?
el_GR: Οι καταχωρισμένες προσφορές πρέπει να εγκριθούν από το admin;

en: If yes, admin publishes each property submitted in front end manually.
el_GR: Εάν ναι, το admin δημοσιεύει μη αυτόματα κάθε ιδιότητα που υποβλήθηκε στο μπροστινό μέρος.

en: Maximum no of images per property (only front-end upload). Works when submission is free or requires user to pay a fee for each listing
el_GR: Μέγιστος αριθμός εικόνων ανά ιδιότητα (μόνο μεταφόρτωση από το front-end). Λειτουργεί όταν η υποβολή είναι δωρεάν ή απαιτεί από τον χρήστη να καταβάλει τέλος για κάθε εισαγωγή

en: The maximum no of images a user can upload with the front end submit form. Use 0 for unlimited. This value is NOT used in case of membership mode (each package will have its own max image no set)
el_GR: Το μέγιστο αριθμό εικόνων που ένας χρήστης μπορεί να ανεβάσει με τη φόρμα υποβολής στο μπροστινό μέρος. Χρησιμοποιήστε το 0 για απεριόριστο. Αυτή η τιμή ΔΕΝ χρησιμοποιείται σε περίπτωση λειτουργίας μέλους (κάθε πακέτο δεν θα έχει τη δική του μέγιστη εικόνα)

en: Sandbox = test API. LIVE = real payments API. Update PayPal and Stripe settings according to API type selection.
el_GR: Sandbox = δοκιμαστικό API. LIVE = API πραγματικών πληρωμών. Ενημερώστε τις ρυθμίσεις PayPal και Stripe σύμφωνα με την επιλογή τύπου API.

en: Currency For Paid Submission
el_GR: Νόμισμα για την πληρωμένη υποβολή

en: The currency in which payments are processed.
el_GR: Το νόμισμα στο οποίο γίνεται η επεξεργασία των πληρωμών.

en: Enable Direct Payment / Wire Payment?
el_GR: Ενεργοποίηση άμεσης πληρωμής / πληρωμής μέσω καλωδίου;

en: Enable or disable the wire payment option.
el_GR: Ενεργοποιήστε ή απενεργοποιήστε την επιλογή πληρωμής μέσω καλωδίου.

en: Custom Currency Symbol - *select it from the list above after you add it.
el_GR: Σύμβολο προσαρμοσμένου νομίσματος - * επιλέξτε την από την παραπάνω λίστα, αφού την προσθέσετε.

en: Wire instructions for direct payment
el_GR: Οδηγίες καλωδίων για άμεση πληρωμή

en: If wire payment is enabled, type the instructions below.
el_GR: Εάν είναι ενεργοποιημένη η πληρωμή μέσω καλωδίου, πληκτρολογήστε τις παρακάτω οδηγίες.

en: Property Submission Page
el_GR: Σελίδα υποβολής ακινήτου

en: Enable Autocomplete in Front End Submission Form
el_GR: Ενεργοποιήστε την αυτόματη συμπλήρωση στη φόρμα υποβολής εμπρός μέρους

en: PayPal Settings
el_GR: Ρυθμίσεις PayPal

en: Enable Paypal
el_GR: Ενεργοποίηση Paypal

en: You can enable or disable PayPal buttons.
el_GR: Μπορείτε να ενεργοποιήσετε ή να απενεργοποιήσετε τα κουμπιά PayPal.

en: Paypal Client id
el_GR: Αναγνωριστικό πελάτη Paypal

en: Paypal Client Secret Key
el_GR: Κλειδί μυστικού πελάτη Paypal

en: Paypal receiving email
el_GR: Το Paypal λαμβάνει μηνύματα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου

en: WooCommerce Settings
el_GR: Ρυθμίσεις WooCommerce

en: Stripe Settings
el_GR: Ρυθμίσεις ταινιών

en: Enable Stripe
el_GR: Ενεργοποίηση Stripe

en: You can enable or disable Stripe button.
el_GR: Μπορείτε να ενεργοποιήσετε ή να απενεργοποιήσετε το κουμπί Stripe.

en: Stripe Secret Key
el_GR: Μυστικό κλειδί ταινιών

en: Info is taken from your account at https://dashboard.stripe.com/login See help:
el_GR: Οι πληροφορίες λαμβάνονται από το λογαριασμό σας στο https://dashboard.stripe.com/login Δείτε τη βοήθεια:

en: Stripe Publishable Key
el_GR: Κλειδί δημοσίευσης

en: Stripe Webhook Secret Key
el_GR: Μυστικό κλειδί ριγέ Webhook

en: Search
el_GR: Ψάξιμο

en: Advanced Search Display
el_GR: Εμφάνιση σύνθετης αναζήτησης

en: Show Advanced Search?
el_GR: Εμφάνιση σύνθετης αναζήτησης;

en: Disables or enables the display of advanced search globally.
el_GR: Απενεργοποιεί ή ενεργοποιεί την εμφάνιση της προηγμένης αναζήτησης σε παγκόσμιο επίπεδο.

en: Show Advanced Search in Property Page?
el_GR: Εμφάνιση Σύνθετης αναζήτησης στη σελίδα ακινήτου

en: Disables or enables the display of advanced search in property pages.
el_GR: Απενεργοποιεί ή ενεργοποιεί την εμφάνιση της προηγμένης αναζήτησης στις σελίδες ιδιοτήτων.

en: Show Advanced Search in Taxonomies, Categories or Archives?
el_GR: Εμφάνιση Σύνθετης αναζήτησης σε ταξινομίες, κατηγορίες ή αρχεία

en: Disables or enables the display of advanced search in taxonomies, categories and blog archives
el_GR: Απενεργοποιεί ή ενεργοποιεί την εμφάνιση της προηγμένης αναζήτησης σε ταξινομίες, κατηγορίες και αρχεία ιστολογίων

en: Show Preview results box?
el_GR: Εμφάνιση πλαισίου αποτελεσμάτων προεπισκόπησης

en: This will enable the search preview on theme search form
el_GR: Αυτό θα ενεργοποιήσει την προεπισκόπηση αναζήτησης στη φόρμα αναζήτησης του θέματος

en: Use sticky search?
el_GR: Χρησιμοποιήστε την κολλώδη αναζήτηση?

en: This will replace the sticky header. Doesn't apply to search type 3
el_GR: Αυτό θα αντικαταστήσει την αυτοκόλλητη επικεφαλίδα. Δεν ισχύει για τον τύπο αναζήτησης 3

en: Put Search form before the header media?
el_GR: Τοποθετήστε τη φόρμα αναζήτησης πριν από τα μέσα κεφαλίδας?

en: Works with "Use FLoat Form" options set to no! Doesn't apply to search type 3.
el_GR: Λειτουργεί με τις επιλογές &quot;Χρήση φόρμας FLoat&quot; που έχει οριστεί σε όχι! Δεν ισχύει για τον τύπο αναζήτησης 3.

en: Use Float Search Form?
el_GR: Χρησιμοποιήστε τη φόρμα αναζήτησης του Float?

en: The search form is "floating" over the media header and you set the position.
el_GR: Η φόρμα αναζήτησης &quot;κυλάει&quot; πάνω από την κεφαλίδα μέσων και ορίζετε τη θέση.

en: Distance betwen search form and the top margin of the browser: Ex 200px or 20%
el_GR: Απόσταση μεταξύ της φόρμας αναζήτησης και του επάνω περιθωρίου του προγράμματος περιήγησης: Ex 200px ή 20%

en: Distance betwen search form and the top margin of the browser: Ex 200px or 20%.
el_GR: Απόσταση μεταξύ της φόρμας αναζήτησης και του επάνω περιθωρίου του προγράμματος περιήγησης: Ex 200px ή 20%.

en: Distance betwen search form and the top margin of the browser in px Ex 200px or 20% - for taxonomy, category and archives pages
el_GR: Απόσταση μεταξύ της φόρμας αναζήτησης και του επάνω περιθωρίου του προγράμματος περιήγησης σε px Ex 200px ή 20% - για ταξινομία, κατηγορία και σελίδες αρχείων

en: Distance betwen search form and the top margin of the browser in px Ex 200px or 20% - for taxonomy, category and archives pages.
el_GR: Απόσταση μεταξύ της φόρμας αναζήτησης και του ανώτερου περιθωρίου του προγράμματος περιήγησης σε px Ex 200px ή 20% - για ταξινομία, κατηγορία και αρχειοφυτείες.

en: Show Property Categories with 0 properties in advanced search and properties list filters.
el_GR: Εμφάνιση κατηγοριών ακινήτων με 0 ακίνητα στα φίλτρα προηγμένης αναζήτησης και λίστας ακινήτων.

en: Applies for Categories, Types, States, Cities and Areas dropdowns.
el_GR: Ισχύει για τις αναπτυσσόμενες επιλογές Κατηγορίες, Τύποι, Κράτη, Πόλεις και Περιοχές.

en: none
el_GR: κανένας

en: Categories
el_GR: Κατηγορίες

en: Action Categories
el_GR: Κατηγορίες δράσης

en: County State
el_GR: Κράτος Νομός

en: Advanced Search Form
el_GR: Σύνθετη φόρμα αναζήτησης

en: Advanced Search Type?
el_GR: Σύνθετη αναζήτηση?

en: This applies for the search over header type. IMPORTANT! Enable Advanced Search Custom Fields - YES, for Type 5, Type 6, Type 8, Type 10 and Type 11. Types 7 & 9 look can be obtained with type 6 and 8 with float form set to yes.
el_GR: Αυτό ισχύει για τον τύπο κεφαλίδας αναζήτησης. ΣΠΟΥΔΑΙΟΣ! Ενεργοποίηση προχωρημένης αναζήτησης Προσαρμοσμένα πεδία - ΝΑΙ, για Τύπου 5, Τύπου 6, Τύπου 8, Τύπου 10 και Τύπου 11. Τύποι 7 και 9 φαίνονται με τον τύπο 6 και 8 με φορμαρισμένο σχήμα να ναι.

en: Keep Advanced Search visible? (*only for Type 1,3 and 4)
el_GR: Η προβολή της προηγμένης αναζήτησης είναι ορατή; (* μόνο για τους τύπους 1,3 και 4)

en: If no, advanced search over header will display in closed position by default.
el_GR: Εάν όχι, η προηγμένη αναζήτηση στην κεφαλίδα θα εμφανίζεται σε κλειστή θέση από προεπιλογή.

en: Show Slider for Price?
el_GR: Εμφάνιση διαφάνειας για τιμή;

en: If no, price field can still be used in search and it will be input type.
el_GR: Εάν όχι, το πεδίο τιμών μπορεί να χρησιμοποιηθεί ακόμα στην αναζήτηση και θα είναι τύπος εισόδου.

en: Minimum value for Price Slider
el_GR: Ελάχιστη τιμή για το Price Slider

en: Type only numbers!
el_GR: Πληκτρολογήστε μόνο αριθμούς!

en: Maximum value for Price Slider
el_GR: Μέγιστη τιμή για το Price Slider

en: Show Dropdowns for beds, bathrooms or rooms? (*only works with the options for Custom Fields -> YES)
el_GR: Εμφάνιση αναδυόμενων επιλογών για κρεβάτια, μπάνια ή δωμάτια; (*λειτουργεί μόνο με τις επιλογές για Προσαρμοσμένα πεδία -> ΝΑΙ)

en: Custom Fields are enabled and set from Advanced Search Form.
el_GR: Τα προσαρμοσμένα πεδία είναι ενεργοποιημένα και ορίζονται από τη φόρμα σύνθετης αναζήτησης.

en: Show Amenities and Features fields?
el_GR: Εμφάνιση πεδίων Παροχές και λειτουργίες;

en: Select what features from Advanced Search Form. *for speed reasons, the "features checkboxes" will not filter the pins on the map
el_GR: Επιλέξτε ποιες λειτουργίες από τη φόρμα σύνθετης αναζήτησης. * για λόγους ταχύτητας, τα &quot;πλαίσια ελέγχου χαρακτηριστικών&quot; δεν φιλτράρουν τις ακίδες του χάρτη

en: Select which features and amenities show in search.
el_GR: Επιλέξτε ποια χαρακτηριστικά και παροχές εμφανίζονται στην αναζήτηση.

en: Select Taxonomy for tabs options in Advanced Search Type 6, Type 7, Type 8, Type 9
el_GR: Επιλέξτε Ταξινόμηση για τις επιλογές καρτελών στη Σύνθετη αναζήτηση Τύπος 6, Τύπος 7, Τύπος 8, Τύπος 9

en: No of Search fields per row (Possible values: 1,2,3,4).
el_GR: Αριθμός πεδίων αναζήτησης ανά σειρά (Πιθανές τιμές: 1,2,3,4).

en: Use Custom Fields For Advanced Search?
el_GR: Χρήση προσαρμοσμένων πεδίων για προηγμένη αναζήτηση

en: If yes, you can set your own custom fields in the spots available. See this help for correct setup:
el_GR: Αν ναι, μπορείτε να ορίσετε τα δικά σας προσαρμοσμένα πεδία στα διαθέσιμα σημεία. Δείτε αυτή τη βοήθεια για τη σωστή ρύθμιση:

en: On Home page - Show only location field?
el_GR: Στην αρχική σελίδα - Εμφάνιση μόνο του πεδίου τοποθεσίας

en: On Home page - Show only location field - To be used on sites similar with trulia.com pr zillow.com
el_GR: Στην αρχική σελίδα - Εμφάνιση μόνο του πεδίου τοποθεσίας - Να χρησιμοποιηθεί σε ιστότοπους παρόμοιους με τον trulia.com pr zillow.com

en: No of Search fields
el_GR: Αριθμός πεδίων αναζήτησης

en: No of Search fields. Save and refres to see the fields.
el_GR: Αριθμός πεδίων αναζήτησης. Αποθηκεύστε και ανανεώστε για να δείτε τα πεδία.

en: No of Search fields per row
el_GR: Αριθμός πεδίων αναζήτησης ανά σειρά

en: Search Custom Fields Setup
el_GR: Ρύθμιση προσαρμοσμένων πεδίων αναζήτησης

en: Geo Location Search
el_GR: Αναζήτηση γεωγραφικής θέσης

en: Use Geo Location Search
el_GR: Χρησιμοποιήστε την Αναζήτηση γεωγραφικής τοποθεσίας

en: If YES, the geo location search will appear above half map search fields
el_GR: Εάν ΝΑΙ, η αναζήτηση γεωγραφικής θέσης θα εμφανιστεί πάνω από τα μισά πεδία αναζήτησης στον χάρτη

en: Initial area radius
el_GR: Ακτίνα αρχικής περιοχής

en: Initial area radius. Use only numbers.
el_GR: Αρχική ακτίνα περιοχής. Χρησιμοποιήστε μόνο αριθμούς.

en: Minimum radius value
el_GR: Ελάχιστη τιμή ακτίνας

en: Minimum radius value. Use only numbers.
el_GR: Ελάχιστη τιμή ακτίνας. Χρησιμοποιήστε μόνο αριθμούς.

en: Maximum radius value
el_GR: Μέγιστη τιμή ακτίνας

en: Maximum radius value. Use only numbers.
el_GR: Μέγιστη τιμή ακτίνας. Χρησιμοποιήστε μόνο αριθμούς.

en: Show Geo Location Search in:
el_GR: Εμφάνιση γεωγραφικής θέσης Αναζήτηση σε:

en: Select between miles and kilometers.
el_GR: Επιλέξτε μεταξύ μιλίων και χιλιομέτρων.

en: miles
el_GR: μίλια

en: Limit to a specific country?
el_GR: Περιορισμός σε μια συγκεκριμένη χώρα

en: If YES, the geo location search will be limited to a specific country
el_GR: Εάν ΝΑΙ, η αναζήτηση γεωγραφικής θέσης θα περιορίζεται σε μια συγκεκριμένη χώρα

en: Select the country
el_GR: Επιλέξτε τη χώρα

en: Save Search Settings
el_GR: Αποθήκευση ρυθμίσεων αναζήτησης

en: Use Saved Search Feature?
el_GR: Χρήση της δυνατότητας αποθηκευμένης αναζήτησης

en: Send emails
el_GR: Αποστολή μηνυμάτων ηλεκτρονικού ταχυδρομείου

en: Advanced Search Colors
el_GR: Σύνθετη αναζήτηση Χρώματα

en: Advanced Search Background Color
el_GR: Σύνθετη αναζήτηση Χρώμα φόντου

en: Advanced Search Background color Opacity
el_GR: Σύνθετη αναζήτηση Χρώμα φόντου Αδιαφάνεια

en: Values between 0 -invisible and 1 - fully visible
el_GR: Τιμές μεταξύ 0 -visible και 1-είναι πλήρως ορατές

en: Advanced Search Font Color
el_GR: Σύνθετη αναζήτηση χρώματος γραμματοσειράς

en: Map Advanced Search Button Background Color
el_GR: Χρώμα φόντου στο κουμπί &quot;Σύνθετη αναζήτηση&quot;

en: Advanced Search Fields Font Color
el_GR: Σύνθετη αναζήτηση πεδία χρώματος γραμματοσειράς

en: Advanced Search Fields Tab Font Color
el_GR: Χρώμα γραμματοσειράς καρτέλας Πεδία προηγμένης αναζήτησης

en: Advanced Search Fields Tab Font Color. Applies for non active tabs with Search type 6 and 8.
el_GR: Καρτέλα Πεδία αναζήτησης για προχωρημένους Χρώμα γραμματοσειράς. Ισχύει για μη ενεργές καρτέλες με τύπο αναζήτησης 6 και 8.

en: Advanced Search Fields Tab Background Color
el_GR: Χρώμα φόντου καρτέλας πεδίων προηγμένης αναζήτησης

en: Advanced Search Fields Tab Background Color. Applies for non active tabs with Search type 6 and 8.
el_GR: Καρτέλα Πεδία προηγμένης αναζήτησης Χρώμα φόντου. Ισχύει για μη ενεργές καρτέλες με τύπο αναζήτησης 6 και 8.

en: Sold Listings
el_GR: Πωληθείσες καταχωρήσεις

en: Show Sold Items
el_GR: Εμφάνιση πωληθέντων αντικειμένων

en: If No listings marked as Sold will not be displayed in search results.
el_GR: Εάν δεν υπάρχουν καταχωρήσεις που έχουν χαρακτηριστεί ως Πωλημένες δεν θα εμφανίζονται στα αποτελέσματα αναζήτησης.

en: Use Optima Express plugin (idx plugin by ihomefinder) - you will need to enable the plugin ?
el_GR: Χρησιμοποιήστε το plugin Optima Express (idx plugin από το ihomefinder) - θα πρέπει να ενεργοποιήσετε το plugin;

en: Set to YES only if you have an IDX plugin installed and activated in your site
el_GR: Ορίστε το ΝΑΙ μόνο αν έχετε εγκαταστήσει και ενεργοποιήσει ένα πρόσθετο IDX στον ιστότοπό σας

en: Enable dsIDXpress to use the map
el_GR: Ενεργοποιήστε το dsIDXpress για να χρησιμοποιήσετε το χάρτη

en: Help & Custom
el_GR: Βοήθεια &amp; Προσαρμοσμένη

en: , create a ticket with your request and we will offer a free quote.
el_GR: , δημιουργήστε ένα εισιτήριο με το αίτημά σας και εμείς θα προσφέρουμε μια δωρεάν προσφορά.

en: Currency Code
el_GR: Κωδικός Νομίσματος

en: Currency Label
el_GR: Ετικέτα νομίσματος

en: Currency Value
el_GR: Τιμή νομίσματος

en: Currency Position
el_GR: Νόμισμα Θέση

en: delete
el_GR: διαγράφω

en: Show currency before or after price - in front pages
el_GR: Εμφάνιση του νομίσματος πριν ή μετά την τιμή - στις πρώτες σελίδες

en:  click to add currency
el_GR: κάντε κλικ για να προσθέσετε νόμισμα

en: Icon
el_GR: Εικονίδιο

en: Field
el_GR: Πεδίο

en: Field Name
el_GR: Ονομα πεδίου

en: Field Label
el_GR: Ετικέτα πεδίου

en: Field Order
el_GR: Παραγγελία πεδίου

en: Field Type
el_GR: Τύπος πεδίου

en: Dropdown values
el_GR: Τιμές απόκλισης

en: Field name
el_GR: Ονομα πεδίου

en: Dropdown values separated by "," (only for dropdown field type)
el_GR: Οι τιμές &quot;διαβαθμίσεων&quot; διαχωρισμένες με &quot;,&quot; (μόνο για τον τύπο πεδίου με αναπτυσσόμενα στοιχεία)

en:  Order in listing page
el_GR: Παραγγελία στη σελίδα καταχώρησης

en:  click to add field
el_GR: κάντε κλικ για να προσθέσετε πεδίο

en: Property Categories Page
el_GR: Κατηγορίες ακινήτων

en: Property Action Category Page
el_GR: Κατηγορία ενεργειών ιδιοκτησίας

en: Property City Page
el_GR: Ακίνητα Πόλη

en: Property Area Page
el_GR: Περιοχή ακινήτου

en: Property County/State Page
el_GR: Περιουσία Νομός / Πολιτεία

en: Agent Page
el_GR: Σελίδα αντιπροσώπου

en: Agent Categories Page
el_GR: Κατηγορίες Καταχωρητών

en: Agent Action Category Page
el_GR: Κατηγορία δράσης πράκτορα

en: Agent City Page
el_GR: Πόλη του πράκτορα

en: Agent Area Page
el_GR: Περιοχή περιοχής αντιπροσώπου

en: Agent County/State Page
el_GR: Αντιπροσωπεία Νομός / Πολιτεία

en: Agency Category Page
el_GR: Κατηγορία Οργανισμού Σελίδα

en: Agency Action Category Page
el_GR: Κατηγορία δράσης της υπηρεσίας

en: Agency City Page
el_GR: Πόλη του Οργανισμού

en: Agency Area Page
el_GR: Περιοχή περιοχής του Οργανισμού

en: Agency County/State Page
el_GR: Οργανισμός Επαρχίας / Κράτους

en: Developer Cateogory Page
el_GR: Προγραμματιστής Cateogory Page

en: Developer Action Category  Page
el_GR: Κατηγορία δράσης προγραμματιστή

en: Developer City Page
el_GR: Σελίδα πόλης προγραμματιστή

en: Developer Area Page
el_GR: Περιοχή Περιοχής Προγραμματιστών

en: Developer County/State Page
el_GR: Περιοχή προγραμματιστή / κράτους

en: Agency Page
el_GR: Σελίδα του οργανισμού

en: Developer Page
el_GR: Σελίδα προγραμματιστή

en: Property Features
el_GR: Χαρακτηριστικά Ακινήτων

en: Property Status
el_GR: Κατάσταση ιδιότητας

en: Custom link for
el_GR: Προσαρμοσμένος σύνδεσμος για

en: the file Google map does NOT exist or is NOT writable
el_GR: το αρχείο Google map δεν υπάρχει ή δεν είναι εγγράψιμο

en: Pin Generation works only if the file reading option in Google Map setting is set to yes
el_GR: Το Pin Generation λειτουργεί μόνο εάν η επιλογή ανάγνωσης αρχείων στη ρύθμιση Χάρτη Google έχει οριστεί σε ναι

en: Width
el_GR: Πλάτος

en: Height
el_GR: Ύψος

en: Image
el_GR: Εικόνα

en: Place in advanced search form
el_GR: Τοποθετήστε σε προηγμένη φόρμα αναζήτησης

en: Search field
el_GR: Πεδίο αναζήτησης

en: How it will compare
el_GR: Πώς θα συγκρίνει

en: Label on Front end
el_GR: Ετικέτα στο μπροστινό μέρος

en: Search form for
el_GR: Χρησιμοποιήστε τη φόρμα αναζήτησης του Float?

en: Spot no
el_GR: Σημείο αριθ

en: First Column
el_GR: Πρώτη στήλη

en: Second Column
el_GR: Δεύτερη στήλη

en: After Columns - Full row
el_GR: Μετά τις στήλες - Πλήρης σειρά

en: Not Visible
el_GR: Δεν είναι ορατό

en: In Tab
el_GR: Στην καρτέλα

en: After Tab
el_GR: Μετά την καρτέλα

en: type here the new status...
el_GR: πληκτρολογήστε εδώ τη νέα κατάσταση...

en: click to add new status
el_GR: κάντε κλικ για να προσθέσετε νέα κατάσταση

en: Price Slider Values for
el_GR: Τιμή Slider Τιμές για

en: You need to register your license to be able to take advantage of lifetime auto-updates and import our ready-made demo content
el_GR: Πρέπει να καταχωρήσετε την άδειά σας για να μπορείτε να επωφεληθείτε από τις αυτόματες ενημερώσεις εφ' όρου ζωής και να εισάγετε το έτοιμο περιεχόμενο επίδειξης

en: Check this help
el_GR: Ελέγξτε αυτή τη βοήθεια

en: ThemeForest Username
el_GR: Όνομα χρήστη ThemeForest

en: Purchase Code
el_GR: Κωδικός αγοράς

en: Privacy policy
el_GR: Πολιτική απορρήτου

en: Terms of use
el_GR: Όροι χρήσης

en: I consent to Wpestate.org collecting my personal information according to its %1$s and %2$s.
el_GR: Συναινώ να συλλέγει η Wpestate.org τις προσωπικές μου πληροφορίες σύμφωνα με τα %1$s και %2$s.

en: Action is not allowed.
el_GR: Η δράση δεν επιτρέπεται.

en: You have successfully registered.
el_GR: Έχετε εγγραφεί επιτυχώς.

en: Purchase code is invalid.
el_GR: Ο κωδικός αγοράς είναι άκυρος.

en: Your license has been successfully revoked.
el_GR: Η άδειά σας ανακλήθηκε επιτυχώς.

en: Return to Dashboard
el_GR: Επιστροφή στον Πίνακα Ελέγχου

en: Price
el_GR: Τιμή

en: Total:
el_GR: Σύνολο:

en: View Cart
el_GR: Προβολή Καλαθιού

en: Checkout
el_GR: Ταμείο

en: Buy Package
el_GR: Επιλογή Πακέτου

en: Pay Now
el_GR: Πληρωμή

en: Upgrade to Featured
el_GR: Αναβάθμιση σε Προτεινόμενα

en: Upgrade to "Featured" for Listing "%s" with id %s
el_GR: Αναβάθμιση σε "Προτεινόμενο" για την καταχώριση "%s" με id %s

en: Payment for Listing "%s" with id %s
el_GR: Πληρωμή για τη λίστα "%s" με id %s

en: Payment for Package "%s" with id %s
el_GR: Πληρωμή για το πακέτο "%s" με id %s

en: Payment for Invoice %s , Booking %s
el_GR: Πληρωμή για τιμολόγιο %s , κράτηση %s

en: Property Name
el_GR: Όνομα ιδιοκτησίας

en: Period
el_GR: Περίοδος

en: from
el_GR: από

en: to
el_GR: προς την

en: Invoice no
el_GR: Τιμολόγιο

en: Booking no
el_GR: Κράτηση όχι

en: Total
el_GR: Σύνολο

en: Login with Facebook
el_GR: Σύνδεση με το Facebook

en: Login with Google
el_GR: Σύνδεση με την Google

en: Login with Twitter
el_GR: Είσοδος με Twitter

en: Pay with Stripe
el_GR: Πληρωμή με Stripe

en: logo
el_GR: λογότυπο

en: Name
el_GR: Ονομα

en: Phone
el_GR: Τηλέφωνο

en: Payment for package Basic
el_GR: Πληρωμή για το πακέτο Basic

en: Pay
el_GR: Πληρωμή

en: Please wait while we confirm your payment!
el_GR: Παρακαλώ περιμένετε μέχρι να επιβεβαιώσουμε την πληρωμή σας!

en: Agent custom data
el_GR: Τα προσαρμοσμένα δεδομένα του παράγοντα

en: Add Custom Field
el_GR: Προσθέστε προσαρμοσμένο πεδίο

en: Parameters list
el_GR: Λίστα παραμέτρων

en: Field Label:
el_GR: Ετικέτα πεδίου:

en: Field Value:
el_GR: Τιμή πεδίου:

en: Remove
el_GR: Αφαιρώ

en: New Message on
el_GR: Νέο μήνυμα στο

en: You need to be logged in in order to send a private message!
el_GR: Πρέπει να συνδεθείτε για να στείλετε ιδιωτικό μήνυμα!

en: Your Name
el_GR: Το όνομα σου

en: The name field is empty !
el_GR: Εισάγετε Όνομα

en: Your Email
el_GR: Η διεύθυνση του ηλεκτρονικού σου ταχυδρομείου

en: The email field is empty
el_GR: Εισάγετε
     email

en: The email doesn't look right !
el_GR: Το μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου δεν φαίνεται σωστό!

en: Inquiry from
el_GR: Έρευνα από

en: Your Message
el_GR: Το μήνυμά σου

en: Your message is empty !
el_GR: Εισάγετε μήνυμα

en: I would like to schedule a viewing on %s at %s. Please confirm the meeting via email or private message.
el_GR: Θα ήθελα να προγραμματίσω μια προβολή για το %s στο %s. Επιβεβαιώστε τη σύσκεψη μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ή ιδιωτικού μηνύματος.

en: In Person
el_GR: Αυτοπροσώπως

en: Via video chat
el_GR: Μέσω video chat

en: I would like to meet
el_GR: Θα ήθελα να γνωρίσω

en: footer form
el_GR: φόρμα υποσέλιδου

en: Schedule Tour request from
el_GR: Χρονοδιάγραμμα Αίτημα ξενάγησης από

en: Subject
el_GR: Θέμα

en: Client Name
el_GR: Όνομα Πελάτη

en: Tour Schedule on
el_GR: Χρονοδιάγραμμα περιοδείας στο

en: Tour Mode
el_GR: Λειτουργία περιοδείας

en: Content
el_GR: Περιεχόμενο

en: Message sent from
el_GR: Μήνυμα αποστέλλεται από

en: Message was also sent to
el_GR: Μήνυμα απέστειλε επίσης

en: The message was sent!
el_GR: Το μήνυμα στάλθηκε!

en: Your request will be confirmed via email or private message.
el_GR: Το αίτημά σας θα επιβεβαιωθεί μέσω email ή ιδιωτικού μηνύματος.

en: I would like to schedule a viewing on %s at %s. The meeting will be %s . Please confirm the meeting via email or private message.
el_GR: Θα ήθελα να προγραμματίσω μια επίσκεψη στο %s στο %s. Η συνάντηση θα γίνει στις %s . Παρακαλώ επιβεβαιώστε τη συνάντηση μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ή ιδιωτικού μηνύματος.

en: help
el_GR: βοήθεια

en: New user  notification
el_GR: Νέα ειδοποίηση χρήστη

en: New user admin notification
el_GR: Νέα ειδοποίηση διαχειριστή χρήστη

en: Purchase Activated
el_GR: Η αγορά ενεργοποιήθηκε

en: Password Reseted
el_GR: Ο κωδικός επανατοποθετήθηκε ξανά

en: Agent Review Posted
el_GR: Αναδημοσιεύεται αναθεώρηση παράγοντα

en: Approved Listings
el_GR: Εγκεκριμένες καταχωρίσεις

en: New wire Transfer
el_GR: Νέα μεταφορά καλωδίων

en: Admin - New wire Transfer
el_GR: Admin - Νέα μεταφορά καλωδίων

en: Admin - Expired Listing
el_GR: Admin - Λήξη καταχωρήσεων

en: Matching Submissions
el_GR: Αντιστοιχίες υποβολών

en: Paid Submission
el_GR: Αμειβόμενη Υποβολή

en: Featured Submission
el_GR: Προτεινόμενη υποβολή

en: Account Downgraded
el_GR: Υποβάθμιση λογαριασμού

en: Membership Cancelled
el_GR: Η ιδιότητα μέλους ακυρώθηκε

en: Downgrade Warning
el_GR: Προειδοποίηση υποβάθμισης

en: Free Listing Expired
el_GR: Η δωρεάν καταχώριση έληξε

en: New Listing Submission
el_GR: Νέα υποβολή αναφοράς

en: Listing Edit
el_GR: Επεξεργασία λίστας

en: Recurring Payment
el_GR: Επαναλαμβανόμενη πληρωμή

en: Membership Activated
el_GR: Ενεργοποίηση μέλους

en: Update Profile
el_GR: Ανανέωση προφίλ

en: New Agent
el_GR: Νέος πράκτορας

en: Payment Action Required
el_GR: Απαιτούμενη ενέργεια πληρωμής

en: Global variables: %website_url as website url,%website_name as website name, %user_email as user_email, %username as username
el_GR: Παγκόσμιες μεταβλητές:% website_url ως διεύθυνση URL ιστότοπου,% όνομα_δικτυακού τόπου ως όνομα ιστότοπου,% user_email ως user_email,% username ως όνομα χρήστη

en: Subject for
el_GR: Θέμα για

en: Content for
el_GR: Περιεχόμενο για

en: Save Changes
el_GR: Αποθήκευσε τις αλλαγές

en: %user_login_register as new username, %user_pass_register as user password, %user_email_register as new user email
el_GR: % user_login_register ως νέο όνομα χρήστη,% user_pass_register ως κωδικό πρόσβασης χρήστη,% user_email_register ως νέο email χρήστη

en: %user_login_register as new username and %user_email_register as new user email
el_GR: % user_login_register ως νέο όνομα χρήστη και% user_email_register ως νέο ηλεκτρονικό ταχυδρομείο χρήστη

en: %reset_link as reset link
el_GR: % reset_link ως σύνδεσμος επαναφοράς

en: %user_pass as user password
el_GR: % user_pass ως κωδικός πρόσβασης χρήστη

en: * you can use %post_id as listing id, %property_url as property url and %property_title as property name
el_GR: * μπορείτε να χρησιμοποιήσετε το% post_id ως αναγνωριστικό id, το% property_url ως URL ιδιότητας και το% property_title ως όνομα ιδιότητας

en: * you can use %invoice_no as invoice number, %total_price as $totalprice and %payment_details as  $payment_details
el_GR: * μπορείτε να χρησιμοποιήσετε το% invoice_no ως αριθμός τιμολογίου,% total_price ως $ totalprice και% payment_details ως $ payment_details

en: * you can use %submission_title as property title number, %submission_url as property submission url
el_GR: * μπορείτε να χρησιμοποιήσετε το %submission_title ως αριθμό τίτλου ιδιοκτησίας, %submit_url ως url υποβολής ιδιότητας

en: * you can use %matching_submissions as matching submissions list
el_GR: * μπορείτε να χρησιμοποιήσετε το% matching_submissions ως λίστα αντιστοιχιών

en: * you can use %expired_listing_url as expired listing url and %expired_listing_name as expired listing name
el_GR: * μπορείτε να χρησιμοποιήσετε το% expired_listing_url ως URL url καταχωρίσεων που λήγει και το% expired_listing_name ως όνομα καταχωρίσεως που έχει λήξει

en: * you can use %new_listing_title as new listing title and %new_listing_url as new listing url
el_GR: * μπορείτε να χρησιμοποιήσετε το% new_listing_title ως νέο τίτλο λίστας και% new_listing_url ως νέα url λίστας

en: * you can use %editing_listing_title as editing listing title and %editing_listing_url as editing listing url
el_GR: * μπορείτε να χρησιμοποιήσετε το% editing_listing_title ως τίτλο εγγραφής επεξεργασίας και% editing_listing_url ως διεύθυνση URL καταχώρησης επεξεργασίας

en: * you can use %recurring_pack_name as recurring packacge name and %merchant as merchant name
el_GR: * μπορείτε να χρησιμοποιήσετε το% recurring_pack_name ως επαναλαμβανόμενο όνομα packacge και% merchant ως εμπορικό όνομα

en: Sidebar Settings
el_GR: Ρυθμίσεις πλευρικού μπαρ

en: Post Settings
el_GR: Ρυθμίσεις δημοσίευσης

en: Page Settings
el_GR: Ρυθμίσεις σελίδας

en: Property List Advanced Options
el_GR: Λίστα ιδιοτήτων Σύνθετες επιλογές

en: Property List Directory Filter Settings
el_GR: Ρυθμίσεις φίλτρου καταλόγου ιδιοτήτων

en: Appearance Options
el_GR: Επιλογές εμφάνισης

en: Title & Stars
el_GR: Τίτλος και αστέρια

en: Show Title:
el_GR: Εμφάνιση τίτλου:

en: default
el_GR: Προκαθορισμένο

en: Transparent Header & Top Bar
el_GR: Διαφανής κεφαλίδα και επάνω γραμμή

en: Use transparent header
el_GR: Χρησιμοποιήστε τη διαφανή κεφαλίδα

en: Use transparent top bar
el_GR: Χρήση διαφανούς επάνω γραμμής

en: Use borders on transparent top bar
el_GR: Χρήση περιγραμμάτων σε διαφανή επάνω γραμμή

en: Advanced Search
el_GR: Προχωρημένη Αναζήτηση

en: Distance between search form and the top margin. Type for ex: 90% or 90px.
el_GR: Απόσταση μεταξύ της φόρμας αναζήτησης και του επάνω περιθωρίου. Τύπος για π.χ.: 90% or 90px.

en: Select header type
el_GR: Επιλέξτε τύπο κεφαλίδας

en: Content options
el_GR: Επιλογές περιεχομένου

en: Show Agent on Sidebar ?
el_GR: Εμφάνιση του πράκτορα στο Sidebar;

en: Slider Type ?
el_GR: Τύπος ρυθμιστικού;

en: Show Content as
el_GR: Εμφάνιση περιεχομένου ως

en: Only for "Properties List Directory" page template !
el_GR: Μόνο για το πρότυπο σελίδας &quot;Κατάλογος λίστας ιδιοτήτων&quot;!

en: Min Size Value
el_GR: Ελάχιστη τιμή μεγέθους

en: Max Size Value
el_GR: Μέγιστη τιμή μεγέθους

en: Min Lot Size Value
el_GR: Ελάχιστη τιμή μεγέθους χώρου

en: Max Lot Size Value
el_GR: Μέγιστη τιμή μεγέθους παρτίδας

en: Min Rooms Value
el_GR: Ελάχιστη τιμή δωματίων

en: Max Rooms Value
el_GR: Μέγιστη τιμή δωματίου

en: Min Bedrooms Value
el_GR: Ελάχιστη τιμή δωματίου

en: Max Bedrooms Value
el_GR: Μέγιστη αξία δωματίων

en: Min Bathrooms Value
el_GR: Ελάχιστη τιμή μπάνιου

en: Max Bathrooms Value
el_GR: Μέγιστη τιμή μπάνιου

en: Only for "Properties List" page template !
el_GR: Μόνο για το πρότυπο σελίδας &quot;Λίστα ιδιοτήτων&quot;!

en: all
el_GR: όλα

en: Action category
el_GR: Κατηγορία δράσης

en: All Listings
el_GR: Όλες οι καταχωρήσεις

en: All Types
el_GR: Ολοι οι τύποι

en: Pick City
el_GR: Επιλέξτε πόλη

en: Cities
el_GR: Πόλεις

en: Pick Area
el_GR: Περιοχή επιλογής

en: Areas
el_GR: Περιοχές

en: These Options are available for "Property list" page template only!
el_GR: Αυτές οι επιλογές είναι διαθέσιμες μόνο για το πρότυπο σελίδας &quot;Λίστα ιδιοτήτων&quot;!

en: Options for Revolution Slider (if Header Type "revolution slider" is selected)
el_GR: Επιλογές για ρυθμιστικό επαναφοράς (εάν είναι επιλεγμένο το ρυθμιστικό περιστροφής &quot;Τύπος κεφαλίδας&quot;)

en: Revolution Slider Name
el_GR: Όνομα δρομέα επανάστασης

en: Options for Video Header
el_GR: Επιλογές κεφαλίδας βίντεο

en: Video MP4 version
el_GR: Βίντεο έκδοση MP4

en: Upload Video
el_GR: Μεταφόρτωση βίντεο

en: Video WEBM version
el_GR: Βίντεο έκδοση WEB

en: Video OGV version
el_GR: Έκδοση OGV βίντεο

en: Cover Image
el_GR: Εικόνα εξωφύλλου

en: Upload Image
el_GR: Μεταφόρτωση εικόνας

en: Full Screen?
el_GR: ΠΛΗΡΗΣ ΟΘΟΝΗ?

en: Title Over Image
el_GR: Τίτλος πάνω από την εικόνα

en: SubTitle Over Image
el_GR: SubTitle πάνω από την εικόνα

en: Video Height(Ex:700, Default:580px)
el_GR: Ύψος βίντεο (π.χ. 700, Προεπιλογή: 580px)

en: Overlay Opacity(betwen 0 and 1 , Ex:0.5, default 0.6)
el_GR: Αδιαφάνεια επικάλυψης (μεταξύ 0 και 1, Ex: 0,5, προεπιλογή 0,6)

en: Options for Theme Slider
el_GR: Επιλογές για ρυθμιστικό θεμάτων

en: Options for Google Maps (if Header Type "google map" is selected)
el_GR: Επιλογές για τους Χάρτες Google (εάν έχει επιλεγεί &quot;Header Type&quot; google map)

en:   Leave these blank in order to get the general map settings.
el_GR: Αφήστε τα κενά για να λάβετε τις γενικές ρυθμίσεις χάρτη.

en: Map - Center point  Latitudine:
el_GR: Χάρτης - Σημείο κέντρο Latitudine:

en: Map - Center point  Longitudine:
el_GR: Χάρτης - Κεντρικό σημείο Γεωγραφικό μήκος:

en: Zoom Level for map (1-20)
el_GR: Επίπεδο ζουμ για χάρτη (1-20)

en: Height of the map when closed
el_GR: Ύψος του χάρτη όταν είναι κλειστό

en: Height of map when open
el_GR: Ύψος χάρτη όταν είναι ανοιχτό

en: Force map at the "closed" size ?
el_GR: Χάρτης ισχύος στο &quot;κλειστό&quot; μέγεθος;

en: Force Google Map at the full screen size ?
el_GR: Επιβολή χάρτη Google στο πλήρες μέγεθος οθόνης;

en: Options for Static Image  (if Header Type "image" is selected)
el_GR: Επιλογές για τη στατική εικόνα (εάν έχει επιλεγεί &quot;Τύπος κεφαλίδας&quot;)

en: Header Image
el_GR: Εικόνα επικεφαλίδας

en: Full Screen Background Type?
el_GR: Τύπος φόντου πλήρους οθόνης;

en: Image Height(Ex:700, Default:580px)
el_GR: Ύψος εικόνας (Π.χ. 700, Προεπιλογή: 580px)

en: Replace Map with this image
el_GR: Αντικαταστήστε τον χάρτη με αυτήν την εικόνα

en: Show Title:
el_GR: Εμφάνιση τίτλου:

en: Group pictures in slider?(*only for blog posts)
el_GR: Ομαδοποίηση εικόνων σε ρυθμιστικό; (* μόνο για αναρτήσεις ιστολογίου)

en: Embed Video id:
el_GR: Ενσωμάτωση αναγνωριστικού βίντεο:

en: Video from
el_GR: Βίντεο από

en: Where to show the sidebar:
el_GR: Πού να εμφανιστεί η πλευρική γραμμή:

en: Select the sidebar:
el_GR: Επιλέξτε την πλευρική γραμμή:

en: Stars
el_GR: Αστέρια

en: Review Title
el_GR: Τίτλος κριτικής

en: For action
el_GR: Για δράση

en: For action
el_GR: Για δράση

en: category
el_GR: κατηγορία

en: Userpin in geolocation
el_GR: Userpin στη γεωγραφική θέση

en: User
el_GR: Χρήστης

en: Afghanistan
el_GR: Αφγανιστάν

en: Albania
el_GR: Αλβανία

en: Algeria
el_GR: Αλγερία

en: American Samoa
el_GR: Αμερικάνικη Σαμόα

en: Andorra
el_GR: Ανδόρα

en: Angola
el_GR: Αγκόλα

en: Anguilla
el_GR: Ανγκουίλα

en: Antarctica
el_GR: Ανταρκτική

en: Antigua and Barbuda
el_GR: Αντίγκουα και Μπαρμπούντα

en: Argentina
el_GR: Αργεντίνη

en: Armenia
el_GR: Αρμενία

en: Aruba
el_GR: Αρούμπα

en: Australia
el_GR: Αυστραλία

en: Austria
el_GR: Αυστρία

en: Azerbaijan
el_GR: Αζερμπαϊτζάν

en: Bahamas
el_GR: Μπαχάμες

en: Bahrain
el_GR: Μπαχρέιν

en: Bangladesh
el_GR: Μπανγκλαντές

en: Barbados
el_GR: Μπαρμπάντος

en: Belarus
el_GR: Λευκορωσία

en: Belgium
el_GR: Βέλγιο

en: Belize
el_GR: Μπελίζε

en: Benin
el_GR: Μπενίν

en: Bermuda
el_GR: Βερμούδα

en: Bhutan
el_GR: Μπουτάν

en: Bolivia
el_GR: Βολιβία

en: Bosnia and Herzegowina
el_GR: Βοσνία και Ερζεγοβίνη

en: Botswana
el_GR: Μποτσουάνα

en: Bouvet Island
el_GR: Νήσος Μπούβε

en: Brazil
el_GR: Βραζιλία

en: British Indian Ocean Territory
el_GR: Βρετανικό έδαφος Ινδικού Ωκεανού

en: Brunei Darussalam
el_GR: Μπρουνάι Νταρουσαλάμ

en: Bulgaria
el_GR: Βουλγαρία

en: Burkina Faso
el_GR: Μπουρκίνα Φάσο

en: Burundi
el_GR: Μπουρούντι

en: Cambodia
el_GR: Καμπότζη

en: Cameroon
el_GR: Καμερούν

en: Canada
el_GR: Καναδάς

en: Cape Verde
el_GR: Πράσινο Ακρωτήριο

en: Cayman Islands
el_GR: Νήσοι Καίυμαν

en: Central African Republic
el_GR: Δημοκρατία Κεντρικής Αφρικής

en: Chad
el_GR: Τσαντ

en: Chile
el_GR: χιλή

en: China
el_GR: Κίνα

en: Christmas Island
el_GR: Χριστουγεννιάτικο νησί

en: Cocos (Keeling) Islands
el_GR: Νήσοι Κόκος (Κίλινγκ)

en: Colombia
el_GR: Κολομβία

en: Comoros
el_GR: Κομόρες

en: Congo
el_GR: Κογκό

en: Congo, the Democratic Republic of the
el_GR: Κονγκό, Λαϊκή Δημοκρατία του

en: Cook Islands
el_GR: Νήσοι Κουκ

en: Costa Rica
el_GR: Κόστα Ρίκα

en: Cote d'Ivoire
el_GR: Ακτή του Ελεφαντοστού

en: Croatia (Hrvatska)
el_GR: Κροατία (Hrvatska)

en: Cuba
el_GR: Κούβα

en: Curacao
el_GR: Κουράσω

en: Cyprus
el_GR: Κύπρος

en: Czech Republic
el_GR: Τσεχική Δημοκρατία

en: Denmark
el_GR: Δανία

en: Djibouti
el_GR: Τζιμπουτί

en: Dominica
el_GR: Δομινίκα

en: Dominican Republic
el_GR: Δομινικανή Δημοκρατία

en: East Timor
el_GR: Ανατολικό Τιμόρ

en: Ecuador
el_GR: Εκουαδόρ

en: Egypt
el_GR: Αίγυπτος

en: El Salvador
el_GR: Ελ Σαλβαδόρ

en: Equatorial Guinea
el_GR: Ισημερινή Γουινέα

en: Eritrea
el_GR: Ερυθραία

en: Estonia
el_GR: Εσθονία

en: Ethiopia
el_GR: Αιθιοπία

en: Falkland Islands (Malvinas)
el_GR: Νησιά Φάλκλαντ (Μαλβίνες)

en: Faroe Islands
el_GR: Νήσοι Φερόες

en: Fiji
el_GR: Φίτζι

en: Finland
el_GR: Φινλανδία

en: France
el_GR: Γαλλία

en: France Metropolitan
el_GR: Γαλλία Μητροπολίτης

en: French Guiana
el_GR: Γαλλική Γουιάνα

en: French Polynesia
el_GR: Γαλλική Πολυνησία

en: French Southern Territories
el_GR: Γαλλικά νότια εδάφη

en: Gabon
el_GR: Γκαμπόν

en: Gambia
el_GR: Γκάμπια

en: Georgia
el_GR: Γεωργία

en: Germany
el_GR: Γερμανία

en: Ghana
el_GR: Γκάνα

en: Gibraltar
el_GR: Γιβραλτάρ

en: Greece
el_GR: Ελλάδα

en: Greenland
el_GR: Γροιλανδία

en: Grenada
el_GR: Γρενάδα

en: Guadeloupe
el_GR: Γουαδελούπη

en: Guam
el_GR: Γκουάμ

en: Guatemala
el_GR: Γουατεμάλα

en: Guinea
el_GR: Γκινέα

en: Guinea-Bissau
el_GR: Γουινέα-Μπισάου

en: Guyana
el_GR: Γουιάνα

en: Haiti
el_GR: Αΐτη

en: Heard and Mc Donald Islands
el_GR: Ακρόαση και Νησιά Mc Donald

en: Holy See (Vatican City State)
el_GR: Αγία Έδρα (Κράτος της Πόλης του Βατικανού)

en: Honduras
el_GR: Ονδούρα

en: Hong Kong
el_GR: Χονγκ Κονγκ

en: Hungary
el_GR: Ουγγαρία

en: Iceland
el_GR: Ισλανδία

en: India
el_GR: Ινδία

en: Indonesia
el_GR: Ινδονησία

en: Iran (Islamic Republic of)
el_GR: Ιράν (Ισλαμική Δημοκρατία)

en: Iraq
el_GR: Ιράκ

en: Ireland
el_GR: Ιρλανδία

en: Israel
el_GR: Ισραήλ

en: Italy
el_GR: Ιταλία

en: Jamaica
el_GR: Ιαμαϊκή

en: Japan
el_GR: Ιαπωνία

en: Jordan
el_GR: Ιορδανία

en: Kazakhstan
el_GR: Καζακστάν

en: Kenya
el_GR: Κενύα

en: Kiribati
el_GR: Κιριμπάτι

en: Korea, Democratic People's Republic of
el_GR: Κορέα, Λαϊκή Δημοκρατία της Κορέας

en: Korea, Republic of
el_GR: Δημοκρατία της Κορέας

en: Kuwait
el_GR: Κουβέιτ

en: Kyrgyzstan
el_GR: Κιργιζιστάν

en: Lao, People's Democratic Republic
el_GR: Λάος Λαϊκής Δημοκρατίας της Κίνας

en: Latvia
el_GR: Λατβία

en: Lebanon
el_GR: Λίβανος

en: Lesotho
el_GR: Λεσότο

en: Liberia
el_GR: Λιβερία

en: Libyan Arab Jamahiriya
el_GR: Λιβυκή Αραβική Τζαμαχιρία

en: Liechtenstein
el_GR: Λιχτενστάιν

en: Lithuania
el_GR: Λιθουανία

en: Luxembourg
el_GR: Λουξεμβούργο

en: Macau
el_GR: Μακάο

en: Macedonia (FYROM)
el_GR: Μακεδονία (ΠΓΔΜ)

en: Madagascar
el_GR: Μαδαγασκάρη

en: Malawi
el_GR: Μαλάουι

en: Malaysia
el_GR: Μαλαισία

en: Maldives
el_GR: Μαλδίβες

en: Mali
el_GR: Μάλι

en: Malta
el_GR: Μάλτα

en: Marshall Islands
el_GR: Νήσοι Μάρσαλ

en: Martinique
el_GR: Μαρτινίκα

en: Mauritania
el_GR: Μαυριτανία

en: Mauritius
el_GR: Μαυρίκιος

en: Mayotte
el_GR: Μαγιότ

en: Mexico
el_GR: Μεξικό

en: Micronesia, Federated States of
el_GR: Μικρονησία, Ομοσπονδιακές Πολιτείες της

en: Moldova, Republic of
el_GR: Δημοκρατία της Μολδαβίας

en: Monaco
el_GR: Μονακό

en: Mongolia
el_GR: Μογγολία

en: Morocco
el_GR: Μαρόκο

en: Mozambique
el_GR: Μοζαμβίκη

en: Montenegro
el_GR: Μαυροβούνιο

en: Myanmar
el_GR: Μυανμάρ

en: Namibia
el_GR: Ναμίμπια

en: Nepal
el_GR: Νεπάλ

en: Netherlands
el_GR: Ολλανδία

en: Netherlands Antilles
el_GR: Ολλανδικές Αντίλλες

en: New Caledonia
el_GR: Νέα Καληδονία

en: New Zealand
el_GR: Νέα Ζηλανδία

en: Nicaragua
el_GR: Νικαράγουα

en: Niger
el_GR: Νίγηρα

en: Nigeria
el_GR: Νιγηρία

en: Norfolk Island
el_GR: Νήσος Νόρφολκ

en: Northern Mariana Islands
el_GR: Βορεια Νησια Μαριανα

en: Norway
el_GR: Νορβηγία

en: Oman
el_GR: Ομάν

en: Pakistan
el_GR: Πακιστάν

en: Panama
el_GR: Παναμάς

en: Papua New Guinea
el_GR: Παπούα Νέα Γουινέα

en: Paraguay
el_GR: Παραγουάη

en: Peru
el_GR: Περού

en: Philippines
el_GR: Φιλιππίνες

en: Poland
el_GR: Πολωνία

en: Portugal
el_GR: Πορτογαλία

en: Puerto Rico
el_GR: Πουέρτο Ρίκο

en: Qatar
el_GR: Κατάρ

en: Reunion
el_GR: Επανένωση

en: Romania
el_GR: Ρουμανία

en: Russian Federation
el_GR: Ρωσική Ομοσπονδία

en: Rwanda
el_GR: Ρουάντα

en: Saint Kitts and Nevis
el_GR: Άγιος Χριστόφορος και Νέβις

en: Saint Martin
el_GR: Άγιος Μάρτιν

en: Saint Lucia
el_GR: Αγία Λουκία

en: Saint Helena
el_GR: Αγία Ελένη

en: Saint Vincent and the Grenadines
el_GR: Άγιος Βικέντιος και Γρεναδίνες

en: Samoa
el_GR: Σαμόα

en: San Marino
el_GR: Σαν Μαρίνο

en: Sao Tome and Principe
el_GR: Σάο Τομέ και Πρίνσιπε

en: Saudi Arabia
el_GR: Σαουδική Αραβία

en: Senegal
el_GR: Σενεγάλη

en: Seychelles
el_GR: Σεϋχέλλες

en: Serbia
el_GR: Σερβία

en: Sierra Leone
el_GR: Σιέρρα Λεόνε

en: Singapore
el_GR: Σιγκαπούρη

en: Slovakia (Slovak Republic)
el_GR: Σλοβακία (Δημοκρατία της Σλοβακίας)

en: Slovenia
el_GR: Σλοβενία

en: Solomon Islands
el_GR: Νησιά του Σολομώντα

en: Somalia
el_GR: Σομαλία

en: South Africa
el_GR: Νότια Αφρική

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
el_GR: Νότια Γεωργία και Νότιες Νήσοι Σάντουιτς

en: Spain
el_GR: Ισπανία

en: Sri Lanka
el_GR: Σρι Λάνκα

en: St. Helena
el_GR: Αγία Ελένη

en: St. Pierre and Miquelon
el_GR: Σαιν Πιερ και Μικελόν

en: Sudan
el_GR: Σουδάν

en: Suriname
el_GR: Σουρινάμ

en: Svalbard and Jan Mayen Islands
el_GR: Νήσοι Svalbard και Jan Mayen

en: Swaziland
el_GR: Σουαζιλάνδη

en: Sweden
el_GR: Σουηδία

en: Switzerland
el_GR: Ελβετία

en: Syrian Arab Republic
el_GR: Αραβική Δημοκρατία της Συρίας

en: Taiwan, Province of China
el_GR: Ταϊβάν, επαρχία της Κίνας

en: Tajikistan
el_GR: Τατζικιστάν

en: Tanzania, United Republic of
el_GR: Τανζανία, Ηνωμένη Δημοκρατία του

en: Thailand
el_GR: Ταϊλάνδη

en: Togo
el_GR: Να πάω

en: Tokelau
el_GR: Τοκελάου

en: Tonga
el_GR: Τόνγκα

en: Trinidad and Tobago
el_GR: Τρινιντάντ και Τομπάγκο

en: Tunisia
el_GR: Τυνησία

en: Türkiye
el_GR: Τουρκίγιε

en: Turkmenistan
el_GR: Τουρκμενιστάν

en: Turks and Caicos Islands
el_GR: Νήσοι Τερκς και Κάικος

en: Tuvalu
el_GR: Τουβαλού

en: Uganda
el_GR: Ουγκάντα

en: Ukraine
el_GR: Ουκρανία

en: United Arab Emirates
el_GR: Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα

en: United Kingdom
el_GR: Ηνωμένο Βασίλειο

en: United States Minor Outlying Islands
el_GR: Μικρά απομακρυσμένα νησιά των Ηνωμένων Πολιτειών

en: Uruguay
el_GR: Ουρουγουάη

en: Uzbekistan
el_GR: Ουζμπεκιστάν

en: Vanuatu
el_GR: Βανουάτου

en: Venezuela
el_GR: Βενεζουέλα

en: Vietnam
el_GR: Βιετνάμ

en: Virgin Islands (British)
el_GR: Παρθένα νησιά (Βρετανικά)

en: Virgin Islands (U.S.)
el_GR: Παρθένοι Νήσοι (ΗΠΑ)

en: Wallis and Futuna Islands
el_GR: Νήσοι Wallis και Futuna

en: Western Sahara
el_GR: Δυτική Σαχάρα

en: Yemen
el_GR: Γέμενη

en: Zambia
el_GR: Ζάμπια

en: Zimbabwe
el_GR: Ζιμπάμπουε

en: Clear WpResidence Cache
el_GR: Διαγραφή της προσωρινής μνήμης WpResidence

en: Available Units
el_GR: Διαθέσιμες Μονάδες

en: Property Description
el_GR: Περιγραφή ακινήτου

en: Property Address
el_GR: Διεύθυνση ακινήτου

en: Property Details
el_GR: Λεπτομέρειες ακινήτου

en: Features and Amenities
el_GR: Χαρακτηριστικά και ανέσεις

en: Images
el_GR: Εικόνες

en: Paypal Recuring Profile- rest api
el_GR: Paypal Ανάκτηση προφίλ - υπόλοιπο api

en: Active Life
el_GR: Ενεργός ζωή

en: Arts & Entertainment
el_GR: Τέχνες &amp; Διασκέδαση

en: Automotive
el_GR: Αυτοκίνητο

en: Beauty & Spas
el_GR: Ομορφιά &amp; ιαματικά λουτρά

en: Education
el_GR: Εκπαίδευση

en: Event Planning & Services
el_GR: Σχεδιασμός και υπηρεσίες εκδηλώσεων

en: Financial Services
el_GR: Χρηματοπιστωτικές υπηρεσίες

en: Food
el_GR: Τροφή

en: Health & Medical
el_GR: Υγεία &amp; Ιατρική

en: Home Services
el_GR: Αρχική Υπηρεσίες

en: Hotels & Travel
el_GR: Ξενοδοχεία &amp; Ταξίδια

en: Local Flavor
el_GR: Τοπική Γεύση

en: Local Services
el_GR: Τοπικές υπηρεσίες

en: Mass Media
el_GR: Μέσα μαζικής ενημέρωσης

en: Nightlife
el_GR: Νυχτερινή ζωή

en: Pets
el_GR: Τα κατοικίδια ζώα

en: Professional Services
el_GR: Επαγγελματικές υπηρεσίες

en: Public Services & Government
el_GR: Δημόσιες Υπηρεσίες &amp; Κυβέρνηση

en: Real Estate
el_GR: Ακίνητα

en: Religious Organizations
el_GR: Θρησκευτικές Οργανώσεις

en: Restaurants
el_GR: Εστιατόρια

en: Shopping
el_GR: Ψώνια

en: Transportation
el_GR: Μεταφορά

en: Add New Agency
el_GR: Προσθήκη νέου οργανισμού

en: Add Agency
el_GR: Προσθέστε τον Οργανισμό

en: Edit
el_GR: Επεξεργασία

en: Edit Agency
el_GR: Επεξεργασία Οργανισμού

en: New Agency
el_GR: Νέος Οργανισμός

en: View
el_GR: Θέα

en: View Agency
el_GR: Προβολή Οργανισμού

en: Search Agency
el_GR: Οργανισμός αναζήτησης

en: No Agency found
el_GR: Δεν βρέθηκε οργανισμός

en: Parent Agency
el_GR: Μητρική Υπηρεσία

en: Featured Image
el_GR: Προτεινόμενη εικόνα

en: Set Featured Image
el_GR: Ορισμός Featured εικόνας

en: Agency Categories
el_GR: Κατηγορίες Οργανισμών

en: Add New Agency Category
el_GR: Προσθήκη νέας κατηγορίας του οργανισμού

en: New Agency Category
el_GR: Νέα κατηγορία του οργανισμού

en: Agency Action Categories
el_GR: Κατηγορίες δράσης των υπηρεσιών

en: Add New Agency Action
el_GR: Προσθέστε νέα ενέργεια του οργανισμού

en: New Agency Action
el_GR: Νέα δράση του Οργανισμού

en: Agency City
el_GR: Πόλη του Οργανισμού

en: Add New Agency City
el_GR: Προσθήκη νέας πόλης γραφείων

en: New Agency City
el_GR: Νέα πόλη του γραφείου

en: Agency Neighborhood
el_GR: Γραφείο Γειτονιάς

en: Add New Agency Neighborhood
el_GR: Προσθήκη νέας γειτονιάς γραφείου

en: New Agency Neighborhood
el_GR: Νέα γειτονιά του οργανισμού

en: Agency County / State
el_GR: Οργανισμός Νομός / Πολιτεία

en: Add New Agency County / State
el_GR: Προσθήκη νέου οργανισμού County / State

en: New Agency County / State
el_GR: Νέος Οργανισμός County / State

en: Agency Settings
el_GR: Ρυθμίσεις του οργανισμού

en: Address:
el_GR: Διεύθυνση:

en: Phone:
el_GR: Τηλέφωνο:

en: Mobile:
el_GR: Κινητό:

en: Twitter:
el_GR: Κελάδημα:

en: Instagram:
el_GR: Ινσταγκραμ:

en: Website (without http):
el_GR: Ιστοσελίδα (χωρίς http):

en: Languages:
el_GR: Γλώσσες:

en: License:
el_GR: Αδεια:

en: Agency opening hours:
el_GR: Ώρες λειτουργίας του οργανισμού:

en: Taxes:
el_GR: Φόροι:

en: The user id for this profile:
el_GR: Το αναγνωριστικό χρήστη για αυτό το προφίλ:

en: Location on Map:
el_GR: Τοποθεσία στο χάρτη:

en: Place Pin with Property Address
el_GR: Τοποθετήστε τον ακροδέκτη με τη διεύθυνση ιδιότητας

en: ID
el_GR: ταυτότητα

en: Action
el_GR: Δράση

en: Agents
el_GR: Πράκτορες

en: Add New Agent
el_GR: Προσθήκη νέου παράγοντα

en: Add Agent
el_GR: Προσθέστε τον παράγοντα

en: Edit Agent
el_GR: Επεξεργασία παράγοντα

en: View Agent
el_GR: Προβολή πράκτορα

en: Search Agent
el_GR: Agent αναζήτησης

en: No Agents found
el_GR: Δεν βρέθηκαν αντιπρόσωποι

en: Parent Agent
el_GR: Γονικός πράκτορας

en: Agent Categories
el_GR: Κατηγορίες παραγόντων

en: Add New Agent Category
el_GR: Προσθήκη νέας κατηγορίας αντιπροσώπων

en: New Agent Category
el_GR: Νέα κατηγορία αντιπροσώπων

en: Agent Action Categories
el_GR: Κατηγορίες ενεργειών πράκτορα

en: Add New Agent Action
el_GR: Προσθήκη νέας ενέργειας παράγοντα

en: New Agent Action
el_GR: Νέα ενέργεια πράκτορα

en: Add New Agent City
el_GR: Προσθήκη νέας πόλης παράγοντα

en: New Agent City
el_GR: Νέα πόλη Πόλη

en: Agent Neighborhood
el_GR: Αντιπροσωπεία γειτονιάς

en: Add New Agent Neighborhood
el_GR: Προσθήκη νέας γειτονιάς αντιπροσώπου

en: New Agent Neighborhood
el_GR: Νέο γειτονικό γραφείο

en: Agent County / State
el_GR: Αντιπροσωπεία Νομός / Πολιτεία

en: Add New Agent County / State
el_GR: Προσθέστε τον νέο πράκτορα County / State

en: New Agent County / State
el_GR: Νέος πράκτορας County / State

en: Agent Settings
el_GR: Ρυθμίσεις πρακτόρων

en: Agent First Name:
el_GR: Αντιπρόσωπος Όνομα:

en: Agent Last Name:
el_GR: Αντιπρόσωπος Επώνυμο:

en: Position:
el_GR: Θέση:

en: Email:
el_GR: ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ:

en: Member of:
el_GR: Μέλος:

en: The Agency id/Developer USER ID that has this agent:
el_GR: Ο αναγνωριστικός κωδικός ID / Προγραμματιστής του Οργανισμού που έχει αυτόν τον παράγοντα:

en: Current Agency/Developer
el_GR: Τρέχον Φορέα / Προγραμματιστής

en: Agent Custom fields
el_GR: Παράγοντα προσαρμοσμένα πεδία

en: Field Label:
el_GR: Ετικέτα πεδίου:

en: Add New Developer
el_GR: Προσθήκη νέου προγραμματιστή

en: Add Developer
el_GR: Προσθήκη προγραμματιστή

en: Edit Developer
el_GR: Επεξεργασία προγραμματιστή

en: New Developer
el_GR: Νέος προγραμματιστής

en: View Developer
el_GR: Προβολή προγραμματιστή

en: Search Developer
el_GR: Προγραμματιστής αναζήτησης

en: No Developer found
el_GR: Δεν βρέθηκε προγραμματιστής

en: Parent Developer
el_GR: Προγραμματιστής γονέων

en: Developer Categories
el_GR: Κατηγορίες προγραμματιστών

en: Add New Developer Category
el_GR: Προσθήκη νέας κατηγορίας προγραμματιστών

en: New Developer Category
el_GR: Νέα κατηγορία προγραμματιστών

en: Developer Action Categories
el_GR: Κατηγορίες ενεργειών προγραμματιστών

en: Add New Developer Action
el_GR: Προσθήκη νέας ενέργειας προγραμματιστή

en: New Developer Action
el_GR: Νέα ενέργεια προγραμματιστή

en: Developer City
el_GR: Πόλη προγραμματιστών

en: Add New Developer City
el_GR: Προσθήκη νέας πόλης προγραμματιστών

en: New Developer City
el_GR: Νέα πόλη προγραμματιστών

en: Developer Neighborhood
el_GR: Γειτονιά προγραμματιστών

en: Add New Developer Neighborhood
el_GR: Προσθήκη νέας γειτονιάς προγραμματιστών

en: New Developer Neighborhood
el_GR: Νέα γειτονιά προγραμματιστών

en: Developer County / State
el_GR: Προγραμματιστής County / State

en: Add New Developer County / State
el_GR: Προσθήκη νέου κομητείας / κράτους για προγραμματιστές

en: New Developer County / State
el_GR: Νέα κομητεία / κράτος ανάπτυξης

en: Developer Settings
el_GR: Ρυθμίσεις προγραμματιστή

en: Add New Invoice
el_GR: Προσθέστε νέο τιμολόγιο

en: Add Invoice
el_GR: Προσθήκη τιμολογίου

en: Edit Invoice
el_GR: Επεξεργασία τιμολογίου

en: New Invoice
el_GR: Νέο Τιμολόγιο

en: View Invoices
el_GR: Προβολή Τιμολογίων

en: Search Invoices
el_GR: Τιμολόγια αναζήτησης

en: No Invoices found
el_GR: Δεν βρέθηκαν Τιμολόγια

en: Parent Invoice
el_GR: Μηνιαίο Τιμολόγιο

en: Invoice Details
el_GR: Λεπτομέρειες τιμολογίου

en: Invoice Id:
el_GR: Αναγνωριστικό τιμολογίου:

en: Invoice NOT paid
el_GR: Μη πληρωμένο τιμολόγιο

en: Invoice PAID
el_GR: Τιμολόγιο PAID

en: Billing For :
el_GR: Χρέωση για:

en: Billing Type :
el_GR: Τύπος χρέωσης:

en: Item Id (Listing or Package id)
el_GR: Αναγνωριστικό στοιχείου (αναγνωριστικό πακέτου ή πακέτου)

en: Item Price
el_GR: Τιμη προιοντος

en: Purchase Date
el_GR: Ημερομηνία αγοράς

en: User Id
el_GR: Ταυτότητα χρήστη

en: Paypal - Reccuring Payment ID:
el_GR: Paypal - Επανακαθορισμός ταυτότητας πληρωμής:

en: Billing For
el_GR: Χρέωση για

en: Invoice Type
el_GR: Τύπος τιμολογίου

en: Purchased by User
el_GR: Αγοράστηκε από τον χρήστη

en: Not Paid
el_GR: Απληρωτος

en: Paid
el_GR: επί πληρωμή

en: Invoice
el_GR: Τιμολόγιο

en: Publish Listing with Featured
el_GR: Δημοσίευση καταχώρισης με Προτεινόμενα

en: Package
el_GR: Πακέτο

en: Listing
el_GR: Λίστα

en: One Time
el_GR: Μια φορά

en: Recurring
el_GR: Επαναλαμβανόμενη

en: To
el_GR: Προς

en: Billing for
el_GR: Χρέωση για

en: Billing type
el_GR: Τύπος χρέωσης

en: Total Price
el_GR: Συνολική Τιμή

en: Thank you for your business!
el_GR: Ευχαριστούμε για την συνεργασία!

en: Membership Packages
el_GR: Πακέτα μελών

en: Add New Membership Package
el_GR: Προσθήκη νέου πακέτου μέλους

en: Add Membership Packages
el_GR: Προσθέστε πακέτα μελών

en: Edit Membership Packages
el_GR: Επεξεργασία πακέτων μελών

en: Edit Membership Package
el_GR: Επεξεργασία πακέτου μελών

en: New Membership Packages
el_GR: Νέα πακέτα συμμετοχής

en: View Membership Packages
el_GR: Προβολή πακέτων συμμετοχής

en: Search Membership Packages
el_GR: Αναζήτηση πακέτα μελών

en: No Membership Packages found
el_GR: Δεν βρέθηκαν πακέτα μελών

en: Parent Membership Package
el_GR: Πακέτο γονικής συμμετοχής

en: Package Details
el_GR: Λεπτομέρειες πακέτου

en: Billing Time Unit :
el_GR: Μονάδα Χρόνου Χρέωσης:

en: Bill every x units
el_GR: Bill κάθε x μονάδες

en: How many listings are included?
el_GR: Πόσες καταχωρήσεις περιλαμβάνονται;

en: Unlimited listings ?
el_GR: Απεριόριστες καταχωρήσεις;

en: How many Featured listings are included?
el_GR: Πόσες Προτεινόμενες καταχωρίσεις περιλαμβάνονται;

en: How many images are included per listing?
el_GR: Πόσες εικόνες περιλαμβάνονται ανά λίστα;

en: Package Price in
el_GR: Τιμή συσκευασίας στο

en: Display package for? *Hold CTRL for multiple selection.
el_GR: Εμφάνιση πακέτου για; * Κρατήστε CTRL για πολλαπλές επιλογές.

en: Is visible?
el_GR: Είναι ορατό;

en: unlimited
el_GR: απεριόριστος

en: Unlimited
el_GR: Απεριόριστος

en: Your Current Package :
el_GR: Η τρέχουσα συσκευασία σας:

en:   unlimited
el_GR: απεριόριστος

en: Listings Included
el_GR: Περιλαμβάνονται οι λίστες

en: Listings Remaining
el_GR: Κατάλογοι παραμένουν

en: Featured Included
el_GR: Προτεινόμενα Περιλαμβάνονται

en: Featured Remaining
el_GR: Προτεινόμενοι παραμένουν

en: Images / per listing
el_GR: Εικόνες / ανά λίστα

en: Ends On
el_GR: Τερματισμός ενεργοποίησης

en: Your Current Package:
el_GR: Η τρέχουσα συσκευασία σας:

en: Free Membership
el_GR: Δωρεάν μέλος

en: Images / listing
el_GR: Εικόνες / καταχώριση

en: Ends On: -
el_GR: Λήξη: -

en: Your Current Package:
el_GR: Η τρέχουσα συσκευασία σας:

en:   Unlimited listings
el_GR: Απεριόριστες καταχωρήσεις

en:  Listings
el_GR: Ακίνητα

en:  remaining
el_GR: παραμένων

en:  Featured listings
el_GR: Προτεινόμενες καταχωρίσεις

en:  remaining
el_GR: παραμένων

en: Unlimited listings
el_GR: Απεριόριστες καταχωρήσεις

en:   remaining
el_GR: παραμένων

en: Select package
el_GR: Επιλέξτε πακέτο

en: Messages
el_GR: Μηνύματα

en: Message
el_GR: Μήνυμα

en: Add New Message
el_GR: Προσθήκη νέου μηνύματος

en: Add Message
el_GR: Πρόσθεσε μήνυμα

en: Edit Message
el_GR: Επεξεργασία μηνύματος

en: New Message
el_GR: Νέο μήνυμα

en: View Message
el_GR: Προβολή μηνύματος

en: Search Message
el_GR: Αναζήτηση μηνύματος

en: No Message found
el_GR: Δεν βρέθηκε μήνυμα

en: Parent Message
el_GR: Μητρικό μήνυμα

en: Message Details
el_GR: Λεπτομέρειες μηνύματος

en: From User:
el_GR: Από τον χρήστη:

en: To User:
el_GR: Προς χρήστη:

en: unread
el_GR: αδιάβαστος

en: From
el_GR: Από

en: Message from
el_GR: μήνυμα από

en:  Sent for property
el_GR: Στέλλεται για ιδιοκτησία

en: with the link:
el_GR: με τον σύνδεσμο:

en: Selected dates:
el_GR: Επιλεγμένες ημερομηνίες:

en:  to
el_GR:  έως

en:  guests:
el_GR: επισκέπτες:

en: Your message was sent! You will be notified by email when a reply is received.
el_GR: Το μήνυμά σας εστάλη! Θα λάβετε ειδοποίηση μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου όταν θα λάβετε απάντηση.

en: Properties
el_GR: Ιδιότητες

en: Property
el_GR: Ακίνητο

en: Add Property
el_GR: Προσθήκη ιδιότητας

en: Edit Property
el_GR: Επεξεργασία ιδιότητας

en: New Property
el_GR: Νέα ιδιότητα

en: View Property
el_GR: Προβολή ιδιότητας

en: Search Property By Name or ID
el_GR: Αναζήτηση ακινήτου με όνομα ή αναγνωριστικό

en: No Properties found
el_GR: Δεν βρέθηκαν Ιδιότητες

en: No Properties found in Trash
el_GR: Δεν βρέθηκαν ιδιότητες στον Κάδο απορριμμάτων

en: Parent Property
el_GR: Μητρική ιδιότητα

en: Add New Property Category
el_GR: Προσθήκη νέας κατηγορίας ιδιότητας

en: New Property Category
el_GR: Νέα κατηγορία ακινήτων

en: Add New Type
el_GR: Προσθήκη Νέου Τύπου

en: New Type
el_GR: Νέος Τύπος Εxpert

en: Add New City
el_GR: Προσθήκη νέας πόλης

en: New City
el_GR: Νέα πόλη

en: Neighborhood
el_GR: Γειτονιά

en: Add New Neighborhood
el_GR: Προσθήκη νέας γειτονιάς

en: New Neighborhood
el_GR: Νέα γειτονιά

en: County / State
el_GR: Νομός / Πολιτεία

en: Add New County / State
el_GR: Προσθήκη νέου νομού / κράτους

en: New County / State
el_GR: Νέα κομητεία / πολιτεία

en: Add New Feature
el_GR: Προσθήκη νέας δυνατότητας

en: New Feature
el_GR: Νέο χαρακτηριστικό

en: Add New Status
el_GR: Προσθήκη Νέας Κατάστασης

en: New Status
el_GR: Νέα κατάσταση

en: Property Media & Documents
el_GR: Μέσα & έγγραφα ιδιοκτησίας

en: Property Custom Fields
el_GR: Προσαρμοσμένα πεδία ιδιότητας

en: Address and Map Location
el_GR: Διεύθυνση και τοποθεσία στο χάρτη

en: Energy Class
el_GR: Ενεργειακή κλάση

en: Property  Subunits
el_GR: Υπομονάδες ιδιοτήτων

en: Property Custom
el_GR: Προσαρμοσμένη ιδιότητα

en: Responsible Agent / User
el_GR: Υπεύθυνος πράκτορας / χρήστης

en: Property Subunits
el_GR: Υπομονάδες ιδιοτήτων

en: Use Floor Plans
el_GR: Χρήση σχεδίων δαπέδου

en: Plan Title
el_GR: Τίτλος προγράμματος

en: Plan Description
el_GR: Περιγραφή του σχεδίου

en: Plan Size
el_GR: Μέγεθος σχεδίου

en: Plan Rooms
el_GR: Σχεδιασμός δωματίων

en: Plan Bathrooms
el_GR: Σχέδια μπάνια

en: Plan Price
el_GR: Τιμή Σχέσης

en: Plan Image
el_GR: Σχέδιο εικόνας

en: Add new plan
el_GR: Προσθέστε νέο σχέδιο

en: (*text)
el_GR: (*κείμενο)

en: (*numeric)
el_GR: (*αριθμητικός)

en: (*date)
el_GR: (*ημερομηνία)

en: Not Available
el_GR: Μη διαθέσιμο

en: Paid Submission is disabled
el_GR: Η πληρωμένη υποβολή είναι απενεργοποιημένη

en: You are on membership mode. There are no details to show for this mode.
el_GR: Βρίσκεστε στη λειτουργία ένταξης. Δεν υπάρχουν λεπτομέρειες για την εμφάνιση αυτού του τρόπου.

en: Pay Status:
el_GR: Κατάσταση πληρωμής:

en: PAID
el_GR: ΠΛΗΡΩΘΗΚΕ

en: Address(*only street name and building no):
el_GR: Διεύθυνση (* μόνο όνομα δρόμου και κτίριο όχι):

en: Zip:
el_GR: Φερμουάρ:

en: Country:
el_GR: Χώρα:

en: Latitude:
el_GR: Γεωγραφικό πλάτος:

en: Longitude:
el_GR: Γεωγραφικό μήκος:

en: Google View Camera Angle
el_GR: Google Προβολή γωνίας κάμερας

en: Enable Google Street View
el_GR: Ενεργοποιήστε την οδό Google Street View

en: Hide Map Marker ?
el_GR: Απόκρυψη δείκτη χάρτη ?

en: Main Agent:
el_GR: Κύριος παράγοντας:

en: User:
el_GR: Χρήστης:

en: Secondary Agents(*multiple selection):
el_GR: Δευτερεύοντες πράκτορες (* πολλαπλή επιλογή):

en: Upload new file(Image or pdf)
el_GR: Ανεβάστε νέο αρχείο (εικόνα ή pdf)

en: Video From:
el_GR: Βίντεο από:

en: Video Placeholder Image
el_GR: Εικόνα Placeholder βίντεο

en: Virtual Tour
el_GR: Εικονικό ταξίδι

en: Price(use only numbers):
el_GR: Τιμή (χρησιμοποιήστε μόνο αριθμούς):

en: After Price Label(*for example "per month"):
el_GR: Μετά την ετικέτα τιμής (* για παράδειγμα &quot;ανά μήνα&quot;):

en: Before Price Label(*for example "per month"):
el_GR: Πριν από την ετικέτα τιμής (* για παράδειγμα &quot;ανά μήνα&quot;):

en: Additional Price Info (use only numbers):
el_GR: Πρόσθετες πληροφορίες για την τιμή (χρησιμοποιήστε μόνο αριθμούς):

en: After Label for Additional Price info (*for example "per month"):
el_GR: Μετά την ετικέτα για πρόσθετες πληροφορίες σχετικά με την τιμή (*για παράδειγμα "ανά μήνα"):

en: Before Label for Additional Price Info(*for example "from"):
el_GR: Πριν από την ετικέτα για πρόσθετες πληροφορίες τιμής (*για παράδειγμα "από"):

en: Yearly Tax Rate:
el_GR: Ετήσιος φορολογικός συντελεστής:

en: Homeowners Association Fee(monthly):
el_GR: Συνεταιρισμός ιδιοκτητών ακινήτων (μηνιαία):

en: Size(*only numbers):
el_GR: Μέγεθος (* μόνο αριθμοί):

en: Lot Size(*only numbers):
el_GR: Μέγεθος παρτίδας (* μόνο αριθμοί):

en: Rooms(*only numbers):
el_GR: Δωμάτια (* μόνο αριθμοί):

en: Bedrooms(*only numbers):
el_GR: Υπνοδωμάτια (* μόνο αριθμοί):

en: Bathrooms(*only numbers):
el_GR: Μπάνια (* μόνο αριθμοί):

en: Owner/Agent notes (*not visible on front end):
el_GR: Σημειώσεις ιδιοκτήτη / πράκτορα (* δεν είναι ορατό στο μπροστινό μέρος):

en: Make it Featured Property
el_GR: Κάντε την Προτεινόμενη ιδιοκτησία

en: Property in theme Slider
el_GR: Ακίνητα σε Θέση Slider

en: Energy Index in kWh/m2a:
el_GR: Δείκτης ενέργειας σε kWh / m2a:

en: Energy Class:
el_GR: Ενεργειακή κλάση:

en: Select Energy Class (EU regulation)
el_GR: Επιλογή ενεργειακής κλάσης (κανονισμός της ΕΕ)

en: greenhouse gas emissions kgCO2/m2a:
el_GR: εκπομπές αερίων του θερμοκηπίου kgCO2/m2a:

en: greenhouse gas emissions index class
el_GR: κατηγορία δείκτη εκπομπών αερίων θερμοκηπίου

en: Select gas emissions index class
el_GR: Επιλέξτε κατηγορία δείκτη εκπομπών αερίων

en: Renewable energy performance index
el_GR: Δείκτης απόδοσης ανανεώσιμης ενέργειας

en: Energy performance of the building
el_GR: Ενεργειακή απόδοση του κτιρίου

en: EPC current rating
el_GR: Τρέχουσα βαθμολογία EPC

en: EPC Potential Rating
el_GR: Δυνητική αξιολόγηση της EPC

en: Featured
el_GR: Προτεινόμενα

en: published
el_GR: δημοσίευσε

en: Yes
el_GR: Ναί

en: No
el_GR: Όχι

en: SVG ICON - SVG ONLY!
el_GR: ΕΙΚΟΝΊΔΙΟ SVG - ΜΌΝΟ SVG!

en: Video Tutorial
el_GR: Παρακολουθήστε εκπαιδευτικό βίντεο

en: Upload SVG
el_GR: Μεταφόρτωση SVG

en: Slug
el_GR: Γυμνοσάλιαγκας

en: Posts
el_GR: Δημοσιεύσεις

en: Which city has this area
el_GR: Ποια πόλη έχει αυτήν την περιοχή

en: Page id for this term
el_GR: Αριθμός σελίδας για αυτόν τον όρο

en: Category Tagline
el_GR: Γραμματοσειρά κατηγορίας

en: City that has this area
el_GR: Πόλη που έχει αυτή την περιοχή

en: expired
el_GR: έχει λήξει

en: disabled
el_GR: άτομα με ειδικές ανάγκες

en: Disabled by user <span class="count">(%s)</span> | Disabled by user <span class="count">(%s)</span>
el_GR[0]: Απενεργοποίηση από τον χρήστη <span class="count">(%s</span> )

en: Which county / state has this city
el_GR: Ποιο νομό / κράτος έχει αυτή την πόλη

en: County / State that has this city
el_GR: Νομός / Πολιτεία που έχει αυτή την πόλη

en: Already Subunit for
el_GR: Ήδη υπομονάδα για

en: Enable
el_GR: επιτρέπω

en: Due to speed & usability reasons we only show your first 50 properties. If the Listing you want to add as subunit is not in this list please add the id manually.
el_GR: Λόγω των λόγων ταχύτητας και χρηστικότητας, εμφανίζουμε μόνο τα 50 πρώτα σας ακίνητα. Αν η λίστα που θέλετε να προσθέσετε ως υπομονάδα δεν περιλαμβάνεται σε αυτήν τη λίστα, προσθέστε το id μη αυτόματα.

en: Select Subunits From the list:
el_GR: Επιλέξτε Υπομονάδες Από τη λίστα:

en: Or add the ids separated by comma.
el_GR: Ή προσθέστε τα αναγνωριστικά που χωρίζονται με κόμμα.

en: Searches
el_GR: Αναζητήσεις

en: Add New Searches
el_GR: Προσθήκη νέων αναζητήσεων

en: Add Searches
el_GR: Προσθήκη αναζητήσεων

en: Edit Searches
el_GR: Επεξεργασία αναζητήσεων

en: New Searches
el_GR: Νέες αναζητήσεις

en: View Searches
el_GR: Προβολή αναζητήσεων

en: Search Searches
el_GR: Αναζήτηση Αναζητήσεων

en: No Searches found
el_GR: Δεν βρέθηκαν αναζητήσεις

en: Parent Searches
el_GR: Αναζητήσεις γονέα

en: Search Details
el_GR: Λεπτομέρειες αναζήτησης

en: Email to
el_GR: Στείλε ηλ.μήνυμα σε

en: Search parameters
el_GR: Παράμετροι αναζήτησης

en: add to favorites
el_GR: προσθήκη στα αγαπημένα

en: remove from favorites
el_GR: κατάργηση από τα αγαπημένα

en: share this page
el_GR: μοιραστείτε αυτή τη σελίδα

en: Share
el_GR: Κοινοποίηση

en: Favorite
el_GR: Αγαπημένο

en: print page
el_GR: σελίδα εκτύπωσης

en: Print
el_GR: Εκτύπωση

en: Property Reviews
el_GR: Κριτικές ακινήτων

en: Page Views Statistics
el_GR: Στατιστικά προβολών σελίδας

en: Please add a Walkscore Api Key
el_GR: Παρακαλώ προσθέστε ένα κλειδί Walkscore Api

en: Updated On:
el_GR: Ενημερώθηκε στις:

en: Year Built:
el_GR: Έτος κατασκευής:

en: properties
el_GR: ακίνητα

en: load articles
el_GR: φόρτωση αντικειμένων

en: load more listings
el_GR: φορτώστε περισσότερες καταχωρίσεις

en: load agents
el_GR: παράγοντες φόρτωσης

en: favorite
el_GR: αγαπημένη

en: Number of Page Views
el_GR: Αριθμός προβολών σελίδας

en: Contact Me
el_GR: Επικοινώνησε μαζί μου

en: Schedule a showing?
el_GR: Προγραμματίστε μια εμφάνιση;

en: Day
el_GR: Ημέρα

en: Time
el_GR: χρόνος

en: Your Phone
el_GR: Το τηλέφωνό σου

en: I'm interested in
el_GR: ενδιαφέρομαι για

en: Send Email
el_GR: Να στείλετε e-mail

en: Send Private Message
el_GR: Αποστολή ιδιωτικού μηνύματος

en: You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.
el_GR: Μπορείτε να απαντήσετε σε ιδιωτικά μηνύματα από τη σελίδα &quot;Εισερχόμενα&quot; στο λογαριασμό χρήστη.

en: Yelp Details
el_GR: Yelp Λεπτομέρειες

en: all open
el_GR: όλα ανοιχτά

en: all closed
el_GR: όλα κλειστά

en: only the first one open
el_GR: μόνο το πρώτο ανοιχτό

en: Other units in
el_GR: Άλλες μονάδες σε

en: Category:
el_GR: Κατηγορία:

en: Rooms:
el_GR: Δωμάτια:

en: Bedrooms:
el_GR: Κρεβατοκάμαρες:

en: Baths:
el_GR: Λουτρά:

en: Size:
el_GR: Μέγεθος:

en: Types
el_GR: Τύποι

en: States
el_GR: Νομοί

en: Type address, state, city or area
el_GR: Πληκτρολογήστε διεύθυνση, κατάσταση, πόλη ή περιοχή

en: Type Keyword
el_GR: Πληκτρολογήστε λέξη κλειδί

en: BA
el_GR: BD

en: see more facts
el_GR: δείτε περισσότερα γεγονότα

en: see less facts
el_GR: δείτε λιγότερα γεγονότα

en: Type your message...
el_GR: Πληκτρολογήστε το μήνυμά σας ...

en: Send Message
el_GR: Να στείλετε μήνυμα

en: more agents
el_GR: περισσότεροι πράκτορες

en:  more listings
el_GR: περισσότερες καταχωρήσεις

en:  more articles
el_GR: περισσότερα άρθρα

en: Username
el_GR: Όνομα χρήστη

en: Password
el_GR: Κωδικός πρόσβασης

en: Login
el_GR: Σύνδεση

en: Forgot Password?
el_GR: Ξεχάσατε τον κωδικό;

en: Enter Your Email Address
el_GR: Εισάγετε τη διευθύνση του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου σας

en: Reset Password
el_GR: Επαναφέρετε τον κωδικό πρόσβασης

en: Return to Login
el_GR: Επιστροφή στη σύνδεση

en: Retype Password
el_GR: Επανατοποθετήστε τον κωδικό πρόσβασης

en: Select User Type
el_GR: Επιλέξτε Τύπος χρήστη

en: I agree with
el_GR: συμφωνώ με

en: terms & conditions
el_GR: όροι και Προϋποθέσεις

en: A password will be e-mailed to you
el_GR: Ενας κωδικός θα σας αποσταλεί με email

en: Register
el_GR: Κανω ΕΓΓΡΑΦΗ

en: Featured Article
el_GR: Προτεινόμενα άρθρο

en: read more
el_GR: Διαβάστε περισσότερα

en: more listings
el_GR: περισσότερες καταχωρήσεις

en: more articles
el_GR: περισσότερα άρθρα

en: Days
el_GR: Ημέρες

en: Week
el_GR: Εβδομάδα

en: Weeks
el_GR: Εβδομάδες

en: Month
el_GR: Μήνας

en: Months
el_GR: Μήνες

en: Year
el_GR: Ετος

en: Years
el_GR: Χρόνια

en: Listings
el_GR: Καταχωρήσεις

en: <strong> %s</strong> Listing | <strong>%s</strong> Listings
el_GR[0]: <strong> %s</strong> Λίστα

en: <strong> %s</strong> Featured Listing | <strong>%s</strong> Featured Listings
el_GR[0]: <strong> %s</strong> Προτεινόμενη καταχώριση

en: Get started
el_GR: Ξεκίνα

en: View Profile
el_GR: Εμφάνιση προφίλ

en: Property Page Only - Text with Agent details
el_GR: Μόνο σελίδα σελίδας - Κείμενο με στοιχεία του πράκτορα

en: WpResidence - Property Page Design
el_GR: WpResidence - Σχεδιασμός σελίδας ιδιοκτησίας

en: Text
el_GR: Κείμενο

en: Design options
el_GR: Επιλογές σχεδίασης

en: Property Page Only - Property Gallery
el_GR: Μόνο σελίδα σελίδας - Συλλογή ιδιοτήτων

en: Thumbnail max width in px
el_GR: Μέγιστο πλάτος μικρογραφιών σε px

en: Thumbnail max width in px (*height is auto calculated based on image ratio)
el_GR: Μέγιστο πλάτος μικρογραφίας σε px (* ύψος υπολογίζεται αυτόματα με βάση την αναλογία εικόνας)

en: Thumbnail right & bottom margin in px
el_GR: Μικρογραφία δεξιά &amp; κάτω περιθώριο σε px

en: Maximum no of thumbs
el_GR: Μέγιστος αριθμός αντίχειρων

en: Property Page Only - Related Listings
el_GR: Μόνο Σελίδα Σελίδας - Σχετικές Καταχωρήσεις

en: Property Page Only - Contact Form Agent
el_GR: Μόνο σελίδα σελίδας - Φόρμα επικοινωνίας με τον πράκτορα

en: Property Page Only - Agent Card
el_GR: Μόνο σελίδα σελίδας - Κάρτα φορέα

en: Colums : 1 or 2
el_GR: Columns: 1 ή 2

en: One column means that agent details go below the image, two columns means agent details are on the right side of the image.
el_GR: Μια στήλη σημαίνει ότι οι πληροφορίες πράκτορα πηγαίνουν κάτω από την εικόνα, δύο στήλες σημαίνει ότι οι λεπτομέρειες του πράκτορα βρίσκονται στη δεξιά πλευρά της εικόνας.

en: Property Page Only - Property Images / Video Slider
el_GR: Σελίδα ακινήτου μόνο - Εικόνες ακινήτου / Video Slider

en: Slider Type
el_GR: Τύπος ρυθμιστικού

en: Show map in slider type?
el_GR: Εμφάνιση χάρτη σε τύπο ρυθμιστή;

en: Make sure you are using only 1 map per page in order to avoid conflicts
el_GR: Βεβαιωθείτε ότι χρησιμοποιείτε μόνο 1 χάρτη ανά σελίδα για να αποφύγετε συγκρούσεις

en: Property Page Only - Details Section
el_GR: Μόνο Σελίδα σελίδας - Λεπτομέρειες

en: Select the property section
el_GR: Επιλέξτε την ενότητα ιδιοτήτων

en: Select a property section from the theme default details elements.
el_GR: Επιλέξτε μια ενότητα ιδιότητας από τα στοιχεία των προεπιλεγμένων λεπτομερειών για το θέμα.

en: Columns
el_GR: Στήλες

en: Columns (*works only for address, property details and features and amenities)
el_GR: Στήλες (* λειτουργεί μόνο για διεύθυνση, στοιχεία ιδιοκτησίας και χαρακτηριστικά και ανέσεις)

en: Property Page Only - Single Detail
el_GR: Μόνο σελίδα σελίδας - Ενιαία λεπτομέρεια

en: Select single detail
el_GR: Επιλέξτε μία λεπτομέρεια

en: Select one single detail from dropdown
el_GR: Επιλέξτε μία απλή λεπτομέρεια από το αναπτυσσόμενο μενού

en: Element Label
el_GR: Ετικέτα στοιχείου

en: Property Page Only - Text with Details
el_GR: Μόνο σελίδα σελίδας - κείμενο με λεπτομέρειες

en: Property Page Only - Details as Accordion
el_GR: Μόνο σελίδα σελίδας - Λεπτομέρειες ως Ακορντεόν

en: Accordion Open/Close Status
el_GR: Άνοιγμα / κλείσιμο κατάστασης ακορντεόν

en: Accordion Open/Close status
el_GR: Ανοικτή / Κλείσιμο κατάστασης ακορντεόν

en: Description Label. Set it blank if you don't want it to appear.
el_GR: Περιγραφή Ετικέτα. Ορίστε την κενή αν δεν θέλετε να εμφανίζεται.

en: Property Address Label. Set it blank if you don't want it to appear.
el_GR: Ετικέτα διεύθυνσης ακινήτου. Ορίστε το κενό εάν δεν θέλετε να εμφανίζεται.

en: property_details Label. Set it blank if you don't want it to appear.
el_GR: property_details Ετικέτα. Ορίστε την κενή αν δεν θέλετε να εμφανίζεται.

en: Amenities and Features Label. Set it blank if you don't want to appear.
el_GR: Ανέσεις και χαρακτηριστικά Ετικέτα. Ορίστε το κενό εάν δεν θέλετε να εμφανίζεται.

en: Map label. Set it blank if you don't want it to appear. Remember to have only one map per property page to avoid conflicts.
el_GR: Ετικέτα χάρτη. Ορίστε την κενή αν δεν θέλετε να εμφανίζεται. Θυμηθείτε να έχετε μόνο έναν χάρτη ανά σελίδα ιδιοκτησίας για να αποφύγετε συγκρούσεις.

en: Walkscore Label. Set it blank if you don't want it to appear.
el_GR: Ετικέτα Walkscore. Ορίστε την κενή αν δεν θέλετε να εμφανίζεται.

en: Floor Plans Label. Set it blank if you don't want to appear.
el_GR: Ετικέτα σχεδίων ορόφου. Ορίστε το κενό εάν δεν θέλετε να εμφανίζεται.

en: Page Views. Set it blank if you don't want it to appear.
el_GR: Προβολές σελίδων. Ορίστε το κενό εάν δεν θέλετε να εμφανίζεται.

en: Virtual Tour. Set it blank if you don't want it to appear.
el_GR: Εικονική περιήγηση. Ορίστε το κενό εάν δεν θέλετε να εμφανίζεται.

en: Yelp Views. Set it blank if you don't want it to appear.
el_GR: Yelp Views. Ορίστε το κενό εάν δεν θέλετε να εμφανίζεται.

en: Property Page Only - Details as Tabs
el_GR: Μόνο σελίδα σελίδας - Λεπτομέρειες ως καρτέλες

en: Description Label in the tab. Set it blank if you don't want it to appear.
el_GR: Περιγραφή Ετικέτα στην καρτέλα. Θέστε το κενό, αν δεν θέλετε να εμφανίζεται.

en: Property Address Label in the tab. Set it blank if you don't want it to appear.
el_GR: Ετικέτα διεύθυνσης ιδιότητας στην καρτέλα. Θέστε το κενό, αν δεν θέλετε να εμφανίζεται.

en: Property Details Label in the tab. Set it blank if you don't want it to appear.
el_GR: Στοιχεία ιδιότητας Ετικέτα στην καρτέλα. Θέστε το κενό, αν δεν θέλετε να εμφανίζεται.

en: Amenities and Features Label in the tab. Set it blank if you don't want it to appear.
el_GR: Ετικέτες ανέσεων και χαρακτηριστικών στην καρτέλα. Θέστε το κενό, αν δεν θέλετε να εμφανίζεται.

en: Map label in the tab.  Set it blank if you don't want it to appear. Remember to have only one map per property page to avoid conflicts.
el_GR: Ετικέτα χάρτη στην καρτέλα. Θέστε το κενό, αν δεν θέλετε να εμφανίζεται. Θυμηθείτε να έχετε μόνο ένα χάρτη ανά σελίδα ιδιοκτησίας για να αποφύγετε τις συγκρούσεις.

en: Walkscore Label in the tab. Set it blank if you don't want it to appear.
el_GR: Walkscore Label στην καρτέλα. Θέστε το κενό, αν δεν θέλετε να εμφανίζεται.

en: Floor Plans Label in the tab. Set it blank if you don't want it to appear.
el_GR: Σχεδίαση δαπέδων Ετικέτα στην καρτέλα. Θέστε το κενό, αν δεν θέλετε να εμφανίζεται.

en: Page Views in the tab. Set it blank if you don't want it to appear.
el_GR: Προβολές σελίδων στην καρτέλα. Θέστε το κενό, αν δεν θέλετε να εμφανίζεται.

en: Virtual Tour in the tab. Set it blank if you don't want it to appear.
el_GR: Εικονική περιήγηση στην καρτέλα. Θέστε το κενό, αν δεν θέλετε να εμφανίζεται.

en: Yelp Views in the tab. Set it blank if you don't want it to appear.
el_GR: Yelp Εμφανίζει στην καρτέλα. Θέστε το κενό, αν δεν θέλετε να εμφανίζεται.

en: Filter List
el_GR: Λίστα φίλτρων

en: Type Category names
el_GR: Πληκτρολογήστε ονόματα κατηγοριών

en: list of category id's sepearated by comma
el_GR: λίστα με τα αναγνωριστικά κατηγορίας που διαχωρίστηκαν με κόμμα

en: Type Action names
el_GR: Πληκτρολογήστε ονόματα ενεργειών

en: list of action ids separated by comma (*only for properties)
el_GR: λίστα ενεργειών που διαχωρίζονται με κόμμα (* μόνο για ιδιότητες)

en: Type City names
el_GR: Πληκτρολογήστε ονόματα πόλεων

en: list of city ids separated by comma (*only for properties)
el_GR: κατάλογος χωρισμάτων πόλης που χωρίζονται με κόμμα (* μόνο για ακίνητα)

en: Type Area names
el_GR: Πληκτρολογήστε τα ονόματα περιοχών

en: list of area ids separated by comma (*only for properties)
el_GR: λίστα με αναγνωριστικά περιοχής που χωρίζονται με κόμμα (* μόνο για ιδιότητες)

en: Type State names
el_GR: Τύπος Κρατικά ονόματα

en: list of state ids separated by comma (*only for properties)
el_GR: λίστα με αναγνωριστικά κατάστασης χωρισμένα με κόμμα (*μόνο για ιδιότητες)

en: No of items
el_GR: Αριθμός στοιχείων

en: how many items
el_GR: πόσα στοιχεία

en: No of items per row
el_GR: Αριθμός στοιχείων ανά σειρά

en: The number of items per row
el_GR: Ο αριθμός των στοιχείων ανά σειρά

en: Vertical or horizontal ?
el_GR: Κάθετη ή οριζόντια;

en: What type of alignment (vertical or horizontal) ?
el_GR: Τι είδους ευθυγράμμιση (κάθετη ή οριζόντια);

en: Show featured listings only?
el_GR: Εμφάνιση μόνο των χαρακτηρισμένων καταχωρήσεων;

en: Show featured listings only? (yes/no)
el_GR: Εμφάνιση μόνο των χαρακτηρισμένων καταχωρήσεων; (ναι όχι)

en: Sort By
el_GR: Ταξινόμηση κατά

en: sort items by
el_GR: ταξινόμηση αντικειμένων κατά

en: Properties Slider
el_GR: Slider Ακινήτων

en: Properties IDs separated by commna
el_GR: Τα αναγνωριστικά ιδιοτήτων διαχωρίζονται με commna

en: Design Type
el_GR: Τύπος σχεδίασης

en: type 1 or 2
el_GR: τύπου 1 ή 2

en: Google Map with Property Marker
el_GR: Χάρτης Google με δείκτη ιδιότητας

en: Property ID
el_GR: Αναγνωριστικό ιδιοκτησίας

en: Add the ID of the property you want to show
el_GR: Προσθέστε το αναγνωριστικό της ιδιοκτησίας που θέλετε να εμφανίζεται

en: Listings per Agent, Agency or Developer
el_GR: Αγγελίες ανά Αντιπρόσωπο, Οργανισμό ή Προγραμματιστή

en: Type Agent, Agency or Developert name
el_GR: Πληκτρολογήστε τον πράκτορα, τον οργανισμό ή το όνομα της ανάπτυξης

en: Select one Agent, Agency or Developer
el_GR: Επιλέξτε έναν αντιπρόσωπο, έναν οργανισμό ή έναν προγραμματιστή

en: Number of Listings
el_GR: Αριθμός καταχωρίσεων

en: Number of Listings to display
el_GR: Αριθμός καταχωρίσεων προς εμφάνιση

en: Display Categories
el_GR: Εμφάνιση κατηγοριών

en: Type Categories,Actions,Cities,Areas,Neighborhoods or County name you want to show
el_GR: Πληκτρολογήστε κατηγορίες, ενέργειες, πόλεις, περιοχές, γειτονιές ή όνομα νομού που θέλετε να εμφανίσετε

en: Items per row
el_GR: Στοιχεία ανά σειρά

en: How many items listed per row? For type 2 use only 1.
el_GR: Πόσα στοιχεία αναγράφονται ανά σειρά; Για τον τύπο 2 χρησιμοποιήστε μόνο 1.

en: Select Item Type 1/2?
el_GR: Επιλέξτε είδος στοιχείου 1/2;

en: Item Height
el_GR: Στοιχείο Ύψος

en: Extra Class Name
el_GR: Έξτρα όνομα κλάσης

en: List Agents
el_GR: Λίστα πράκτορες

en: Agent Lists
el_GR: Λίστες αντιπροσώπων

en: Title
el_GR: Τίτλος

en: Section Title
el_GR: Τίτλος τμήματος

en: list of agent category names
el_GR: λίστα με τα ονόματα των κατηγοριών πρακτόρων

en: list of agent action names
el_GR: λίστα των ονομάτων ενεργειών πράκτορα

en: list of agent city names
el_GR: λίστα με ονόματα πόλεων πρακτόρων

en: list of agent area names
el_GR: λίστα με ονόματα περιοχών πρακτόρων

en: Link to global listing
el_GR: Σύνδεση με την παγκόσμια λίστα

en: link to global listing
el_GR: σύνδεσμο προς την παγκόσμια λίστα

en: Random Pick (yes/no)
el_GR: Τυχαία επιλογή (ναι / όχι)

en: Choose if agents should display randomly on page refresh.
el_GR: Επιλέξτε εάν οι πράκτορες πρέπει να εμφανίζονται τυχαία στη σελίδα ανανέωσης.

en: Recent Items Slider
el_GR: Πρόσφατο στοιχείο Slider

en: Recent Items Slider Shortcode
el_GR: Πρόσφατα στοιχεία

en: What type of items
el_GR: Τι είδους στοιχεία

en: list properties or articles
el_GR: ιδιότητες λίστας ή άρθρα

en: Slider Navigation Arrows Position
el_GR: Θέση βελών πλοήγησης Slider

en: Category Id's
el_GR: Τα αναγνωριστικά κατηγορίας

en: list of category id's sepearated by comma (*only for properties)
el_GR: λίστα με τα αναγνωριστικά της κατηγορίας που διαχωρίστηκαν με κόμμα (* μόνο για ιδιότητες)

en: Action Id's
el_GR: Αναγνωριστικά ενεργειών

en: City Id's
el_GR: Τα στοιχεία της πόλης

en: Area Id's
el_GR: Περιοχή Id

en: County/State Id's
el_GR: Κράτος / Κράτος

en: list of county/State ids separated by comma (*only for properties)
el_GR: κατάλογος χωρισμάτων νομού / κράτους που χωρίζονται με κόμμα (* μόνο για ακίνητα)

en: Type Property Status
el_GR: Τύπος Κατάσταση ακινήτου

en: list of property status ids separated by comma (*only for properties)
el_GR: λίστα με αναγνωριστικά κατάστασης ιδιοτήτων χωρισμένα με κόμμα (*μόνο για ιδιότητες)

en: Auto scroll period
el_GR: Περίοδος αυτόματης κύλισης

en: Auto scroll period in seconds - 0 for manual scroll, 1000 for 1 second, 2000 for 2 seconds and so on.
el_GR: Αυτόματη περίοδο κύλισης σε δευτερόλεπτα - 0 για χειροκίνητη κύλιση, 1000 για 1 δευτερόλεπτο, 2000 για 2 δευτερόλεπτα και ούτω καθεξής.

en: Icon content box
el_GR: Κουτί περιεχομένου εικονιδίων

en: Icon Content Box Shortcode
el_GR: Κουμπί περιεχομένου εικονιδίου

en: Box Title
el_GR: Τίτλος πλαισίου

en: Box Title goes here
el_GR: Ο τίτλος πλαισίου πηγαίνει εδώ

en: Image url
el_GR: Διεύθυνση URL εικόνας

en: Image or Icon url
el_GR: Εικόνα ή διεύθυνση URL εικονιδίου

en: Content of the box
el_GR: Περιεχόμενο του πλαισίου

en: Content of the box goes here
el_GR: Το περιεχόμενο του κουτιού πηγαίνει εδώ

en: Image Effect
el_GR: Εφέ εικόνας

en: Use image effect? yes/no
el_GR: Χρήση εφέ εικόνας; ναι όχι

en: Link
el_GR: Σύνδεσμος

en: The link with http:// in front
el_GR: Η σύνδεση με το http: // μπροστά

en: Spacer
el_GR: Αραιώνων

en: Spacer Shortcode
el_GR: Διακριτικός κωδικός διαχωρισμού

en: Spacer Type
el_GR: Τύπος διαστήματος

en: Space Type : 1 with no middle line, 2 with middle line
el_GR: Τύπος διαστήματος: 1 χωρίς μεσαία γραμμή, 2 με μεσαία γραμμή

en: Space height
el_GR: Το ύψος χώρου

en: Space height in px
el_GR: Το ύψος χώρου σε px

en: Membership Package
el_GR: Πακέτο μέλους

en: Type Package name
el_GR: Πληκτρολογήστε το όνομα πακέτου

en: Select only one Package
el_GR: Επιλέξτε μόνο ένα πακέτο

en: Content of the package box
el_GR: Περιεχόμενο του πλαισίου του πακέτου

en: Add content for the package
el_GR: Προσθέστε περιεχόμενο για το πακέτο

en: Make package featured
el_GR: Κάντε το πακέτο χαρακτηριστικό

en: Make package featured (no/yes)
el_GR: Κάντε το χαρακτηριστικό πακέτο (όχι / ναι)

en: Featured Agency / Developer shortcode
el_GR: Προτεινόμενος Οργανισμός / Shortcode για προγραμματιστές

en: Featured Developer / Agency
el_GR: Προτεινόμενος προγραμματιστής / Οργανισμός

en: Type Agency or Developer name
el_GR: Πληκτρολογήστε την υπηρεσία ή το όνομα προγραμματιστή

en: Select one Agency or Developer
el_GR: Επιλέξτε έναν Οργανισμό ή έναν Προγραμματιστή

en: Status Text Label
el_GR: Ετικέτα κειμένου κατάστασης

en: Path to an image of your choice (best size 300px  x 300px)
el_GR: Διαδρομή σε μια εικόνα της επιλογής σας (καλύτερο μέγεθος 300px x 300px)

en: List items by ID
el_GR: Λίστα στοιχείων κατά αναγνωριστικό

en: List Items by ID Shortcode
el_GR: Λίστα αντικειμένων ανά αναγνωριστικό κωδικό

en: List properties or articles
el_GR: Κατάλογος ιδιότητες ή άρθρα

en: Items IDs
el_GR: Αναγνωριστικά στοιχείων

en: List of IDs separated by comma
el_GR: Λίστα αναγνωριστικών που διαχωρίζονται με κόμμα

en: How many items do you want to show ?
el_GR: Πόσα στοιχεία θέλετε να εμφανίζονται;

en: link to global listing with http
el_GR: σύνδεσμος προς την παγκόσμια λίστα με http

en: Testimonial
el_GR: Πιστοποιητικό

en: Testiomonial Shortcode
el_GR: Βεβαιωτικό κωδικό

en: Client name here
el_GR: Όνομα πελάτη εδώ

en: Title Client
el_GR: Τίτλος Πελάτης

en: title or client postion
el_GR: τίτλο ή θέση πελάτη

en: Path to client picture, (best size 120px  x 120px)
el_GR: Διαδρομή προς την εικόνα του πελάτη, (καλύτερο μέγεθος 120px x 120px)

en: Testimonial Text Here.
el_GR: Μαρτυρικό κείμενο εδώ.

en: Testimonial Text Here.
el_GR: Μαρτυρικό κείμενο εδώ.

en: Testimonial Type
el_GR: Τύπος Μαρτυρίας

en: Select 1,2,3 or 4
el_GR: Επιλέξτε 1,2,3 ή 4

en: Only for type3: no of stars for reviews (from 1 to 5, increment by 0.5)
el_GR: Μόνο για τον τύπο3: κανένα από τα αστέρια για κριτικές (από 1 έως 5, αύξηση κατά 0,5)

en: Only for type3:Testimonial Title
el_GR: Μόνο για τον τύπο 3: Τίτλος Μαρτυρίας

en: Recent Items
el_GR: Πρόσφατα αντικείμενα

en: Recent Items Shortcode
el_GR: Πρόσφατα στοιχεία Shortcode

en: List of terms for the filter bar (*applies only for properties, not articles/posts)
el_GR: Κατάλογος όρων για τη γραμμή φίλτρων (* ισχύει μόνο για ιδιότητες, όχι άρθρα / αναρτήσεις)

en: Terms are items in any property taxonomy(Category, Action, City, Area or State/County)
el_GR: Οι όροι είναι στοιχεία σε οποιαδήποτε ταξινόμηση ιδιοκτησίας (κατηγορία, ενέργεια, πόλη, περιοχή ή πολιτεία / περιφέρεια)

en: Type County/State names
el_GR: Πληκτρολογήστε ονόματα επαρχιών / κρατών

en: Will deactivate theme cache and increase loading time. (*only for properties)
el_GR: Θα απενεργοποιηθεί η προσωρινή μνήμη θέματος και θα αυξηθεί ο χρόνος φόρτωσης. (* μόνο για ακίνητα)

en: Featured Agent
el_GR: Προτεινόμενος πράκτορας

en: Featured Agent Shortcode
el_GR: Προτεινόμενος πράκτορας Shortcode

en: Type Agent name
el_GR: Πληκτρολογήστε το όνομα του παράγοντα

en: Select one Agent
el_GR: Επιλέξτε έναν πράκτορα

en: Notes
el_GR: Σημειώσεις

en: Notes for featured agent
el_GR: Σημειώσεις για τον επιλεγμένο πράκτορα

en: Featured Article Shortcode
el_GR: Προτεινόμενο άρθρο Shortcode

en: Type article name
el_GR: Πληκτρολογήστε το όνομα του άρθρου

en: Select one article
el_GR: Επιλέξτε ένα άρθρο

en: Featured text (for type1)
el_GR: Προτεινόμενο κείμενο (για τον τύπο1)

en: featured text
el_GR: χαρακτηριστικό κείμενο

en: Featured Property
el_GR: Προτεινόμενη ιδιοκτησία

en: Featured Property Shortcode
el_GR: Προτεινόμενος κωδικός ακίνητης περιουσίας

en: Property id
el_GR: Κωδ

en: Second Line
el_GR: Δεύτερη γραμμή

en: Second line text
el_GR: Δεύτερο κείμενο γραμμής

en: type 1, 2, 3 or 4
el_GR: τύπου 1, 2, 3 ή 4

en: Login Form
el_GR: Φόρμα σύνδεσης

en: Login Form Shortcode
el_GR: Κωδικός σύντομης εισόδου

en: Register link text
el_GR: Εγγραφή κειμένου συνδέσμου

en: Register page url
el_GR: Εγγραφή url σελίδας

en: Register Form
el_GR: Φόρμα Εγγραφής

en: Register Form Shortcode
el_GR: Εγγραφείτε σύντομο κωδικό

en: Advanced Search Shortcode
el_GR: Σύνθετη αναζήτηση Shortcode

en: Contact Us
el_GR: Επικοινωνήστε μαζί μας

en: Contact Form Shortcode
el_GR: Φόρμα επικοινωνίας Shortcode

en: Text Align
el_GR: Στοίχιση κειμένου

en: Input Background Color
el_GR: Χρώμα φόντου εισόδου

en: Input Text Color
el_GR: Χρώμα κειμένου εισόδου

en: Input text Color
el_GR: Χρώμα κειμένου εισόδου

en: Button Size
el_GR: Μέγεθος Κουμπιού

en: Testimonial Slider
el_GR: Πιστοποιητικό ρυθμιστικό

en: Visible Items
el_GR: Ορατά στοιχεία

en: How many items are visible
el_GR: Πόσα στοιχεία είναι ορατά

en: What type of slider do you use?
el_GR: Ποιο είδος slider χρησιμοποιείτε;

en: Display Places Slider
el_GR: Ρυθμίστε την εμφάνιση τοποθεσιών

en: Property Page Only - Masonry Gallery
el_GR: Σελίδα ιδιοκτησίας μόνο - Masonry Gallery

en: Property Page Only - Masonry Gallery Type2
el_GR: Σελίδα ακινήτου μόνο - Γκαλερί τοιχοποιίας Type2

en: Property Page Only - Other Agents
el_GR: Σελίδα ακινήτου μόνο - Άλλοι πράκτορες

en: Category List
el_GR: Λίστα κατηγοριών

en: display a list with items in a category
el_GR: εμφάνιση μιας λίστας με στοιχεία μιας κατηγορίας

en: Select category
el_GR: Επιλέξτε κατηγορία

en: Show number of listings
el_GR: Εμφάνιση αριθμού καταχωρήσεων

en: Map With Listings or Office location pin?
el_GR: Χάρτης με λίστες ή καρφίτσα θέσης γραφείου

en: Map with Listings
el_GR: Χάρτης με καταχωρήσεις

en: Display listings or Office contact location pin ?
el_GR: Εμφάνιση καταχωρήσεων ή καρφίτσα τοποθεσίας επαφής γραφείου ?

en: Show Contact Details over map
el_GR: Εμφάνιση στοιχείων επικοινωνίας μέσω χάρτη

en: Show Contact Details over map
el_GR: Εμφάνιση στοιχείων επικοινωνίας μέσω χάρτη

en: Map Height
el_GR: Ύψος Χάρτη

en: Map Style
el_GR: Στυλ χάρτη

en: Map Style from snazy maps
el_GR: Map Style από snazy maps

en: Select City
el_GR: Επιλέξτε πόλη

en: Select Area
el_GR: Επιλέξτε Περιοχή

en: Select Category
el_GR: Επιλέξτε Κατηγορία

en: Select Action Category
el_GR: Επιλέξτε Κατηγορία δράσης

en: Select Agency Category
el_GR: Επιλέξτε κατηγορία της υπηρεσίας

en: Need an account? Register here!
el_GR: Χρειάζομαι έναν λογαριασμό? Εγγραφείτε εδώ!

en: Back to Login
el_GR: Επιστροφή στην σελίδα εισόδου

en: Hello
el_GR: Χαίρετε

en: Measurement Unit
el_GR: Μονάδα μέτρησης

en: feet
el_GR: πόδια

en: meters
el_GR: μέτρα

en: acres
el_GR: στρέμματα

en: yards
el_GR: ναυπηγεία

en: hectares
el_GR: εκτάρια

en: square
el_GR: τετράγωνο

en: Sale Price
el_GR: Τιμή πώλησης

en: Percent Down
el_GR: Ποσοστό Κάτω

en: Term (Years)
el_GR: Διάρκεια (έτη)

en: Interest Rate in %
el_GR: Επιτόκιο σε%

en: Calculate
el_GR: Υπολογίζω

en: Change Your Currency
el_GR: Αλλάξτε το νόμισμά σας

en: Property Action
el_GR: Δραστηριότητα ιδιοκτησίας

en: Property City
el_GR: Ακίνητα Πόλη

en: Property Area
el_GR: Περιοχή ακινήτου

en: Property County/State
el_GR: Ακίνητα Νομός / Πολιτεία

en: Your Twitter Username
el_GR: Το όνομα χρήστη του Twitter

en: How many Tweets
el_GR: Πόσα Tweets

en: Please add your Twitter ID!
el_GR: Προσθέστε το αναγνωριστικό Twitter!

en: Please add Twitter Api access info in Theme Options
el_GR: Προσθέστε πληροφορίες πρόσβασης Twitter Api στις Επιλογές Θέματος

en: Your Address
el_GR: Η διεύθυνση σου

en: Your City
el_GR: Η πόλη σου

en: Your State Code (ex CA)
el_GR: Ο κωδικός κράτους σας (ex CA)

en: Get Estimation
el_GR: Αποκτήστε την Εκτίμηση

en: Property Price
el_GR: Τιμή ακινήτου

en: Yearly Tax Rate
el_GR: Ετήσιος Φορολογικός Συντελεστής

en: Homeowners Association Fee(monthly)
el_GR: Τέλος ένωσης ιδιοκτητών σπιτιού (μηνιαία)

en: Homeowners Association Fee
el_GR: Τέλος Ένωσης Ιδιοκτητών Σπίτι

en: Property Price Label
el_GR: Ετικέτα Τιμή Ακινήτου

en: Property Price Label Before
el_GR: Ετικέτα τιμής ακινήτου Πριν

en: Additional Price Info
el_GR: Πρόσθετες πληροφορίες τιμής

en: After Label for Additional Price info
el_GR: Μετά την ετικέτα για πρόσθετες πληροφορίες τιμής

en: Before Label for Additional Price Info
el_GR: Πριν από την ετικέτα για πρόσθετες πληροφορίες τιμής

en: Property Category Submit
el_GR: Υποβολή κατηγορίας ακινήτου

en: Property Action Category
el_GR: Κατηγορία δράσης ιδιοκτησίας

en: Property Media
el_GR: Μέσα ιδιοκτησίας

en: Property Zip
el_GR: Ακίνητα Zip

en: Property County
el_GR: Ακίνητα County

en: Property Country
el_GR: Ακίνητα Χώρα

en: Property Map
el_GR: Χάρτης ακινήτων

en: Property Latitude
el_GR: Ακίνητα Latitude

en: Property Longitude
el_GR: Γεωγραφικό μήκος

en: Google Camera Angle
el_GR: Γωνία κάμερας Google

en: Property Google View
el_GR: Προβολή της ιδιότητας Google

en: Hide Map Marker
el_GR: Απόκρυψη δείκτη χάρτη

en: property Size
el_GR: ιδιότητα Μέγεθος

en: Property Lot Size
el_GR: Μέγεθος παρτίδας ιδιοκτησίας

en: Property Rooms
el_GR: Ακίνητα

en: Property Bedrooms
el_GR: Ακίνητα Υπνοδωμάτια

en: Property Bathrooms
el_GR: Ακίνητα Μπάνια

en: Owner Notes
el_GR: Σημειώσεις ιδιοκτήτη

en: property status
el_GR: κατάσταση ιδιοκτησίας

en: Embed Video Id
el_GR: Ενσωμάτωση αναγνωριστικού βίντεο

en: Embed Video Type
el_GR: Ενσωματώστε τον τύπο βίντεο

en: Embed Virtual Tour
el_GR: Ενσωμάτωση εικονικής περιήγησης

en: Energy Index
el_GR: Δείκτης Ενέργειας

en: if you don't know how to get your license key. Thank you!
el_GR: αν δεν ξέρετε πώς να πάρετε το κλειδί άδειας χρήσης σας. Ευχαριστώ!
